Англійська для дітей Печерськ

Англійська для дітей та підлітків

Жива англійська в активному суспільстві, уміння співпрацювати в грі і залишатися собою, отримувати нову цікаву і корисну інформацію щодня – це те, що пропонує наш Центр юним студентам.

Якщо готові подарувати своїй дитині таке майбутнє – записуйтеся на безкоштовний перший урок вже зараз!

Курси англійської на Печерську

За більш ніж 11 років роботи, центр Helen Doron English Pechersk заслужив довіру дітей і батьків, адже деякі з них разом з нами з 2012 року. З цікавих карапузів і дошкільнят вони перетворилися на впевнених у майбутньому підлітків.

Важливо і те, що серце нашого колективу складають викладачі, що працюють тут більше 4-8 років. Щорічні тренінги і сертифікації вчителів допомагають зростати в професійному і особистому аспектах. Центр неодноразово брав участь і вигравав у міжнародних конкурсах. Адже всім відомо, що нові покоління вимагають нових підходів.

Чому дітям завжди у нас цікаво? Протягом року за допомогою унікальної методики викладання, позитивної атмосфери на заняттях і неймовірної любові команди до своєї роботи, діти звикають думати, писати, читати англійською мовою, сприймати її на слух. Вони залишаються в центрі дії, навіть коли про це не підозрюють. Ми не зазубрюємо слова, а використовуємо їх в реальних життєвих ситуаціях.

Канікули та свята також не час забувати англійську. Вже п'ять років поспіль ми влаштовуємо літні табори англійської мови різних форматів, як виїзні, так і міські. І, звичайно, свята. Куди ж без них? Різдво, Хелловін, піжамні вечірки, ярмарки та різні знакові події – це те, що діти чекають з нетерпінням з самого початку навчального року.

На сьогоднішній день, завдяки співпраці з дитячим садком “Like”, ми влаштовуємо майстер класи, табори і вечірки на приватній території з басейном, сучасною кухнею і просторими приміщеннями, де діти відчувають себе як вдома.

Важливо також і розташування: центр міста, парковка, сучасний дизайн. Це зручне місце, куди легко дістатися і де можна залишити дітей в атмосфері затишку і безпеки.

Більше, ніж англійська

Ми не лише займаємося вивченням англійської мови. Ми виховуємо відповідальне ставлення до інших людей, природи, здорового способу життя. Щороку беремо участь у добродійних акціях на підтримку дитячих будинків та у створенні проектів змін суспільства на краще. Керівники нашого Центру неодноразово нагороджувалися грамотами за розвиток бренду Хелен Дорон Англійська в Україні.

З 2008 року ми навчили англійській мові 1135 студентів. Хто наступний?

Наші новини

Приємно, коли ми поруч!

Гарна новина! Відтепер ваша малеча зможете відвідувати курси Helen Doron ще за однією адресою, вул. Олександра Матросова, 11, Печерськ. Це затишне місце в центрі Києва, приватний будинок з просторою вітальнею, майданчиком та садком, де ваша дитина радо перепочине, чекаючи на заняття. Програма

Набір на навчальний рік 2020-2021

Час повертатися до школи! Де б не знаходилась ваша дитина, ми приготувалися до всіх сценаріїв і готові розпочати навчальний рік з курсами від Helen Doron English, які ви добре знаєте і любите! Якщо ви вперше потрапили до нас, вас чекає безкоштовне демонстраційне

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!