Англійська для дітей на Чоколівці

Англійська для дітей на Чоколівці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Чоколівці (у Солом’янському районі м. Києва) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2013 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Як проходить навчання англійській мові

Англійська для дітей та підлітків стає такою ж природною, як і рідна мова. Під керівництвом професійного викладача дитина вчиться через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. На заняттях розмовляють тільки англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон і відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Чому працює наша методика?

З самого раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і на їхній рідній мові. Спочатку діти вивчають вимову, базову граматику і поповнюють словниковий запас. А вже потім учнів навчають читанню та письму.

Наші заняття подобаються дітям та підліткам тому, що вивчення англійської мови відбувається за допомогою цікавого спілкування та ігор.

Курси англійської мови на Чоколівці, в Солом’янському районі Києва

Якщо Ви проживаєте на Солом’янці, Батиєвій горі, Первомайському масиві, Чоколівці, Олександрівській слобідці, Турецькому містечку, Шулявці, Проневщіні, Кадетському гаю, Караваєвих дачах, запрошуємо Вас відчути переваги Англійська Хелен Дорон та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Ми пропонуємо різні програми в Солом’янському районі Києва , в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.

Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.

Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах та книгах.

Англійська для підлітків складається з 4 курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Інноваційні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для Англійська Хелен Дорон з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови.

Сприятлива атмосфера

“Англійська Хелен Дорон” на Чоколовці в Солом’янському районі Києва – це стежка для Вашої дитини у дивовижний світ англійської мови. У нас створені всі умови для занять:

 • Цікаві навчальні матеріали та ігрова форма занять.
 • Вчителі, які безмежно люблять свою роботу та розбираються не тільки в педагогіці й лінгвістиці, але і в психології.
 • Кваліфіковані адміністратори.
 • Маленькі групи від 4 до 8 студентів.
 • Спеціальні матеріали для домашнього аудіювання для формування британського акценту і поліпшення “відчуття” мови.
 • Яскраві та просторі аудиторії, оснащені усім необхідним сучасним обладнанням.
 • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружному колі на килимі.
 • Ігрова кімната, де дитина може почекати початок занять.
 • Поряд зелена зона скверу Палацу школярів та парку Пилипа Козицького.

Завітайте до нас на безкоштовний пробний урок, якщо Ви живете в Києві біля станції метро “Вокзальна”, “Політехнічний Інститут”, “Шулявська”, “Берестейська”.

Результати навчання англійській мові

Школа англійської мови у м. Києві, на вулиці Єреванській, 30, працює четвертий рік. Діти, які починали займатися ще зовсім маленькими, не розмовляли навіть на рідній мові, зараз відповідають повними реченнями англійською! А діткам всього лише 4-5 років! Школярі, які навчаються за авторською методикою Хелен Дорон, займають перші місця на олімпіадах. Підлітки в 14-15 років вільно спілкуються англійською мовою.

Ваша дитина буде:

 • Розмовляти англійською як рідною мовою;
 • Знатиме не тільки шкільну програму, а й набагато більше;
 • З радістю чекатиме занять, які будуть ефективними і цікавими одночасно.

В “Англійська Хелен Дорон” ми із задоволенням допоможемо Вашій дитині полюбити і вивчити англійську мову.

blank blank blank blank

Наші новини

Як заохотити дитину до читання?

Рано чи пізно всі батьки задаються питанням – як заохотити дитину до книжок? Краще подумати про це якомога раніше. Адже у родині, де книги люблять, і де дитина із самого малечку оточена мальовничою і захоплюючою літературою, проблем із цим зазвичай не виникає.

Новорічні свята на Чоколівці

Зимові свята на Чоколівці зустріли всі разом з Хелен Дорон!

Ми любимо робити подарунки!

Центр Хелен Дорон на Чоколівці разом з іншими центрами англійської мови України протягом першого семестру навчання провели багато конкурсів та розіграли подарунки:

Обличчя Хелен Дорон

Ваша дитина може стати обличчям Англійська Хелен Дорон в усьому світі!

Геловін для дітей на Чоколівці

Традиційно Геловін для дітей у центрі англійської мови Хелен Дорон на Чоколівці відзначають наприкінці жовтня. У сучасному уявленні Геловін для дітей — це весела карнавальна ніч проти першого листопада. Тому основна традиція цього свята — це перевдягання в костюми.

Англомовний табір з Хелен Дорон

Запрошуємо провести літо з Англійська Хелен Дорон. Канікулярні курси гармонійно поєднують вивчення англійської з іграми, творчістю, танцями. Діти з радістю грають, спілкуються і відпочивають, одночасно поглиблюючи свої знання англійської. Відео з табору Розклад дня: Morning Exercises – Ранкова зарядка. Енергійні, веселі пісні

Запишіться на безкоштовний урок!