Англійська для дітей та підлітків, Київ, Троєщина

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей у Києві (Маяковського)

Англійська для дітей віком від 3 місяців та підлітків до 19 років за методикою, розробленою Хелен Дорон, набула широкої популярності у 40 країнах світу.

Наш навчальний центр вивчення англійської для дітей у Києві на Троєщині, проспект Червоної Калини, 26 (Маяковського) успішно працює з 2013 року.

Сьогодні у нас понад 20 різних програмних курсів, орієнтованих на кілька вікових груп.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2400 грн / 2600 грн

blank

Курси англійської для дітей з нуля

Англійська для малюків – це не тільки навчання мови з нуля, а й всебічний розвиток. У цьому віці заняття спрямовані на зміцнення зв’язку між малюком і його батьками. У заняття англійською включені енциклопедичні знання про навколишній світ: про природу, музичні інструменти, рослини та тварини, багато іншого. Програми вивчення англійською для дітей на Троєщині (Київ, Червоної Калини) – це поєднання різних напрямів гармонійного розвитку дитини.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

 

Англійська для дітей (Маяковського, Київ)  

Опанування англійської як другої рідної мови розвиває фонетичне сприйняття мови. Спочатку запам’ятовуються звуки без осмислених асоціацій, але з часом вони перетворюються на сформовані поняття. Діти розвивають логіку та мислення. Рання англійська передбачає також і музичне сприйняття іноземної мови: у курсах багато пісень, віршів. З їхньою допомогою діти звикають до звучання English, навчаються сприймати та відтворювати мову.

Центр англійської для дітей на Троєщині

Викладання англійської для дітей (Київ, Червоної Калини) передбачає багато рухливих вправ, які спрямовані на загальне фізичне зміцнення. На заняттях ми разом сміємося, спілкуємося та сприяємо поступовому збільшенню взаємодії дітей один з одним. Допомагають у цьому досвідчені викладачі, перевірена методика та кумедні герої наших мультфільмів Helen Doron.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Маяковського
Average rating:  
 5 reviews
 by Микита Трошко

Навчання на найвищому рівні. Методика навчання прекрасна, а всі вчителі- професіонали

 by Yuliia Romaniuk

Прекрасний центр, локація , адміністрація і викладачі. Дитина біжить на заняття - це найголовніше! Все відбувається в ігровій формі, а якщо і батькам побути присутнім за занятті , то також можна підвивчити мову...

 by Єрмакова Наталія

Хороша школа, чудове ставлення до дітей. Багато говорять англійською. Чудовий колектив!

 by Ira Pohorelova

Рекомендую 100%. У мене дуууже активна дитина, не сидить і 5 хвилин. Викладач змогла знайти підхід до дитини, зацікавити. Ходимо із задоволенням і я реально бачу результат...

 by Ирина Келиогло

Чудові вчителі та дуже приємна атмосфера. Я задоволена результатами!

icon-1
Scroll to Top