Англійська для дітей та підлітків в місті Києві, Теремки

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей у Києві, Теремки

Центр «Англійська Хелен Дорон» у Києві, Теремки, вул. Юлії Здановської (Ломоносова), 48 – частина всесвітньої мережі центрів, які працюють за методикою Хелен Дорон – лінгвіста, яка є автором нашої системи викладання. Заняття доповнюються високим професіоналізмом викладачів англійської для дітей. 

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank
blank

Навчальний центр англійської для дітей Київ, Теремки

Вивчення англійської для дітей (Київ, Теремки) від 3 місяців та підлітків до 19 років організовано у новому просторому та сучасному центрі в ЖК «Лікоград» – ще більш комфортному для ваших дітей. Навчальний центр знаходиться поряд з житловими комплексами «Сонячна брама», «4 сезони», «Венеція», «Британський квартал». Наші учні об’єднані в єдину спільноту школи Helen Doron English і мають можливість спілкуватися через листування з учнями з інших країн.

Весела англійська – для дітей, починаючи від найменших, та підлітків

Було проведено безліч досліджень в Америці, Канаді та Європі, які показали, що чим молодша дитина, тим менше часу потрібно на засвоєння другої мови. Дані цих досліджень також свідчать про важливі фактори розвитку під час вивчення англійської дітьми (Київ, Теремки) як другої рідної мови. Це стосується розвитку пам’яті, уваги, навичок комунікації, творчих здібностей і багато іншого.

Кожен урок – це повне занурення в англомовне середовище

Пісеньки, спілкування, похвальні слова, назви предметів – все вимовляється тільки англійською. Для дітей шкільного та дошкільного віку такий підхід дає додаткові переваги. Вони починають думати англійською, а це величезний доробок для досконалого засвоєння мови. Підлітки вивчають англійську для дітей (Київ, Теремки) більш глибоко – граматика, спілкування, створення молодіжних проєктів, підготовка до тестувань. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

 

icon-1
Scroll to Top