Про центр

Англійська для дітей на Оболоні

Дякуємо, що завітали до нас на сторінку! Ми — навчальний центр англійської мови, який є частиною міжнародної мережі. Наш центр працює за методикою відомого лінгвіста і викладача Хелен Дорон, котра ще в 1985 році запропонувала вивчати англійську мову не просто як іноземну, а як “музику мови”.

Тобто від самого початку вона хотіла не просто навчити дітей англійській мові, але й навчити  любити її. Тому наша програма побудована в ігровій формі — мові дітей, котра для них є найбільш доступною, найбільш цікавою, найбільш результативною. В навчання ми вкладаємо енергію, професіоналізм, лідерство і активну життєву позицію. Ми з маленького вчимо наших маленьких і більш дорослих студентів говорити — ми допомагаємо розкріпоститися, зняти всі “зажими”  і почувати себе впевнено в англомовному середовищі.

Також ми не забуваємо про граматику, без якої теж аж ніяк не обійтися — за допомогою додаткових безкоштовних граматичних занять ми допомагаємо заповнити пробіли в шкільній програмі.

Перевагою навчання саме в нашому  центрі є те, що ми є частиною міжнародної системи, а тому ми надаємо міжнародні стандарти навчання. Завдяки співпраці з Кембріджським університетом, ми готуємо дітей до міжнародного тестування, результати якого визнаються у всьому світі!

Наша програма побудована чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Саме тому ми зможемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним мовним здобутком. В невеликих групах, від 4-х до 8-ми діток,

Ваша дитина отримає максимум уваги і зможе повністю розкритися, як особистість. З допомогою  змагань, ігор,  інтерактиву наші дітки розвивають моторику, логіку, мовний апарат, асоціативне мислення. Ми розширюємо кругозір дітей, наповнюючи їх лексику як самими елементарними словами і фразами, так і енциклопедичними знаннями, тобто ми турбуємося про всебічний розвиток Вашої дитини.

Ми завжди дуже тісно пов’язані з нашими маленькими студентами, адже зараз ми говоримо не тільки про їх розвиток, але й про наш також. Бо завдяки нашим безпосереднім і вимогливим діткам ми не стоїмо на місці, а йдемо вперед, розкриваючи все нові і нові можливості і  перспективи. Ми вдосконалюємося завдяки Вашим діткам, а тому ми щиро вдячні Вам за вибір і за те, що довірили нам найдорожче!

 

 

 

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Англійська для блогерів. Instaparty

Англійська мова стала вже давно стала невід’ємною частиною життя сучасної молоді. Наші студенти-тінейджери тепер точно зможуть створити власний канал на You Tube чи сторінку в Instagram, адже вони побували на піжамній вечірці для блогерів. Студенти тепер знають ази ведення власного блогу англійською:

Розкриваємо історію Святого Валентина

На цьому тижні наші студенти познайомилися з історією дня Святого Валентина. Учні весело виконували  тематичні завдання, співали святкові пісні та вчилися, як сказати людині приємні слова. Тепер діти знають, як можна виразити почуття до людей, які їм небайдужі. Діти також виготовили власноруч