Про центр

Англійська для дітей на Чоколівці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Чоколовці (у Солом’янському районі м. Києва) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2013 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. Під керівництвом професійного викладача дитина вчиться через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. На заняттях розмовляють тільки англійською мовою.

Чому працює наша методика?

З самого раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і на їхній рідній мові. Спочатку діти вивчають вимову, базову граматику і поповнюють словниковий запас. А вже потім учнів навчають читанню та письму.

Наші заняття подобаються дітям та підліткам тому, що вивчення англійської мови відбувається за допомогою цікавого спілкування та ігор.

Курси англійської мови на Чоколовці

Якщо Ви проживаєте на Солом’янці, Батиєвій горі, Первомайському масиві, Чоколовці, Олександрівській слобідці, Турецькому містечку, Шулявці, Проневщіні, Кадетському гаю, Караваєвих дачах, запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми пропонуємо різні програми в Солом’янському районі Києва , в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.

Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Англійська для підлітків складається з 4 курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови.

Сприятлива атмосфера

“Англійська Хелен Дорон” на Чоколовці в Солом’янському районі Києва – це стежка для Вашої дитини у дивовижний світ англійської мови. У нас створені всі умови для занять:

 • Цікаві навчальні матеріали та ігрова форма занять.
 • Вчителі, які безмежно люблять свою роботу та розбираються не тільки в педагогіці й лінгвістиці, але і в психології.
 • Кваліфіковані адміністратори.
 • Маленькі групи від 4 до 8 студентів.
 • Спеціальні матеріали для домашнього аудіювання для формування британського акценту і поліпшення “відчуття” мови.
 • Яскраві та просторі аудиторії, оснащені усім необхідним сучасним обладнанням.
 • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружному колі на килимі.
 • Ігрова кімната, де дитина може почекати початок занять.
 • Поряд зелена зона скверу Палацу школярів та парку Пилипа Козицького.

Завітайте до нас на безкоштовний пробний урок, якщо Ви живете в Києві біля станції метро “Вокзальна”, “Політехнічний Інститут”, “Шулявська”, “Берестейська”.

Результати навчання англійській мові

Школа англійської мови у м. Києві, на вулиці Єреванській, 30, працює четвертий рік. Діти, які починали займатися ще зовсім маленькими, не розмовляли навіть на рідній мові, зараз відповідають повними реченнями англійською! А діткам всього лише 4-5 років! Школярі, які навчаються за авторською методикою Хелен Дорон, займають перші місця на олімпіадах. Підлітки в 14-15 років вільно спілкуються англійською мовою.

Ваша дитина буде:

 • Розмовляти англійською як рідною мовою;
 • Знатиме не тільки шкільну програму, а й набагато більше;
 • З радістю чекатиме занять, які будуть ефективними і цікавими одночасно.

В “Англійська Хелен Дорон” ми із задоволенням допоможемо Вашій дитині полюбити і вивчити англійську мову.

Новини

Благодійна вистава “Попелюшка” англійською мовою

В рамках міжнародного проекту “Young Heroes” наша школа зробила благодійну виставу “Попелюшка” англійською мовою і благодійний ярмарок.

Пісня на англійській у подарунок мамам

До Всесвітнього жіночого дня студенти навчального центру «Англійська Хелен Дорон» на Чоколівці підготували особливий подарунок.

Англійська казка до 8 Березня

Сучасна інтерпретація казки англійською мовою створила святковий настрій дітям, а також всім гостям заходу.

Печиво з любов’ю

На День Святого Валентина наші студенти зробили неймовірно красиве печиво. А смачно як! При цьому ще й вивчили нові слова англійською.

Відгуки студентів та їх батьків про центр на Чоколівці

Ми пишаємося приголомшливими результатами наших студентів. Дивіться відеовідгуки батьків.

Вітаємо студентку «Англійська Хелен Дорон» з днем народження

День народження – особливий день. Дитина чекає його з нетерпінням, в очікуванні подарунків і привітань. Ми завжди з радістю вітаємо студентів «Англійська Хелен Дорон» з Днем народження і даруємо їм невеликі подарунки. А найприємніше для іменинника – це бути в центрі уваги.