Курси англійської мови: Київ, Виноградар

Курси англійської мови: Київ, Виноградар

Навчальний центр іноземних мов для дітей та підлітків на Виноградарі відкрив свої двері у вересні 2016 року. Це один із центрів міжнародної мережі Helen Doron, яка працює у 38-ми країнах світу вже понад 35 років. 

Нашою особливістю є авторські курси для кожної вікової категорії дітей від 3-х місяців до 19-ти років, враховуючи потреби, інтереси та можливості кожної дитини. Індивідуальний підхід до студентів та комфорт батьків є нашим пріоритетом. 

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття  в нашому центрі за адресою проспект Правди, 31-А!

Методика вивчення англійської для дітей

Працюючи за міжнародною авторською методикою Хелен Дорон, наші вчителі створюють атмосферу для цікавого і невимушеного вивчення англійської мови.  

Кожен викладач відповідає наступним вимогам:

 1. Безумовна любов до дітей 
 2. Бездоганна англійська 
 3. Отримання сертифікату після проходження спеціалізованого тренінгу 
 4. Постійне підвищення кваліфікації через участь у семінарах та конференціях 
 5. Креативність та невимушеність кожну хвилину уроку. 

 З 6-ти років наші студенти успішно здають незалежні іспити Cambridge Tests (YLE, Key for Schools, B1 Preliminary for Schools, B2 First for Schools).

Весела англійська для дітей

У нас  проводяться тематичні вечірки, свята та майстер-класи,що дозволяють поринути у мовне середовище та використовувати отримані на уроках знання. Влітку працює англомовний літній табір, де діти інтенсивно вивчають англійську, пізнаючи навколишній світ, та, здійснюють віртуальні подорожі різними країнами. До і після занять діти завжди можуть поспілкуватися, весело проводячи час в ігровій кімнаті. 

Уроки англійської мови для дітей на Проспекті Правди це:  

 • маленькі групи від 4-х до 8-ми дітей;   
 • чітка система регулярних занять та відпрацювань;  
 • життєрадісні вчителі, які люблять навчати дітей; 
 • використання унікальних та комплексних навчальних матеріалів;  
 • мобільні додатки для створення англомовного середовища;
 • комфортні кімнати, в яких цікаво навчатися; 
 • тепла атмосфера, незалежно від погодних умов за вікном. 

Курси англійської мови для дітей

Нашою особливістю є авторські курси для кожної вікової категорії дітей від 3-х місяців до 19-ти років, враховуючи потреби, інтереси та можливості кожної дитини. 

Англійська для малюків 

Діти від 3х місяців до 3-х років вивчають не лише англійську мову, а й пізнають навколишній світ через музику, пісні, вірші, різні форми, смаки та звуки. Герої курсів для цього віку добрі та щирі, закликають дитину брати участь у нових захопливих пригодах.

Заняття проходять переважно разом з батьками, щоб дитина почувала себе максимально комфортно та безпечно. Окрім того, батьки завжди найкращий приклад для наслідування.

Англійська для дітей 

Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із героями, які навчають їх бути добрими, щирими та любити навколишній світ. Кожен курс супроводжується яскравими епізодами та авторськими піснями.

Англійська для школярів 

Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання не лише в навчальному центрі, а й вдома та у подорожах. З 6 років студенти можуть складати міжнародні тести Cambridge for Young Learners.

Англійська для підлітків 

Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Книги для підлітків розроблені з урахуванням інтересів сучасних дітей, допомагають ім розкрити свій потенціал та вільно виражати думки. Діти досягають рівнів А2-B2 за міжнародною шкалою CEFR  та можуть складати міжнародні незалежні іспити.

Індивідуальний підхід до студентів та комфорт батьків є нашим пріоритетом. 

Ми команда бадьорих, щирих, захоплених своєю справою – дарувати подорож в неймовірний світ вивчення англійської мови через ігри, музику, настрій та враження! Приходьте та переконайтеся! 

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття  в нашому центрі!

blank blank blank

Наші новини

Результати іспитів Cambridge English

Ми завжди з нетерпінням чекаємо отримання результатів незалежних міжнародних іспитів Cambridge Assessment English, які здають наші студенти Англійська Хелен Дорон на Виноградарі з семи років.  5 червня 2021 наші студенти складали тести рівнів YLE (Young Learners English) – Starters, Movers, Flyers. І

Запишіться на безкоштовний урок!