Про центр

Англійська для дітей та підлітків в Дніпровському районі, Київ

Вітаємо!

Мабуть, у Вас є бажання, щоб дитина знала англійську мову? А у нас є бажання, щоб дитина думала, відчувала і вільно висловлювала свої думки англійською мовою, як рідною.

З цією метою ми відкрили новий комфортний для дітей навчальний центр за адресою вул. Миропільська, 13-Б (м. Чернігівська). Ми пропонуємо провірену методику, доброзичливе ставлення і здатність чути кожну дитину. Насамперед ми зароджуємо у наших дітях інтерес до вивчення англійської, який потім дозволяє нам давати дитині знання.

У нашому центрі діти не просто вивчають англійську – для нас важливо, щоб дитина вчилася думати, шукати рішення з різних ситуацій, вміла висловлювати свої бажання і думки.

Ми впевнені, що провірена методика, професійні викладачі і Ваша щира підтримка дозволять дітям радісно вивчати мову і рости щасливими!

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку