Англійська для дітей на Позняках

Англійська для дітей на Позняках

Навчальний центр міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон” на Позняках був одним із перших у Києві, відкривши свої двері для маленьких учнів ще у 2008 році. Перші студенти і сьогодні продовжують вивчати англійську разом з нами. Заняття у навчальному центрі на вул. Драгоманова, 29 проходять в атмосфері комфорту та радості.

Англійська для дітей викладається сертифікованими викладачами, що є командою професіоналів, які окрім високих професійних навичок з англійської мови вміють та люблять працювати з дітьми. У своїй роботі вони використовують індивідуальний підхід до кожної дитини, мотивують та зацікавлюють її.

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Понад 3 000 000 дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки методиці Хелен Дорон. Ця методика демонструє відмінні результати вже більш як 30 років у 35 країнах. Англійська мова вивчається за тими самими принципами, як і рідна мова. На заняттях студенти занурюються в англомовне середовище, а вдома практикують англійську за допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон.

Весела англійська для дітей у Дарницькому районі м. Києва

В наших центрах викладається як англійська мова для дошкільнят, так і для підлітків. Нашим студентам заняття подобаються тим, що англійська мова вивчається в ігровій формі у процесі живого спілкування. Адже разом з однолітками цікавіше виконувати творчі завдання, дискутувати та розвиватися в цілому. При цьому викладач має змогу приділити увагу кожному студенту, оскільки в групі займається до 8 дітей. Англійська для малюків проходить за тими самими принципами, але з додаванням великої кількості тактильних матеріалів, вправ та ігор на моторику, рухливих танців та безлічі пісень. 

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Навчальні програми, кращі у своїй галузі

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Комфортні умови навчання дітей англійській на Позняках

В нашому центрі все сприяє тому, щоб дитина полюбила англійську мову:

  • Яскраві та просторі навчальні кімнати оснащені всім необхідним сучасним обладнанням для ефективного навчання.
  • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі.
  • По завершенні занять діти можуть весело провести час в ігровій кімнаті та поспілкуватись із друзями-однолітками.
  • Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Результати навчання

На Позняках ми допомогли близько 3 000 дітей більш впевнено спілкуватися англійською мовою. Наші випускники вступають до англомовних навчальних закладів. Англійська для найменших досить захоплює своєю результативністю та допомагає малюкам з перших років життя спілкуватися іноземною мовою. 

Ми пишаємося тим, що не тільки прищеплюємо любов до англійської, але й вносимо свій вклад в розвиток молоді, реалізуючі соціальні проекти.

Запрошуємо Вас вивчати англійську та весело проводити час у колі друзів міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Новини

Триває зимовий набір в групи!

Приєднуйтесь до навчання з Англійська Хелен Дорон вже сьогодні! Реєструйтеся на сайті на безкоштовне демонстраційне заняття!

Англомовний садок для дітей від 3 років відкрив свої двері на Позняках і навчає дітей англійській як рідній.

Запрошуємо дітей віком від 3 років в англомовний садок за авторською методикою: англійська, математика, спорт та розваги! Реєструйтеся!

Англомовний денний табір Позняки

Компанія Англійська Хелен Дорон пропонує англомовний денний табір на Позняках за адресою Драгоманова, 29. Більше інформації про програми та табори Ви можете знайти у статі.

Карантин – не канікули. Навчання продовжується.

В березні 2020 року за 3 дні ми перевели на онлайн навчання понад 300 студентів, зберігаючи при цьому високий рівень освітніх послуг, навчання за авторською методикою, зміну активностей кожні 5 хвилин та використання всіх органів чуття дитини під час заняття.

Відбувся міжнародний батл з англійської для тінів

15 січня студенти Англійська Хелен Дорон на Драгоманова, 29 приєдналися до міжнародного батлу для підлітків, в якому взяли участь підлітки з різних куточків України та навіть з Угорщини!

Англійська для дошкільнят: які є особливості навчання?

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на Позняках запрошує дітей вчити англійську легко та весело, за допомогою ігр, аудіо- та відеоматеріалів, унікальних навчальних матеріалів та авторських мобільних додатків. 

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!