Англійська для дітей на Виноградарі

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей – Київ, Виноградар

Навчальний центр англійської для дітей та підлітків у Києві на Виноградарі (проспект Правди, 31А) відкрив свої двері у вересні 2016 року. Ми є одним із центрів міжнародної мережі Helen Doron, яка працює у 38-ми країнах світу вже понад 35 років. Нашою особливістю є авторські курси для кожної вікової категорії дітей від 3 місяців до 19 років. Індивідуальний підхід до учнів та комфорт батьків є нашим пріоритетом.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття  в нашому центрі за адресою проспект Правди, 31-А!

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2200 грн / 2500 грн

blank

Інтерактивні курси англійської для дітей та підлітків

Наші досвідчені викладачі допомагають учням навчального центру Helen Doron досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. На курсах англійської для дітей на Виноградарі (Київ) учні з дитинства отримують захопливі енциклопедичні знання та поштовх до розвитку раннього математичного мислення. Маленькі студенти із захопленням виконують завдання на розвиток дрібної та великої моторики, вправи з раннього читання.

Навчальний центр англійської для дітей у Києві (Виноградар)

Коли учні зацікавлені заняттями англійською для дітей (Київ, Виноградар) та відчувають, що їх підтримують, їм хочеться дізнаватися все більше і більше. Викладачі самі готують реквізит для занять, залучають у творчий процес кожну дитину та допомагають творити. У дітей назавжди залишаються яскраві спогади про час, проведений в центрі та на цікавих заходах «Англійська Хелен Дорон».

Англійська для дітей – сучасні навчальні матеріали

Світ змінюється швидко і ми стежимо за цими змінами. На заняттях ми впроваджуємо нові методики, перевірені експертами Helen Doron у всьому світі. Для кожного віку розроблені спеціальні навчальні посібники та програми вивчення англійської для дітей (Київ, Виноградар). Всі учні об’єднані в єдину велику спільноту Helen Doron English і мають чудову можливість спілкуватися з учнями з різних країн.

icon-1
Scroll to Top