Англійська для дітей та підлітків, Чернігівська

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей у Києві, Чернігівська

Мабуть, у вас є бажання, щоб дитина знала англійську мову? А у нас є бажання, щоб ваша дитина думала, відчувала та вільно висловлювала свої думки англійською мовою, як рідною.

Для вас ми відкрили навчальний центр англійської для дітей у Києві, м. Чернігівська (вул. Миропільська, 13-Б). Насамперед ми зароджуємо у наших учнів інтерес до розмовної англійської, який потім дозволяє нам надавати дитині знання.

blank
blank

Центр англійської для дітей – Київ, Чернігівська

Курс англійської для дітей 3-6 років занурює у світ пригод і рим. Діти дізнаються близько 650 нових слів і виразів, починають опановувати правильну вимову та порядок слів у різних типах речень. Завдяки захопливим історіям та веселощам, учні закріплюють свої мовленнєві навички та отримують посилену попередню підготовку до читання англійською мовою.

Розмовна англійська для дітей та дошкільнят

Чудовий курс розмовної англійської для дітей від 4 до 7 років підходить як для початківців, так і для тих, хто завершив вивчення English для малечі. Діти навчаються впевнено говорити англійською. За програмою вивчення англійської (Київ, Чернігівська) діти одночасно знайомляться з цінностями дружби та дізнаються про захист довкілля. На курсі для школярів використовуються цікаві навчальні матеріали з доповненою реальністю.

Курси англійської для дітей – Київ, Чернігівська

Підлітки продовжують розвивати свої навички розмовної англійської для дітей (Київ, Чернігівська) через спілкування, позитивне підкріплення, молодіжні проєкти. Ми пропонуємо перевірену методику, доброзичливе ставлення та здатність почути кожну дитину. Якщо ви у пошуку ідеального викладання розмовної англійської для дітей, відчуйте вже зараз переваги навчання за методикою Хелен Дорон. 

icon-1
Scroll to Top