Англійська для дітей Чернігівська

Англійська для дітей та підлітків в Дніпровському районі, Київ

Вітаємо!

Мабуть, у Вас є бажання, щоб дитина знала англійську мову? А у нас є бажання, щоб дитина думала, відчувала і вільно висловлювала свої думки англійською мовою, як рідною.

З цією метою ми відкрили новий комфортний для дітей навчальний центр за адресою вул. Миропільська, 13-Б (м. Чернігівська). Ми пропонуємо перевірену методику, доброзичливе ставлення і здатність чути кожну дитину. Насамперед ми зароджуємо у наших дітях інтерес до вивчення англійської, який потім дозволяє нам давати дитині знання.
Якщо Ви у пошуку ідеальної школи англійської мови, відчуйте вже зараз переваги навчання за методикою Хелен Дорон. Запрошуємо Вас на безкоштовне демонстраційне заняття. 

Англійська для дітей за авторською методикою

У нашому центрі діти не просто вивчають англійську – для нас важливо, щоб дитина вчилася думати, шукати рішення з різних ситуацій, вміла висловлювати свої бажання і думки.

Під час занять ми спілкуємось з учнями лише англійською, адже кожне заняття побудоване на іграх, наочних матеріалах та безлічі цікавих активностей, які занурюють дитину в англомовну атмосферу.

Ми впевнені, що перевірена методика, професійні викладачі та Ваша щира підтримка дозволять дітям радісно вивчати мову і рости щасливими!

Розмовна англійська для дітей

Головний акцент у навчанні ми робимо на розвитку та практиці розмовної англійської та подоланні мовного бар'єра. Наші учні успішно складають міжнародні іспити та з легкістю спілкуються з носіями мови.

Для наших учнів ми розробили унікальні курси з англійської мови та програми з урахуванням вікових особливостей та рівня володіння англійською.
Обирайте вже зараз той, що підходить саме для Вас!
Англійська Хелен Дорон - це весела англійська для дітей за авторською методикою.

blank

Наші новини

Безкоштовний вебінар з профорієнтологом та викладачем “Як обрати професію майбутнього?”

Запрошуємо батьків старшокласників відвідати онлайн-вебінар на тему «Як обрати професію майбутнього?», який відбудеться 22 квітня о 19:00. Основні питання вебінару: Коли варто вирішувати питання вибору професії? Емоційний стан дитини в школі, вдома та по відношенню до самого себе. Як це впливає на

Важливість безперервного вивчення англійської

Під час карантинних обмежень, одних із найбільших трансформацій зазнає сфера освіти. Велика кількість дорослих та дітей відкривають для себе нову можливість — заняття по відеозв’язку. Відтак, віддалене навчання вдома може бути корисним, якщо правильно скористатись цим часом. Чому так важливо навчатися безперервно?

Три додатки, які допоможуть запам’ятати нові слова

Хороша англійська – це не лише комплексні знання з граматики, вміння говорити та розуміти співрозмовника, а й багатий словниковий запас. Останній фактор є досить важливим, якщо Ви хочете постійно покращувати свій рівень та мати можливість читати книжки та дивитись фільми в оригіналі.

Online навчання на період локдауну

Попередній досвід навчив нас бути готовими до подібних ситуацій, тому наші викладачі встигли підготувати безліч цікавого матеріалу для формату online навчання, щоб кожен студент зміг займатися так само інтенсивно та із захопленням. Дякуємо нашим батькам та студентам за розуміння та співпрацю з

Гімн на честь 35-річчя компанії!

На честь 35-річчя компанії  Ела Дорон написала та виконала гімн, який  ще раз підкреслює цінності компанії Helen Doron English, нашу глобальність та унікальність. Запрошуємо Вас переглянути це захоплююче відео до гімну, зняте на Занзібарі та в Польщі, з крутою хореографією, яка не

Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки!

Вітаємо! Виграйте навчальні матеріали та інші подарунки! 🎁 Ми оголошуємо новий конкурс, в якому Ви можете виграти: 👍 навчальні матеріали на наступний рік 👍5 брендових ігор 👍3 брендові бейсболки Умови за посиланням: https://helendoron.ua/why-do-you-learn-english/

Запишіться на безкоштовний урок!