Англійська для дітей та підлітків, Комфорт Таун

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Комфорт Таун

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на вул. Регенераторна, 4 (ЖК “Комфорт Таун) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2700 грн /2600 грн

blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Ми навчаємо за міжнародними стандартами, оскільки є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

У нашому центрі працюють сертифіковані вчителі, для яких робота є покликанням. Наші викладачі знаходять свій неповторний підхід до кожної дитини і бачать у кожній дитині талановиту особистість, яку намагаються ще більше розкрити на уроках англійської мови.

Курси англійської мови у Комфорт Таун у Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон”  та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття у Дніпровському районі, ЖК “Комфорт Таун”

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Комфорт Таун
Average rating:  
 5 reviews
 by Леся Кравченко

Ходимо з 1 року з дитиною! Вже 3 роки Дуже результативний інтенсив; приємний колктив ( вчителі, адміністратор) приходимо як до себе додому. Тепла атмосфера;) Найкращі курси доя вивчення англійської мови. А головне видно результат...

 by Роман С

Чудова атмосфера, діти навчаються з радістю в ігровій формі. Викладачі приділяють кожній дитині час, що є дуже важливим для розвитку та засвоєння матеріалу

 by Інна Конюк

Чудова школа! Прекрасна програма для дітей, цікаво , пізнавально! Хороші викладачі та адміністратор , які знають як знайти підхід до дітей 🙂

 by Maria Korolova

Син ходить другий рік. Дуже подобається. Після канікул не може дочекатися початку занять. Заняття проходять в ігровій формі і з результатом

 by Natalie Kolmakova

Навчаємось в центрі Хелен Дорон в Комфорт тауні вже третій рік. Дуже подобається дружня атмосфера, лояльність та індивідуальний підхід до кожної дитини (наприклад, якщо дитина пропустила заняття, можна відпрацювати з іншими групами у зручний час). Програма дуже цікава для дитини, ходить на заняття з...

icon-1
Scroll to Top