Курси англійської для дітей Печерськ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей (Київ, Печерськ)

Навчальний центр навчає англійської дітей у м. Києві на Печерську з 2011 року. З цього часу ми безліч разів переконалися в ефективності методики Хелен Дорон. Адже ми є частиною міжнародної мережі, яка успішно навчає англійської дітей вже понад 30 років у 40 країнах світу.

Методика викладання англійської дітям схожа на процес навчання рідної мови.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2600 грн

blank

Helen Doron English – ефективна методика

Завдяки яскравим прикладам, наочним образам та умілому проведенню занять виключно англійською, діти (Київ, Дружби Народів) легко розуміють викладача з першого уроку. Непомітно слова та вирази входять у повсякденну мову учнів. Оскільки діти різного віку обожнюють веселощі та спілкування, саме через ігри ми розвиваємо інтерес до занять та невимушено освоюємо навчальний матеріал.

Навчальний центр англійської для дітей – Київ, Печерськ

Вивчення англійської для дітей відбувається у міні-групах 4-8 учнів. Завдяки цьому викладач має можливість приділити увагу кожній дитині. Надати позитивний зворотний зв’язок – підтримати успіхи, похвалити та мотивувати, без зауважень та будь-якого порівняння з іншими учнями. Так ми формуємо комфортне англомовне середовище, у якому English перестає бути іноземною, а стає поступово мовою вираження думок та емоцій.

Курси англійської мови для дітей (Київ, Дружби Народів)

Пропонуємо залишити заявку на демонстраційний урок. Ваша дитина братиме участь у занятті, а ви зможете поспілкуватися з викладачем, подивитися, як проходить урок англійської для дітей (Київ, Дружби Народів) та дізнатися докладніше про методику. Щире бажання дитини відвідувати заняття англійською – одне з основних наших завдань. Відчуйте переваги методики «Англійська Хелен Дорон» і ви!

icon-1
Scroll to Top