Англійська для дітей та підлітків на Чоколівці

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Чоколівка

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Чоколівці (у Солом’янському районі м. Києва) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2013 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Як проходить навчання англійській мові

Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. Під керівництвом професійного викладача дитина вчиться через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. На заняттях розмовляють тільки англійською мовою.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2800 грн / 3000 грн

blank

Курси англійської мови на Чоколівці, в Солом’янському районі Києва

Якщо Ви проживаєте на Солом’янці, Батиєвій горі, Первомайському масиві, Чоколівці, Олександрівській слобідці, Турецькому містечку, Шулявці, Проневщіні, Кадетському гаю, Караваєвих дачах, запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми пропонуємо різні програми в Солом’янському районі Києва , в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.

Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Англійська для підлітків складається з 4 курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови.

Сприятлива атмосфера

“Англійська Хелен Дорон” на Чоколовці в Солом’янському районі Києва – це стежка для Вашої дитини у дивовижний світ англійської мови. У нас створені всі умови для занять:

  • Цікаві навчальні матеріали та ігрова форма занять.
  • Вчителі, які безмежно люблять свою роботу та розбираються не тільки в педагогіці й лінгвістиці, але і в психології.
  • Кваліфіковані адміністратори.
  • Маленькі групи від 4 до 8 студентів.
  • Спеціальні матеріали для домашнього аудіювання для формування британського акценту і поліпшення “відчуття” мови.
  • Яскраві та просторі аудиторії, оснащені усім необхідним сучасним обладнанням.
  • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружному колі на килимі.
  • Ігрова кімната, де дитина може почекати початок занять.
  • Поряд зелена зона скверу Палацу школярів та парку Пилипа Козицького.
Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Чоколівка
Average rating:  
 5 reviews
 by Л И

Чудова школа! 9 років ми навчались у цьому гарному і професійному колективі , який є заслугою директора Ірини. Професійна, дружня, сімейна атмосфера. Завдяки нашому викладачу Валерії син вільно спілкується англійскою,з другого класу ми не знали ніяких проблем зі шкільною програмою і як бонус наші ...

 by Inna Korostil

Дуже уважні і доброзичливі працівники!!! До дитини особливий підхід і вкладують знання!! Дякую вам!

 by Алексей Кашин

Отличная школа! Ребёнок нарадоваться не может!

 by Аліна Герасимчук

Неймовірна школа з прекрасним та обізнаними викладачами. Тут завжди підберуть індивідуальний підхід до кожної дитини.

 by Varvara Riznyk

Ми задоволені Helen Doron 👏👍!!!2 роки уже навчаємося🎈☀️!!! Жодного дня не пошкодували🙏😊!!! І головне,результат навчання справді вражаючий💫👏!!!

icon-1
Scroll to Top