Курси англійської мови Київ Троєщина

Курси англійської мови Київ Троєщина

Англійська для дітей віком від 3 місяців та підлітків до 19 років за методикою, розробленою Хелен Дорон, набула широкої популярності в 37 країнах, де протягом 30  років з’явилося понад 1 000 навчальних центрів.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Троєщині, просп. Маяковського, 26 (у Деснянському районі м. Києва) працює з 2013 року.

Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок познайомитися з унікальною методикою нашої школи англійської мови.

Уроки англійської мови для дітей

 1. Навчальні програми, кращі в своїй галузі, розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей.
 2. Інноваційні навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.
 3. Викладачі, які люблять свою роботу та розбираються не тільки в педагогіці й лінгвістиці, але і в психології.
 4. Маленькі групи від 4 до 8 студентів.
 5. Яскраві та просторі аудиторії, оснащені всім необхідним сучасним обладнанням.

Helen Doron Educational Group - найкраща компанія в категорії "Best Children's & Education Franchise" в міжнародному конкурсі "The Global Franchise Awards" 2019.

Вивчення англійської мови для дітей

Англійська вивчається  без перекладу, тому учні можуть сприймати її на рівні рідної. При цьому відсутні звичні стереотипи шкільних уроків.

Ми пропонуємо:

 • Цікаві інтерактивні заняття у формі гри.
 • Авторська профільна програма.
 • Спеціальна сертифікована література, аудіо- та відеоматеріали, які допомагають у підготовці до міжнародної атестації.
 • Культурні заходи, екскурсії англійською мовою.

Студенти навчаються природно. Наприклад, граматику практикуємо під час написання листів Санта Клаусу у ході підготовки до різдвяних свят. Розмовну мову практикуємо, готуючи театральні постановки.

Центр іноземних мов на Троєщині

Ми пропонуємо різні курси тривалістю від десяти до 16 місяців, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

  • Англійська для малюків. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди яскравих героїв.
  • Англійська для школярів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають у зошитах та книгах.
  • Англійська для підлітків. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

На заняттях розмовляють тільки англійською мовою.

Завітайте до нас на безкоштовний пробний урокякщо Ви живете в Києві на Троєщині, Воскресенці, Лісовому масиві, біля станції метро “Дарниця”, “Лівобережна”.

Результати

В нашому навчальному центрі, що знаходяться на проспекті Маяковського в районі Троєщина міста Київ, надаються найкращі можливості для старту, а також підвищення рівня письмової та розмовної англійської в формі веселого проведення часу.

В середньому за рік дитина освоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та рівня знань. По завершенню курсів, для учнів передбачені сувеніри та іменні сертифікати.

В “Англійська Хелен Дорон” ми із задоволенням допоможемо Вашій дитині полюбити і вивчити англійську мову.

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2021-2022

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2021-2022. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!