Англійська для дітей Оболонь

Англійська для дітей Київ Оболонь

Навчальний центр "Англійська Хелен Дорон" на Оболоні, просп. Героїв Сталінграду, 24- А, є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід роботи понад 35 років в 40 країнах світу. Наш центр працює за методикою відомого лінгвіста і викладача Хелен Дорон, котра ще в 1985 році запропонувала вивчати англійську мову не просто як іноземну, а як “музику мови”. 

У 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії "Best Children's & Education Franchise" в міжнародному конкурсі "The Global Franchise Awards".

А в 2020 році компанія Helen Doron English отримала нагороду у номінації "Global Mentorship Award 2020".    

Запрошуємо Вас відчути переваги "Англійська Хелен Дорон" і відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Цікава англійська для дітей

Від самого початку Хелен Дорон хотіла не просто навчити дітей англійській мові, але й навчити  любити її. Тому наша програма побудована в ігровій формі — мові дітей, котра для них є найбільш доступною, найбільш цікавою, найбільш результативною. В навчання ми вкладаємо енергію, професіоналізм, лідерство і активну життєву позицію. Ми з маленького вчимо наших маленьких і більш дорослих студентів говорити — ми допомагаємо розкріпоститися, зняти всі “зажими”  і почувати себе впевнено в англомовному середовищі. У нашому центрі на Оболоні є курси англійської мови:

Невід'ємною частиною навчального процесу є граматика, без якої теж аж ніяк не обійтися — за допомогою додаткових безкоштовних граматичних занять ми допомагаємо заповнити пробіли в шкільній програмі.

Переваги вивчення англійської у центрі Хелен Дорон на Оболоні

Перевагою навчання в нашому  центрі на Оболоні, просп. Героїв Сталінграду, 24- А є те, що ми є частиною міжнародної системи, а тому ми надаємо міжнародні стандарти навчання. Завдяки співпраці з Кембріджським університетом, ми готуємо дітей до міжнародного тестування, результати якого визнаються у всьому світі!

Наша програма побудована чітко і послідовно, з урахуванням вікових особливостей і загальних знань дитини. Саме тому ми зможемо запропонувати Вам як курс для новачка, так і курс для дітей з певним мовним здобутком. В нас навіть  є англійська для малюків!

Унікальна методика Хелен Дорон

Вивчення англійської мови для дітей відбувається в невеликих групах, від 4-х до 8-ми діток, так Ваша дитина отримає максимум уваги і зможе повністю розкритися, як особистість. З допомогою  змагань, ігор,  інтерактиву наші дітки розвивають моторику, логіку, мовний апарат, асоціативне мислення. Ми розширюємо кругозір дітей, наповнюючи їх лексику як самими елементарними словами і фразами, так і енциклопедичними знаннями, тобто ми турбуємося про всебічний розвиток Вашої дитини.

Приєднуйтесь до сім'ї Helen Doron English - вчіть англійську з нами легко і весело!

Новини

Відкрито зимовий набір на навчання 2022!

Приєднуйтесь вже сьогодні та почніть новий рік з користю! Рееєструйтеся на сайті вже сьогодні та запишіться на демонстраційне заняття!

Англомовний садок неповного дня для дітей від 3 років на Оболоні від Англійська Хелен Дорон

В навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” на Оболоні відкрився англомовний садок неповного дня для дітей від 3 років. Реєструйтеся!

Англомовний табір Хелен Дорон на Оболоні відвідав Кевін

Англомовний табір Хелен Дорон на Оболоні відвідав особливий гість. Дивіться, як це було та які круті активності виконували діти!

Денний англомовний табір на Оболоні

Англомовний табір на Оболоні від компанії Англійська Хелен Дорон – це чудова нагода провести час з користю! 
Ми розробили безліч програм відповідно від віку дитини та рівня володіння англійською. Дізнатися більше…

Наші студенти взяли участь в ще одному онлайн-батлі!

8 квітня пройшов ще один крутий батл для наших студентів з різних центрів Англійська Хелен Дорон у Києві. Наші учні також взяли у змаганні і виконали безліч крутих активностей.

Пройшов перший міжнародний Teen Battle серед наших студентів

Уроки англійської – це в першу чергу розмовна практика. Ми завжди робимо акцент саме на цьому, адже вміння розмовляти впевнено та швидко – одна з найбільш важливих навичок для подальшого спілкування англійською.

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!