Англійська для дітей Солом’янка

Англійська для дітей на Солом'янці

Солом’янка – це історична місцевість, один з найперших районів Києва, де зараз знаходиться безліч освітніх закладів міста , серед яких і наша школа!

Хочете дізнатись більше? Ми розкажемо Вам історію навчального центру Англійська Хелен Дорон на вул. Ернста 16:

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Солом’янці, вул. Ернста, 16  був створений у 2014 році. З того часу ми активно розвиваємось : тисячі діток стали нашими учнями і отримали глибинні знання з англійської мови. Ми раді бачити Ваш розвиток від маленьких учнів до впевнених, освічених людей.

Запрошуємо всіх маленьких розумників Солом’янського району вивчати англійську у нашому навчальному центрі в ЖК “Перлина”! Він дуже комфортний, адже знаходиться просто біля Вашого дому! Чудова атмосфера та інтер’єр зігрівають теплом кожного хто стає частинкою нашої великої родини! Родини Helen Doron!

Ми навчаємо як найменших діток, яким ледве виповнилось 3 місяці, так і зрілих юнок та юнаків до 19 років. Таке раннє засвоєння матеріалу дозволяє вивчити англійську як другу рідну мову. Успішність нашої методики підтверджується успішним навчанням більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Діти потрапляють у світ англійської мови, де викладачі разом із веселими персонажами авторських книжок Хелен Дорон співають з дітьми пісні, вивчають римування і все це у легкій та невимушеній атмосфері. Для того, щоб зацікавити дітей, наші викладачі використовують найулюбленішу активність дітей – гру. Через гру дитина стає більш відкритою, їй легше подолати мовний бар’єр, який так часто стає перешкодою на шляху до успіху.

Наші заняття проходять у групах від 4-х до 8-ми дітей, двічі на тиждень. Домашнім завданням є прослуховування аудіо-матеріалів, на яких записані пісні та історії. Таке щоденне прослуховування допомагає занурити дитину в справжнє англомовне середовище, що і є основною умовою вивчення англійської як рідної!

Серце нашої школи – це наші викладачі: команда життєрадісних і енергійних людей, які не уявляють роботи без дітей та англійської мови. Окрім вищої освіти кожен викладач пройшов спеціальний міжнародний тренінг Освітньої Групи Helen Doron і отримав сертифікат, який підтверджує право викладання за методикою Хелен Дорон.

Головним завданням педагогів є привити любов до вивчення англійської і подарувати неймовірні враження від занять!!! Тому кожне наступне заняття – це нова пригода, на яку з нетерпінням чекають діти знову і знову!

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Навіщо здавати Cambridge Exams? 

Навіщо здавати Cambridge Exams?  Друзі, сьогодні поговоримо з вами про екзамени з англійської мови.  А саме про Cambridge Exams . У чому ж їх перевага?   ⠀1. Cambridge Exams визнані по всьому світу Якщо ви плануєте вчитися за кордоном, то ці іспити будуть потрібні

ЧОГО МИ ДОСЯГЛИ ЗА ЦЕЙ ЧАС? 

Доброго дня, друзі! Сьогодні ми хочемо нагадати, що наша школа існує з далекого 1985 року!  ЧОГО МИ ДОСЯГЛИ ЗА ЦЕЙ ЧАС?  Школа Helen Doron представлена ​​в 38 країнах світу.  У світі налічується понад 1000 центрів Helen Doron  Ми навчили більше 3-х мільйонів студентів.  Створили унікальну ігрову методику вивчення

ЧОМУ МИ НЕ СТАВИМО ОЦІНОК?

Від учнів першого року навчання в Helen Doron часто чуєш: “А ви нам оцінки ставити будете?” Відповідь “ні, але можна заробити смайлик, а потім наклейку” дітей швидкоплинно дивує – і тут же радує.   Давайте трохи поговоримо про оцінки! Зараз, дійсно, оцінки – це і

Навіщо ми використовуємо метод фізичної взаємодії?

Перш за все розберемось, що це таке:  Метод фізичної взаємодії розроблений в 60-70 роках професором психології Джеймсом Ашером. TPR (Total Physical Response) націлений на сприйняття мови через органи чуття і підходить для кінестетиків, аудіалів і візуалів.  Суть методу полягає в запам’ятовуванні нових слів, фраз і лексичних конструкцій за допомогою жестів, виконання команд,

Неймовірні канікули разом з RainbowlandCamp

Пре старт ЛІТА, травневі свята разом із #rlcamp 6-10.05 Staryidub поєднай відвідини старовинних міст Галичини та релакс у затишку дубового лісу Трускавця Гаряче літо яскравих вражень #rlcamp стартуємо в сонячній Болгарії! Два заїзди в Tarsis Club: 18-29.06 22-29.06 Максимум англійської для дитини

Jingle bells!  Jingle bells !

Jingle bells!  Jingle bells ! Вже зовсім скоро Новий Рік ! Ми з дітками уже підготувались. А Ви? Наші новорічні віночки вийшли просто неймовірні!  День який залишив море позитивних емоцій та зарядив хорошим настроєм надовго! З #HelenDoronSolomyanka  ми вчимось новому кожен день.

Запишіться на безкоштовний урок!