Англійська для дітей та підлітків в Голосіївському районі міста Києва

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків в Києві, Голосіївський район

Курси англійської для дітей у Києві (Голосіївський район, Васильківська, 13) у навчальному центрі Хелен Дорон – це маленький світ англійської, де ваша дитина із задоволенням буде навчатись, весело та пізнавально проводити час!

 • Наша місія – навчати англійської дітей з любов’ю!
 • Наша ціль – зацікавити дітей та прищепити їм любов до вивчення англійської мови!
blank
Вартість навчання на місяць, 2 рази на тиждень (Online / Offline) становить: 2500 грн / 2700 грн
blank

Викладання англійської мови – щирий інтерес до уроків

Змушувати дітей ходити на уроки та вчити мову марно, це призведе тільки до витраченого часу та грошей. Дитина має бажати відвідувати заняття. Ніякого примусу до навчання бути не повинно. Тому методика викладання англійської дітям у Києві (Голосіїв) створена таким чином, щоб викликати глибоке та щире бажання приходити знову і знову. 

Курси англійської для дітей у Києві, Голосіїв

У дошкільному віці діти навіть не розуміють, що на уроках вчать англійську. Для них це сприймається, як ігрова кімната, де весело і цікаво, є чудовий вихователь, який пропонує безліч веселих і кумедних занять. Так, звісно, на заняттях англійською для дітей у Києві (Голосіїв) є свої правила, все ж таки це навчання, а не довільні ігри. Однак для дітей це не стає на заваді, а процес засвоєння матеріалу відбувається в природному середовищі та сприятливій атмосфері.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Тільки англійська мова 

Багато дорослих зазначають, що найнадійніший спосіб опанувати іноземну мову – це поїхати в іншу країну, де повністю виключити можливість говорити рідною мовою. Адаптація відбувається настільки швидко, що за належної старанності, вже за 1-2 місяці ви зможете пояснюватися простими словами. При вивченні англійської дітьми (Голосіїв) відбувається точно такий самий процес, тільки завдяки віку, він інтуїтивний та швидший. Результат, якого ми прагнемо – англійська мова, як рідна, для кожної дитини! 

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Голосіїво
Average rating:  
 5 reviews
 by Марина Лисенко

Позитивні: Вартість, Професійність, Спілкування, Якість Професійне викладання у процесі гри, дитина із задоволенням спішить на заняття. Уважні викладачі знаходять підхід до будь-якої дитини і зацікавлюють її вивчати англійську мову...

 by Анастасия Батыр

Замечательная школа по методике English-English. На протяжении всего занятия преподаватель говорит только на английском, сопровождая все жестами, печатными материалами и т.д. Ребенок (4года) уже после пары занятий напевал английские песенки, правильно называл предметы. К праздникам устраиваются тематические...

 by Svіtlana Kozarenko

Чудові заняття англійською, мої діти ідуть з радістю і не хочуть пропускати! Дуже подобається мінісадок, ходить донька 5 р. Син ходить на вечірні заняття Jump with Joye, він у захваті. Результати від занять мені подобаються. Гарні викладачі, приємний простір...

 by Roman Kozarenko

Цікава методика м'якого входження в англійську. Багато ігр та додаткових матеріалів. Переважно розрахована на малечу.

 by Надія Ігнатенко

Моїй дитині дуже подобається! Ходимо в цей центр з моменту відкриття) Професійне викладання у процесі гри, дитина із задоволенням спішить на заняття. Подобаються молоді викладачі, які легко знайшли підхід. Організаційних проблем у мене не було, дуже задоволена результатом! Скоро і другу дитинку ...

icon-1
Scroll to Top