Курси англійської для дітей Троєщина

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Троєщина, Київ

Англійська для дітей віком від 3 місяців та підлітків до 19 років за методикою, розробленою Хелен Дорон, набула широкої популярності в 37 країнах, де протягом 30  років з’явилося понад 1 000 навчальних центрів.

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Троєщині, просп. Червоної Калини, 89-Б (у Деснянському районі м. Києва) працює з 2022 року.

Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок познайомитися з унікальною методикою нашої школи англійської мови.

blank
blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Ми навчаємо за міжнародними стандартами, оскільки є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

У нашому центрі працюють сертифіковані вчителі, для яких робота є покликанням. Наші викладачі знаходять свій неповторний підхід до кожної дитини і бачать у кожній дитині талановиту особистість, яку намагаються ще більше розкрити на уроках англійської мови.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Розмовна англійська для дітей

Головний акцент у навчанні ми робимо на розвитку та практиці розмовної англійської та подоланні мовного бар’єра. Наші учні успішно складають міжнародні іспити та з легкістю спілкуються з носіями мови.

Для наших учнів ми розробили унікальні курси з англійської мови та програми з урахуванням вікових особливостей та рівня володіння англійською.
Обирайте вже зараз той, що підходить саме для Вас!
Англійська Хелен Дорон – це весела англійська для дітей за авторською методикою.

icon-1
Scroll to Top