Про центр

Англійська для дітей на Позняках

Навчальний центр міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон” на Позняках був одним із перших у Києві, відкривши свої двері для маленьких учнів ще у 2008 році. Перші студенти і сьогодні продовжують вивчати англійську разом з нами. Заняття у навчальному центрі на вул. Драгоманова, 29 проходять в атмосфері комфорту та радості.

Наші викладачі – це команда професіоналів, які окрім високих професійних навичок з англійської мови вміють та люблять працювати з дітьми. Наші педагоги проходять спеціалізований міжнародний тренінг, де вони отримують унікальні знання та опановують основні принципи роботи з дітьми від найменшого до підліткового віку. В своїй роботі вони використовують індивідуальний підхід до кожної дитини, мотивують та зацікавлюють її.

Методика вивчення англійської мови

Більше 2 000 000 дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки методиці Хелен Дорон. Ця методика демонструє відмінні результати вже більше 30 років у 35 країнах. Англійська мова вивчається за тими самими принципами, як і рідна мова. На заняттях студенти занурюються в англомовне середовище, а вдома практикують англійську за допомогою інноваційних мультимедійних розробок Освітньої Групи Хелен Дорон.

Цікава англійська у Дарницькому районі м. Києва

Наші заняття подобаються дітям та підліткам тим, що англійська мова вивчається в ігровій формі у процесі живого спілкування. Адже разом з однолітками цікавіше виконувати творчі завдання, дискутувати та розвиватися в цілому. При цьому викладач має змогу приділити увагу кожному студенту, оскільки в групі займається до 8 дітей.

Якщо Ви проживаєте на Позняках, Осокорках, Харківському масиві, в Дарниці, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Навчальні програми, кращі в своїй галузі

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

Комфортні умови навчання дітей англійській на Позняках

В нашому центрі все сприяє тому, щоб дитина полюбила англійську мову:

  • Яскраві та просторі навчальні кімнати оснащені всім необхідним сучасним обладнанням для ефективного навчання.
  • Діти не сидять за партами, а зручно розміщуються удружному колі на килимі.
  • По завершенні занять діти можуть весело провести час у ігровій кімнаті та поспілкуватись із друзями-однолітками.
  • Додатково ми проводимо табори під час шкільних канікул, тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Результати навчання

На Позняках ми допомогли близько 3 000 дітей більш впевнено спілкуватися англійскою мовою. Наші випускники вступають до англомовних навчальних закладів.

Ми пишаємося тим, що не тільки прищеплюємо любов до англійської, але й вносимо свій вклад в розвиток молоді, реалізуючі соціальні проекти.

Запрошуємо Вас вивчати англійську та весело проводити час у колі друзів міжнародної мережі “Англійська Хелен Дорон”.

Новини

Запрошуємо на відоекскурсію!

Навчальний центр Англійська Хелен Дорон вже 10 років успішно навчає дітей від 3 місців до 19 років англійській мові. В навчальному центрі на Вас чекають: просторі і комфортні навчальні кімнати; сучасні навчальні матеріали; цікава ігрова кімната; висококваліфіковані викладачі; онлайн – додатки для

Magic quest – чарівний день для малечі!

Цими вихідними молодші студенти нашого навчального центру прийняли участь у чарівному квесті. Діти віком від 4 до 8 років чудово провели 3 години у світі англійської мови, а також: 🌟врятували чарівного кролика, якого вкрала зла чаклунка; 🌟навчилися робити цікаві фокуси та чарівні

Helen Doron English Tennis Camp. Англійська мова та теніс

Анлійська влітку – одне задоволення! Наші студенти проводять літні канікули з максимальною користю, бо мають змогу поїхати в англомовний табір  у заміському комплексі «Campa» в м. Буча Київської області. Протягом 10 днів учні весело проводять час пізнаючи світ професій, грають у великий

На англійську з друзями!

Старші студенти нашого центру прийняли участь у батлі на знання англійської мови. Кожен учень мав змогу запросити на безкоштовне заняття своїх друзів та весело позмагатись у парах за приз.  Діти  виконували різноманітні завдання в ігровій формі, співали пісень, змагались у навчальних естафетах.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку