Англійська для дітей в Комфорт Тауні

Англійська для дітей та підлітків у Києві

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на вул. Регенераторна, 4 (ЖК "Комфорт Таун) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова.  Для наших діток уроки є справжнім святом, сповненим веселощами та позитивом. А навчання через гру дозволяє якнайкраще малюкам пізнати світ англійською. Ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини. Завдяки тому, що у групі навчаються до 8 осіб, кожна дитина може проявити себе та отримати максимальну увагу від викладача. Такий підхід сприяє найшвидшому засвоєнню мови, особливо розмовної англійської.

У нас навчають діток професійні викладачі, адже вони проходять спеціалізований міжнародний тренінг, саме на ньому вони отримують унікальні знання і вміння працювати з дітьми від 3-х місяців до 18 років.

Інноваційні навчальні матеріали Хелен Дорон

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови у Комфорт Таун у Києві

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон”  та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття у Дніпровському районі, ЖК “Комфорт Таун”

blank

Наші новини

Перший крок вже сьогодні!

Запрошуємо до нашого центру, який  розташований в Дніпровському районі по вулиці Соборності, 17 , на безкоштовне пробне заняття. На першому занятті ви зможете познайомитись з нашою методикою, центром, вчителями та повністю зануритись в англомовне середовище. Вивчення англійської мови може бути захоплюючим та

Відкрито набір на 2021-2022 рік!

Розпочинаємо набір на новий навчальний рік в центрі англійської мови Helen Doron! Запрошуємо діток від 3 місяців до 19 років до нашого центру в  ЖК Комфорт Таун на Лівому березі.  Завдяки веселим та цікавим заняттям , наповненими музикою, творчістю, веселими іграми та

Готуємось до Великодня!

Пасха – це світле і добре весняне свято. Давайте проведемо його весело та цікаво! Разом з нашими викладачами вивчимо тематичні слова та виготовимо великодню поробку.

Увага, батьки!

У зв’язку з продовженням карантину, ми переносимо складання Cambridge Young Learners English Tests (Starters, Movers, Flyers) з 25 квітня на 20 червня  2020 року. Дата складання Cambridge Exams for Schools (KET, PET) – 20 червня 2020 року. Реєстрацію на іспити продовжено до

Карантин – не канікули!

Наш центр тимчасово змінив формат навчання на онлайн. Тому продовжуємо працювати і отримувати знання в новій, але не менш цікавій формі.

Триває набір до міні-садка

Запрошуємо дітей віком від 4 до 6 років до нашого міні-садочка! Діти отримають цікаві знання з астрономії та геогафії, арифметики та логіки, а також проводитимуть захоплюючі експерименти. Спробують себе в акторській майстерності, та що уроку займатимуться творчістю та рукоділлям.  І все це

Запишіться на безкоштовний урок!