Англійська для дітей та підлітків в місті Києві,
ЖК "Паркленд"

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей у Києві, Жуляни

Навчальний центр англійської для дітей у Києві (Жуляни) працює в ЖК «Паркленд», неподалік від станції метро Васильківська. Ми навчаємо англійської дітей віком від 3-х місяців до 19 років. Наш центр іноземних мов є частиною міжнародної мережі Helen Doron English, що діє понад 40 років у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2700 грн

blank

Англійська для дітей – ігрова форма подачі матеріалу

Цей момент цілком очевидний: діти дошкільного віку не можуть вести конспекти та записи, вони не можуть сконцентруватися на одному завданні більш як 10-15 хвилин. Звідси і випливає ігрова форма викладання англійської дітям в Києві, Жуляни. Тільки так діти відчувають живий інтерес, бажання спілкуватися та займатися чимось разом. Вивчення англійської з раннього дитинства, як другої рідної мови, є сильним мотиваційним фактором, щоб почати говорити самостійно.

Курси англійської для дітей у Києві (Жуляни)

Додатковим позитивним аспектом ігрової форми подачі матеріалу є всебічний розвиток, отримання енциклопедичних знань. Наприклад, пісні, які співають діти на заняттях, розвивають слух. Картки, фігурки тренують пам’ять. Заняття англійською для дітей в Києві (Жуляни) в міні-групах сприяють спілкуванню та навичкам командної роботи. Молодші школярі та підлітки вже вміють створювати цікаві творчі роботи та молодіжні проєкти. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Методика Helen Doron English

Викладачі переконані: навіть найменші успіхи гідні заохочення. На заняттях англійською дітям (Київ, Жуляни) оцінок не ставлять. У нас не буває неуспішних учнів, незалежно від віку дитини та рівня знань. Зате хвалять за будь-яку ініціативу – навіть якщо при цьому виправляють помилки. Таке ставлення підкріплює впевненість учнів у собі та стимулює отримувати нові знання.  

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Жуляни
Average rating:  
 5 reviews
 by Maryna Borysenko

Займаємося вже 2 місяці. Дуже задоволені нашим викладачем Марго, вона вміє знаходити підхід до маленьких дітей. І вцілому організація процесу навчання на вищому рівні...

 by Igor Matros

Очень рады что занимаемся именно в этом центре. Отличная атмосфера, индивидуальный подход к каждому клиенту. Преподаватели выше всех похвал, умеют заинтересовать ученика. Со слов ребёнка занятия проходят очень занимательно и что главное не скучно...

 by Svіtlana Kozarenko

Очень рекомендую, прекрасная методика, дети ходят с удовольствием на занятия. Старшый сын сдавал недавно тест на своём курсе, показал высокий результат, хорошо, когда есть проверка знаний 🙂 Младшая поет песни дома, которые они учат на уроках. Нам нравится :-). Спасибо за пространство для развития...

 by Marta Onyskiv

Любимо саме цю школу. Малеча за рік навчання гарно говорить англійською на рівні вивчених слів, легко формулює правильні речення і з радістю спішить на урок.

 by Ірина Міщенко

Однозначно РЕКОМЕНДУЮ! Дочка с большим удовольствием и рвением занимается уже 3-й год. 2 года до школы занимались по разговорному курсу, в этом году - у нас курс с чтением и письмом. Определённо есть результат, благодаря Helen Doron English Zhuliany, один из любимых уроков в школе у нас английский...

icon-1
Scroll to Top