Про центр

Англійська для дітей на Позняках

Навчальний центр міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон” на Позняках був одним із перших у Києві, відкривши свої двері для маленьких учнів ще у 2008 році. Перші студенти і сьогодні продовжують вивчати англійську разом з нами. Заняття у навчальному центрі на вул. Драгоманова, 29 проходять в атмосфері комфорту та радості.

Наші викладачі – це команда професіоналів, які окрім високих професійних навичок з англійської мови вміють та люблять працювати з дітьми. Наші педагоги проходять спеціалізований міжнародний тренінг, де вони отримують унікальні знання та опановують основні принципи роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку. В своїй роботі вони використовують індивідуальний підхід до кожної дитини, мотивують та зацікавлюють її.

Методика вивчення англійської мови

Більше 2 000 000 дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки методиці Хелен Дорон. Ця методика демонструє відмінні результати вже більше 30 років у 35 країнах. Англійська мова вивчається за тими самими принципами, як і рідна мова. На заняттях студенти занурюються в англомовне середовище, а вдома практикують англійську за допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон.

Цікава англійська у Дарницькому районі м. Києва

Наші заняття подобаються дітям та підліткам тим, що англійська мова вивчається в ігровій формі у процесі живого спілкування. Адже разом з однолітками цікавіше виконувати творчі завдання, дискутувати та розвиватися в цілому. При цьому викладач має змогу приділити увагу кожному студенту, оскільки в групі займається до 8 дітей.

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Комфортні умови навчання дітей англійській на Позняках

В нашому центрі все сприяє тому, щоб дитина полюбила англійську мову:

  • Яскраві та просторі навчальні кімнати оснащені всім необхідним сучасним обладнанням для ефективного навчання.
  • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються удружному колі на килимі.
  • По завершенні занять діти можуть весело провести час у ігровій кімнаті та поспілкуватись із друзями-однолітками.
  • Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Результати навчання

На Позняках ми допомогли близько 3 000 дітей більш впевнено спілкуватися англійскою мовою. Наші випускники вступають до англомовних навчальних закладів.

Ми пишаємося тим, що не тільки прищеплюємо любов до англійської, але й вносимо свій вклад в розвиток молоді, реалізуючі соціальні проекти.

Запрошуємо Вас вивчати англійську та весело проводити час у колі друзів міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Новини

Новорічний настрій гарантовано!

Минулого тижня до нашого навчального центру завітав сам Санта Клаус! Адже студенти його так чекали! Діти старанно готувалися до новорічних занять і показали чудовий рівень англійської мови. З радістю співали веселі різдвяні пісні, танцювали, змагалися, грали в ігри та звичайно ж отримали

Запрошуємо на відоекскурсію!

Навчальний центр Англійська Хелен Дорон вже 10 років успішно навчає дітей від 3 місців до 19 років англійській мові. В навчальному центрі на Вас чекають: просторі і комфортні навчальні кімнати; сучасні навчальні матеріали; цікава ігрова кімната; висококваліфіковані викладачі; онлайн – додатки для

Magic quest – чарівний день для малечі!

Цими вихідними молодші студенти нашого навчального центру прийняли участь у чарівному квесті. Діти віком від 4 до 8 років чудово провели 3 години у світі англійської мови, а також: ?врятували чарівного кролика, якого вкрала зла чаклунка; ?навчилися робити цікаві фокуси та чарівні

Helen Doron English Tennis Camp. Англійська мова та теніс

Анлійська влітку – одне задоволення! Наші студенти проводять літні канікули з максимальною користю, бо мають змогу поїхати в англомовний табір  у заміському комплексі «Campa» в м. Буча Київської області. Протягом 10 днів учні весело проводять час пізнаючи світ професій, грають у великий

На англійську з друзями!

Старші студенти нашого центру прийняли участь у батлі на знання англійської мови. Кожен учень мав змогу запросити на безкоштовне заняття своїх друзів та весело позмагатись у парах за приз.  Діти  виконували різноманітні завдання в ігровій формі, співали пісень, змагались у навчальних естафетах.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку