Англійська для дітей та підлітків, Київ, Солом'янка

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей та підлітків, Київ (вул. Ернста)

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Київ на Солом’янці, вул. Ернста, 16 працює з 2014 року. З того часу тисячі діток стали нашими учнями та отримали глибинні знання з англійської мови.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2500 грн

blank

Унікальна методика вивчення англійської для дітей

Секрет методики Helen Doron English у науковій основі навчання дітей. Ці принципи вельми прості: занурення в англомовне середовище в природних, звичних умовах, де викладачі розмовляють з малюком англійською, і де фонові звуки, пісеньки та казки також звучать тільки іноземною. На заняттях англійської для дітей (Київ, Ернста) малюки просто запам’ятовують слова без осмислених асоціацій. Далі вони навчаються відтворювати звуки, які згодом стануть для малечі цілком осмисленими словами та реченнями.

Курси англійської для дітей у Києві, Ернста

Заняття з англійської мови веселі та цікаві, наповнені жвавими іграми та спілкуванням. В основі методики викладання англійської для дітей (Київ, Ернста) – психологічні та лінгвістичні дослідження, що робить навчання максимально ефективним. Під час планування уроку викладачі враховують усі типи сприйняття, щоб діти були залучені в процес навчання на 100% і краще засвоювали новий матеріал.

Програми англійської для дітей у Києві, Ернста

Англійська для дошкільнят – це розвиток розмовних навичок в ігровій формі, природне засвоєння граматики, словниковий запас – 750-1100 слів. English для молодших школярів – розвиток навичок читання та письма, покращення розмовної англійської, аудіювання та граматики, кількість слів 1250-1400. Курс для підлітків – удосконалення розмовної англійської для дітей (Київ, Ернста), вивчення складної лексики, досвід виступів, вміння працювати з інформацією, міжнародне спілкування з учнями зі спільноти школи Helen Doron English, словниковий запас 3000-3500

Ми раді бачити ваш розвиток від маленьких учнів до впевнених, освічених людей.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Солом'янка
Average rating:  
 5 reviews
 by Victoria Klimova

Прекрасна школа, ціни не космічні та відмінний викладач Юлія❤️ Дитина із задоволенням займається.

 by Alina

Моїй дитині дуже до вподоби заняття, цікаво, пізнавально, в ігровій формі!!! Юля👍

 by Oksana Maistrenko

Моя донька з задоволенням ходить на заняття!

 by Катерина Гедза

ДУЖЕ КРУТА ШКОЛА ДУЖЕ КЛАСНИ ВИКЛИДАЧИЯ В ЗАХВАТІ РЕКОМЕНДУЮЮЮЮЮ!!!!!!!!

 by Svitlana L

Чудові курси англійської. Моя старша донька займається вже більше 6 років, молодші четвертий рік. Результатом задоволена. Дуже класні та сучасні вчителі!

icon-1
Scroll to Top