Англійська для дітей на Позняках

Англійська для дітей на Позняках

Навчальний центр міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон” на Позняках був одним із перших у Києві, відкривши свої двері для маленьких учнів ще у 2008 році. Перші студенти і сьогодні продовжують вивчати англійську разом з нами. Заняття у навчальному центрі на вул. Драгоманова, 29 проходять в атмосфері комфорту та радості.

Англійська для дітей викладається сертифікованими викладачами, що є командою професіоналів, які окрім високих професійних навичок з англійської мови вміють та люблять працювати з дітьми. У своїй роботі вони використовують індивідуальний підхід до кожної дитини, мотивують та зацікавлюють її.

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Методика вивчення англійської мови для дітей

Понад 3 000 000 дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки методиці Хелен Дорон. Ця методика демонструє відмінні результати вже більш як 30 років у 35 країнах. Англійська мова вивчається за тими самими принципами, як і рідна мова. На заняттях студенти занурюються в англомовне середовище, а вдома практикують англійську за допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон.

Весела англійська для дітей у Дарницькому районі м. Києва

В наших центрах викладається як англійська мова для дошкільнят, так і для підлітків. Нашим студентам заняття подобаються тим, що англійська мова вивчається в ігровій формі у процесі живого спілкування. Адже разом з однолітками цікавіше виконувати творчі завдання, дискутувати та розвиватися в цілому. При цьому викладач має змогу приділити увагу кожному студенту, оскільки в групі займається до 8 дітей. Англійська для малюків проходить за тими самими принципами, але з додаванням великої кількості тактильних матеріалів, вправ та ігор на моторику, рухливих танців та безлічі пісень. 

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Навчальні програми, кращі у своїй галузі

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Комфортні умови навчання дітей англійській на Позняках

В нашому центрі все сприяє тому, щоб дитина полюбила англійську мову:

  • Яскраві та просторі навчальні кімнати оснащені всім необхідним сучасним обладнанням для ефективного навчання.
  • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі.
  • По завершенні занять діти можуть весело провести час в ігровій кімнаті та поспілкуватись із друзями-однолітками.
  • Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Результати навчання

На Позняках ми допомогли близько 3 000 дітей більш впевнено спілкуватися англійською мовою. Наші випускники вступають до англомовних навчальних закладів. Англійська для найменших досить захоплює своєю результативністю та допомагає малюкам з перших років життя спілкуватися іноземною мовою. 

Ми пишаємося тим, що не тільки прищеплюємо любов до англійської, але й вносимо свій вклад в розвиток молоді, реалізуючі соціальні проекти.

Запрошуємо Вас вивчати англійську та весело проводити час у колі друзів міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Новини

Карантин – не канікули. Навчання продовжується.

В березні 2020 року за 3 дні ми перевели на онлайн навчання понад 300 студентів, зберігаючи при цьому високий рівень освітніх послуг, навчання за авторською методикою, зміну активностей кожні 5 хвилин та використання всіх органів чуття дитини під час заняття.

Відбувся міжнародний батл з англійської для тінів

15 січня студенти Англійська Хелен Дорон на Драгоманова, 29 приєдналися до міжнародного батлу для підлітків, в якому взяли участь підлітки з різних куточків України та навіть з Угорщини!

Англійська для дошкільнят: які є особливості навчання?

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на Позняках запрошує дітей вчити англійську легко та весело, за допомогою ігр, аудіо- та відеоматеріалів, унікальних навчальних матеріалів та авторських мобільних додатків. 

Яскраві заняття англійської до свята Halloween

У центрі Англійська Хелен Дорон на Драгоманова, 29 в кінці жовтня пройшли захоплюючі заняття, присвячені Halloween, на яких діти не тільки дізналися про традиції історії Хеллоуїна, але і змогли відвідати яскраву костюмовану вечірку.

Вітаємо з початком навчального року!

Англійська для дітей на Драгоманова, 29 – це найбільший центр в м.Києві по кількості студентів, який працює вже понад 10 років. Забронюйте місце!

Англійська для дітей онлайн

Англійська для дітей онлайн – це відмінна можливість з користю провести час на карантині! Приєднуйтесь вже зараз і Ви відчуєте переваги навчання з Хелен Дорон!

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!