Англійська для дітей на Оболоні

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” на Оболоні, Київ.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Оболонь

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Оболоні, просп. Володимира Івасюка, 24- А, є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід роботи понад 35 років в 40 країнах світу. Наш центр працює за методикою відомого лінгвіста і викладача Хелен Дорон, котра ще в 1985 році запропонувала вивчати англійську мову не просто як іноземну, а як “музику мови”. 

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2100 грн / 2600 грн

blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Від самого початку Хелен Дорон хотіла не просто навчити дітей англійській мові, але й навчити  любити її. Тому наша програма побудована в ігровій формі — мові дітей, котра для них є найбільш доступною, найбільш цікавою, найбільш результативною. В навчання ми вкладаємо енергію, професіоналізм, лідерство і активну життєву позицію. Ми з маленького вчимо наших маленьких і більш дорослих студентів говорити — ми допомагаємо розкріпоститися, зняти всі “зажими”  і почувати себе впевнено в англомовному середовищі. У нашому центрі на Оболоні є курси англійської мови:

Невід’ємною частиною навчального процесу є граматика, без якої теж аж ніяк не обійтися — за допомогою додаткових безкоштовних граматичних занять ми допомагаємо заповнити пробіли в шкільній програмі.

Переваги вивчення англійської у центрі Хелен Дорон на Оболоні

Перевагою навчання в нашому  центрі на Оболоні, просп. Володимира Івасюка, 24- А є те, що ми є частиною міжнародної системи, а тому ми надаємо міжнародні стандарти навчання. Завдяки співпраці з Кембріджським університетом, ми готуємо дітей до міжнародного тестування, результати якого визнаються у всьому світі!

Наша програма побудована чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Саме тому ми зможемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним мовним здобутком. В нас навіть  є англійська для малюків!

Унікальна методика Хелен Дорон

Вивчення англійської мови для дітей відбувається в невеликих групах, від 4-х до 8-ми діток, так Ваша дитина отримає максимум уваги і зможе повністю розкритися, як особистість. З допомогою  змагань, ігор,  інтерактиву наші дітки розвивають моторику, логіку, мовний апарат, асоціативне мислення. Ми розширюємо кругозір дітей, наповнюючи їх лексику як самими елементарними словами і фразами, так і енциклопедичними знаннями, тобто ми турбуємося про всебічний розвиток Вашої дитини.

Приєднуйтесь до сім’ї Helen Doron English – вчіть англійську з нами легко і весело!

icon-1
Scroll to Top