Про центр

Англійська для дітей на Солом'янці

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Солом’янці, на вул. Ернста, 16  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Запрошуємо всіх маленьких розумників Солом’янського району вивчати англійську у нашому навчальному центрі в ЖК “Перлина”! Він дуже комфортний і теплий завдяки інтер’єру та атмосфері, яка тут панує.

Відвідайте наше безкоштовне демонстраційне заняття і ви переконаєтесь, що вивчати англійську можливо легко і весело. На наших заняттях діти не зазубрюють слова і вирази, викладачі не перекладають на рідну мову.

Вони потрапляють у світ англійської мови, де викладачі разом із веселими персонажами авторських книжок Хелен Дорон співають з дітьми пісні, вивчають римування і все це у легкій та невимушеній атмосфері. Для того, щоб зацікавити дітей, наші викладачі використовують найулюбленішу активність дітей – гру. Через гру дитина стає більш відкритою, їй легше подолати мовний бар’єр, який так часто стає перешкодою на шляху до успіху.

Наші заняття проходять у групах від 4-х до 8-ми дітей, двічі на тиждень. Домашнім завданням є прослуховування аудіо-матеріалів, на яких записані пісні та історії. Таке щоденне прослуховування допомагає занурити дитину в справжнє англомовне середовище, що і є основною умовою вивчення англійської як рідної.

Наші викладачі — це команда життєрадісних і енергійних людей, які не уявляють роботи без дітей та англійської. Окрім вищої освіти кожен викладач пройшов спеціальний міжнародний тренінг Освітньої Групи Хелен Дорон і отримав сертифікат, який підтверджує право викладання за методикою Хелен Дорон. Головним завданням педагогів є привити любов до вивчення англійської і подарувати неймовірні враження від занять. Тому кожне наступне заняття – це нова пригода, на яку з нетерпінням чекають діти знову і знову.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку