Про центр

Англійська для дітей в Голоcіїво

Навчальний центр Англійська Хелен Дорон, що знаходиться в Голосіївському районі Києва за адресою вул. Васильківська, 13 – це маленький світ англійської мови, у якому ваша дитина буде подорожувати і вивчати англійську.

Наша місія –навчати з любов’ю
Наша ціль – привити дітям любов до вивчення англійської
Результат, якого ми прагнемо - англійська мова як рідна для кожної дитини

Приєднуйтесь до нас!  Запишіть свою дитину на безкоштовне заняття та подаруйте їй можливість навчатись із задоволенням і вільно розмовляти англійською.

Методика

Ми працюємо за авторською методикою відомого лінгвіста Хелен Дорон, основним принципом якої є вивчення англійської як рідної. На заняттях ми створюємо позитивне англомовне середовище. Діти вчаться розуміти, думати, писати, читати, розмовляти виключно англійською!

Заняття

Гра – це найкращий спосіб розвивати дитину та навчати її чомусь новому, тому що це природно та невимушено для неї. Саме цей підхід ми заклали в основу наших англомовних занять, які включають різноманітні ігри, активності, творчі завдання. Ми співаємо, танцюємо, граємо, читаємо, спілкуємось…  У нас завжди весело та цікаво.

Наповненість груп від 4-х до 8-ми осіб дає можливість викладачеві приділити максимальну увагу кожному, а дітям проявити себе та розкрити свій потенціал.

англійська для дітей голосіїво

Курси англійської мови

Ми пропонуємо навчальні програми:

Усі навчальні програми розроблені командою лінгвістів спеціально для "Англійська Хелен Дорон" з врахуванням психологічного і фізичного розвитку, інтелектуального потенціалу, рівня володіння мовою дітей різних вікових категорій.

Ми використовуємо індивідуальний підхід та підберемо для вашої дитини саме ту навчальну програму, яка відповідає її потребам, забезпечить максимальний розвиток і дасть найкращий результат.

Навчальні матеріали

Ми працюємо з автентичними навчальними матеріалами та масштабною Apps & Tech підтримкою:

 • авторський набір книг (підручників) до кожної навчальної програми;
 • унікальний аудіо та відеоконтент до кожного курсу;
 • навчально-розвиваючий портал Kangi Club  містить понад 100 ігор для дітей віком 2-8 років;
 • You Tube канал Helen Doron Song Club з авторськими піснями і мультфільмами;
 • мобільні додатки (App Store і Google Play) для читання та поглиблення знань з англійської мови;
 • англомовне Teen Buzz Radio звучить в ефірі 24/7;
 • Teen Buzz платформа з цікавим англомовним контентом для підлітків.

Кожен курс наповнений захоплюючими історіями та пригодами, де діти разом із яскравими героями вивчають англійську мову.

Викладачі

Команда викладачів, які працюють у нашому навчальному центрі  - це молоді, енергійні, творчі та креативні особистості. Саме вони, завдяки своєму високому професіоналізму:

 • знаходять підхід до кожної дитини;
 • створюють позитивну атмосферу;
 • розкривають таланти дітей.

Кожен із них є сертифікованим викладачем за методикою Хелен Дорон і має свій власний неповторний стиль викладання. Вчителі надихають, заряджають та мотивують. Завдяки їм, процес навчання цікавий, діти з радістю йдуть на заняття і по завершенні навчальних програм показують відмінний результат.

Викладач англійської Голосієво Київ

Атмосфера

Наша школа – це креативний англомовний простір. Діти приходять до нас, бо відчувають тут енергію любові до навчання, з нами вони хочуть пізнавати і відкривати для себе світ англійської мови.

У нас є все необхідне, щоб навчати і навчатись:

 • просторі світлі класи;
 • комфортні умови для навчання;
 • технічне забезпечення;
 • професійні викладачі;
 • турботливі адміністратори.

У нашому затишному центрі  є комфортна зона очікування для батьків, де завжди пригостять запашною кавою; острівок радості та розвитку для дітей, і найголовніше – це любов!

Все у нашому навчальному центрі зроблено з любов’ю до дітей і для дітей.

Завітайте до нас!

Новини

Відкриття нового центру – вул. Васильківська 13

Чудова новина! У вересні відкриття нового центру “Англійська Хелен Дорон” за адресою: вул. Васильківська 13, офіс 32. Наш центр є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом, де діти успішно вивчають англійську мову як рідну через живе спілкування, позитивні емоції, ігри, музику та творчість.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку