Про центр

Англійська для дітей та підлітків

Престижна робота, подорожі, розвиток і спілкування з людьми по всьому світу – що об’єднує ці поняття? Наполегливість, завзятість і талант, а ще – гарна англійська.

Якщо готові подарувати своїй дитині таке майбутнє – записуйтеся на безкоштовний перший урок вже зараз!

Курси англійської на Печерську

Ми – команда креативних і талановитих викладачів, ми живемо англійською та віримо в дітей. Проходимо навчальні тренінги у міжнародних експертів і щодня здаємо іспит у наших студентів. Адже їх знання і бажання ходити на заняття в центр – найвища оцінка нашої роботи.

Цілий рік за допомогою унікальної методики викладання, позитивної атмосфери на уроках і неймовірної любові до своєї роботи, ми вчимося думати, писати, читати, розуміти англійську на слух. Ми не зазубрюємо слова, а використовуємо їх в реальних реченнях і життєвих ситуаціях.

“Англійська Хелен Дорон” на Печерську – єдиний в Україні центр, який організував перший міжнародний літній табір для дітей та тільки у нас працює викладач-носій мови!

Ми віримо у величезний потенціал дітей. Наші учні від 6 місяців до 13 років доводять, що можна з неймовірною швидкістю досягати відмінних результатів і навіть успішно скласти іспити Кембриджа.

Більше, ніж англійська

А ще це не просто уроки, ми виховуємо відповідальне ставлення до інших людей і природи, проводимо заняття з англійської мови в реабілітаційному центрі для особливих дітей у Києві. Щорічно беремо участь в благодійних акціях на підтримку дитячих будинків.

Керівники центру неодноразово нагороджувались грамотами за успішний розвиток бренду Хелен Дорон в Україні.

З 2008 року ми навчили англійської мови 1061 дитину. Хто наступний? Може ваша дитина?

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку