Англійська для дітей та підлітків, Київ, Нивки

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Нивки

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на пр. Берестейський (Перемог), 67-Г (біля метро Нивки) запрошує дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років вивчати англійську як рідну.

  •  авторська методика з досвідом роботи понад 35 років
  •  інтерактивні заняття в ігровій формі;
  •  емоційний, інтелектуальний та фізичний розвиток дитини;
  •  маленькі групи (4-8 учнів);
  •  понад 75 навчальних центрів по Україні!

Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше 3 000 000 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Приєднуйтесь до найкращих!
blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2400 грн 

blank

Англійська Хелен Дорон біля метро Нивки, проспект Берестейський (Перемоги)

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали.

В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Курси розмовної англійської для дітей у Святошинському районі

Наші викладачі, які пройшли навчання в Міжнародному Центрі підготовки по методиці Хелен Дорон, завжди підтримають Вашу дитину, допоможуть їй проявити себе як особистість, шляхом індивідуального підходу зможуть зацікавити і переконати її, що вчити англійську можна весело та у процесі гри.

В нашому центрі ми підібрали команду, яка вірить в чудеса, в світ цікавої англійської і щиро вірить в дітей, Ваших дітей! Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно рухаємось вперед. Ми не просто займаємося англійською, а турбуємося про гармонійний розвиток Вашої дитини. Ми носимо міжнародне ім’я, тому дбаємо про результат і гарантуємо, що

Ваша дитина говоритиме англійською дуже скоро! Записуйтесь на демонстраційне заняття та переконайтесь самі!

icon-1
Scroll to Top