Англійська мова для дітей – Київ, Голосіївський район

Англійська мова для дітей – Київ, Голосіївський район

Курси англійської мови (Голосіївський район) у навчальному центрі Хелен Дорон (вул. Васильківська, 13) – це маленький світ англійської, де ваша дитина із задоволенням буде навчатись, весело та пізнавально проводити час!

 • Наша місія – навчати дітей з любов’ю!
 • Наша ціль – зацікавити дітей та прищепити їм любов до вивчення англійської мови!

Результат, якого ми прагнемо – англійська мова як рідна для кожної дитини! Весела англійська – для дітей, починаючи від найменших, та підлітків!

Приєднуйтесь до нас! Англійська у Голосієво для малюків і дошкільнят  це доступно! Запишіть вашу дитину на безкоштовне заняття та подаруйте їй можливість навчатись із задоволенням і вільно розмовляти англійською.

Методика Хелен Дорон для дітей

Навчання у нашому центрі іноземних мов побудоване за авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон, основним принципом якої є вивчення англійської мови як рідної. Спілкуючись на уроках англійської мови для дітей виключно англійською та не використовуючи переклад, ми створюємо позитивне англомовне середовище для кожної дитини. Отже, діти навчаються не лише розуміти, розмовляти, читати та писати англійською мовою, але й думати нею!

Головна мета нашої методики – навчити дитину почувати себе вільно в англомовному середовищі. Ми прагнемо забезпечити малюкам можливість спілкуватись без мовного бар’єра. Наші курси англійської мови у Голосіївському районі, – це цікаві уроки для малечі, професійні репетитори з англійської мови. Англійська мова для дітей цікаво та пізнавально!

Як відбуваються наші уроки з англійської?

Всі наші заняття з англійської в Києві відбуваються у формі гри, адже це найкращий спосіб ефективно навчити дітей у невимушентй спосіб. Весело та цікаво подана інформація сприймається та засвоюється набагато краще – цікава англійська для дітей. Саме тому наші заняття містять у собі велику кількість різноманітних ігор з вивчення розмовної англійської для дошкільнят, пісень, танців та творчих занять. А часта зміна активностей в рамках уроку англійської мови для найменших утримує увагу дитини на самому процесі та не дає їй втомитись!

Крім того, ми використовуємо багато різноманітних матеріалів – від авторських мультфільмів та пісень до тематичних флеш-карт та ігор. Все це перетворює заняття англійською для найменших на захопливу подорож.

Важливо, що в наших групах навчається від 4-х до 8-ми дітей. Це дає можливість викладачеві приділити максимальну увагу кожній дитині та забезпечує реалізацію індивідуального підходу у навчанні. Крім того, у нечисельних групах дітей кожен може проявити себе та розкрити свій потенціал, вільно взаємодіяти та комунікувати на уроках.

Урок англійської для дітей у Голосіїво

Курси англійської мови - Голосіївський район

Усі наші навчальні програми розроблені командою мовознавців і викладачів англійської під керівництвом Хелен Дорон. У цій відомій у десятках країн методиці враховано психологічний і фізичний розвиток, інтелектуальний потенціал та рівень володіння мовою дітей різних вікових категорій.

Наші навчальні програми вивчення англійської:

Ми гарантуємо, що підберемо для вашої дитини саме ту навчальну програму, яка відповідатиме її потребам і її рівню. Курси, що забезпечать максимальний розвиток та найкращий результат!

Навчальні матеріали з англійської мови

В межах нашої методики ми працюємо з автентичними навчальними матеріалами та масштабною Apps & Tech підтримкою:

 • Авторський набір книг (підручників) до кожної навчальної програми: як навчити дитину англійської мови; граматика англійської мови для дітей; англійська для малюків;
 • Унікальний аудіо та відеоконтент до кожного курсу: англійська мова для дошкільнят / програма;
 • Навчально-розвиваючий портал Kangi Club містить понад 100 ігор для дітей віком 2-8 років з вивчення англійської мови для дітей;
 • You Tube канал Helen Doron Song Club з авторськими піснями й мультфільмами: англійська мова для дітей дошкільного віку; цікава англійська для найменших;
 • Мобільні додатки (App Store і Google Play) для читання та поглиблення знань з англійської мови;
 • Англомовне Teen Buzz Radio  вивчаємо англійську мову в ефірі – програми від носіїв мови для дітей звучать 24/7;
 • Teen Buzz платформа з цікавим англомовним контентом для підлітків.

Наші вчителі англійської

Вчителі нашого навчального центру (Голосіївський район) – це команда молодих, енергійних, творчих та креативних фахівців, які люблять дітей та можуть їх навчити новому. Саме вони завдяки своєму власному неповторному стилю викладання англійської мови для дітей та високому професіоналізму:

 • знаходять підхід до кожної дитини;
 • створюють позитивну атмосферу на заняттях;
 • розвивають таланти та здібності своїх учнів.

Кожен з наших викладачів пройшов відповідні міжнародні тренінги та семінари, має сертифікати, які дозволяють викладати за методикою Хелен Дорон. Наші викладачі надихають, заряджають та мотивують до навчання, тому діти з радістю йдуть на заняття і в кінці кожного навчального курсу показують відмінний результат!

Викладач англійської у Голосієво

Атмосфера на наших уроках

Наші мовні курси англійської мови у Голосіївському районі – це креативний англомовний простір, де діти відчувають любов та захоплюються вивченням англійської мови. Саме з нами вони хочуть пізнавати й відкривати для себе світ англійської! У нас є все необхідне, щоб навчати й навчатись:

 • просторі світлі класи;
 • комфортні умови для навчання;
 • технічне забезпечення;
 • професійні викладачі;
 • турботливі адміністратори.

А також зона очікування для батьків, де можна поспілкуватись та випити запашної кави, та ігрова зона, яку просто обожнюють діти!

Але найголовніше – це любов! Адже все у нашому навчальному центрі Англійська Хелен Дорон Голосієво створено з любов’ю до дітей! 

Переконайтесь в цьому самі та завітайте до нас: Англійська Хелен Дорон – м. Київ, Голосіївський район, вул. Васильківська, 13 оф. 32

До зустрічі!

blank

Наші новини

Продовжуємо набір в групи!

Чудова новина! Наш центр продовжує набір в групи! Встигніть долучитись до навчання, щоб ваша дитина досконало володіла англійською мовою! Пропонуємо приєднатись до таких курсів: Fun with Flupe для дітей 3-5 років; Alphaboat для дітей 6-8 років; Paul Ward Explorer для дітей 9-10

Святкові новорічні заняття у Helen Doron Holosievo

Ho-ho-ho, свято наближається! Атмосфера зимового настрою та казки вже панує у нашому навчальному центрі! Вже зовсім скоро у нас розпочнеться тиждень святкових занять з веселощами, подарунками та карнавальними костюмами. Тому запрошуємо вас разом з дітками бути присутніми на занятті і особисто познайомитись

Святкування Thanksgiving day та Флешмоб подяки

А ми у нашому навчальному центрі на цьому тижні святкуємо Thanksgiving day – національне традиційне американське свято, яке щороку відзначають американці у четвертий четвер листопада. День подяки прийнято святкувати у родинному колі. Родичі і друзі з’їжджаються зі всієї країни за спільний стіл

Відкриття нового центру – вул. Васильківська 13

Чудова новина! У вересні відкриття нового центру “Англійська Хелен Дорон” за адресою: вул. Васильківська 13, офіс 32. Наш центр є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом, де діти успішно вивчають англійську мову як рідну через живе спілкування, позитивні емоції, ігри, музику та творчість.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!