Англійська для дітей Жуляни

Англійська для дітей Жуляни

Центр англійської для дітей віком від  3-х місяців до 19 років "Англійська Хелен Дорон" у ЖК "Паркленд", м. Київ, неподалік від станції метро Васильківська, розпочав свою роботу в 2018 році.

Центр іноземних мов є частиною міжнародної мережі Helen Doron English, що провадить діяльність понад 30 років у 37 країнах світу.

Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок, щоб все-все наочно показати. Ми впевнені, Вашій дитині сподобається, як майже 3 млн студентам Хелен Дорон в світі.

Навчальний центр Хелен Дорон - Жуляни, Теремки

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в світі дитячою освітньою мережею у конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Наші курси англійської мови для дітей знаходяться у затишному комплексі закритого типу в пішій доступності від таких житлових комплексів як "Нова Англія" , "Теремок", "Скайленд" та мікрорайону "Жуляни".

Дружня амосфера, яку підтримує привітний персонал, сприяє еффектичному вивченню мови дітьми будь-якого віку: як малюками, дітьми, так і підлітками.

Розмовна англійська для дітей, ЖК Паркленд

Класи для навчання, наочні матеріали, що виготовлюються нашим викладачами власноруч, індивідуальний підхід до кожної дитини сприяє виникненню зацікавленності в учнів та досягненню ними високих результатів навчання. Друковані матеріали, що використовуються у процессі начання, розроблені експертами на основі багаторічних досліджень з урахуванням психологічних та вікових особливостей дітей,  відповідають найвищим стандартам міжнародних навчальних закладів.

Англійська для дітей Паркленд. Курси англійської мови у Helen Doron

Вивчення англійської мови для дітей - методика Хелен Дорон в Києві

Методика англійського лінгвіста Хелен Дорон заснована на тому, що дитина "занурюється" в англомовне середовище з перших хвилин уроку. Заняття в центрі Хелен Дорон Паркленд відбуваються виключно англійською мовою та побудовані таким чином, що дитина зможе зрозуміти викладача, навіть не знаючи жодного слова англійською. Такий еффект забезпечується тим, що на уроках діти, завдяки іграм, відеоматеріалам, музиці, розробленим нашою компанією спеціально під кожен курс, інтуітивно, як із перших днів свого життя, розуміють, що відбувається навколо них.

Основні складові методики:

 • Систематичні заняття з врахуванням віку та рівня знань дітей.
 • Вивчення англійської мови як рідної (заняття проводяться виключно англійською мовою, без перекладу).
 • Навчання у маленьких групах (від 4-х до 8-ми дітей), що дає можливість приділити увагу кожній дитині.
 • Викладачі, що проходять міжнародні треннінги, дізнаючись усі новітні досягнення у розвитку освіти від іноземних коллег та втілюючи їх на уроках.
 • Уроки проводяться в невимушеній атмосфері, що створює позитивну мотивацію у навчанні.
 • Спеціально розроблені мобільні додатки, пісні, ігри, мультфільми, що містять слова із курсів, та є невід'ємною частиною навчального процесу.
 • Тривалість кожного курсу не менше 10 місяців, що включає 80 занять на рік.

Курси англійської мови: Жуляни, Теремки, ЖК Паркленд

 • Англійська для малечі  поділяється на 3 курси. Дітки від 3 міс.  до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дошкільнят поділяється на 4 курси. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську, а також вчаться читати та писати.
 • Англійська для школярів поділяється на  7 курсів. Діти 7-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо з книгами з технологією доповненої реальності. Вони спеціально розроблені освітньою групою Хелен Дорон та підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків  складається з 4-х курсів. Студенти отримують знання з англійської за допомогою матеріалів, що адаптовані під підліткові зацікавлення, а також спілкуючись в міжнородному чаті та беручи участь у шоу на власній радіостанціі. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Англійська для дітей Паркленд. Казка. Дім

Уроки англійської в Жулянах

Заняття проводяться 2-3 рази на тиждень, в залежності від вікової категорії та обраної програми. В разі пропуску заняття, можна скористатися зручною системою відпрацювань пропущених занять.

Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми. На уроках діти не тільки вивчають мову, але й розвивають моторику, логічне та математичне мислення, розвивають мовний аппарат й отримують соціальні навички. А старші студенти розвивають так звані "soft skills": навики роботи в команді, критичного мислення, відповідальності, тощо.

Англомовні заходи для дітей

Також,  навчальний центр Англійська Хелен Дорон Parkland постійно проводить  тематичні заходи, спрямовані на навчання дітей англійської у вільний від занять час.  На літні канікули центр пропонує  дітям 4-12 років літні табори, що проводяться на территорії комплексу закритого типу з великою кількістю ігрових та спортивних майданчиків.

Запрошуємо Вас на безкоштовний пробний урок, щоб все-все наочно показати. Ми впевнені, Вашій дитині сподобається, як майже 3 млн студентам Хелен Дорон в світі.

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Літній англомовний табір в ЖК “Паркленд” у Жулянах

Шановні батьки! Хочете, щоб Ваша дитина на канікулах не сиділа цілий день за гаджетом, а спілкувалась англійською з однолітками? Запрошуємо Ваших діток до наших англомовних літніх таборів у ЖК Паркленд, вул. Практична 2. Літній табір Паркленд для дітей від 4 до 7 років (включно)

Запишіться на безкоштовний урок!