Курси англійської для дітей Троєщина

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей та підлітків, Київ на Троєщині

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» на Троєщині, проспект Червоної Калини, 89-Б (Маяковського, у Деснянському районі м. Києва) працює з 2022 року. Ми навчаємо англійської дітей віком від 3 місяців та підлітків до 19 років за методикою Helen Doron English.

Запрошуємо вас на безкоштовний пробний урок познайомитися з унікальною методикою нашої школи англійської мови.

blank
blank

Розвивальна англійська для дітей – Київ, Червоної Калини (Маяковського)

Знайомство з новою мовою – це завжди цінні знання. Курс англійської для найменших дітей від 3 міс. до 2 років – найкращий старт для початкового навчання малюків. Діти пізнають навколишній світ в ігровій формі через розвивальні завдання, пісні та вірші, емоційний розвиток і м’яку соціалізацію, музику та ритм. Ми забезпечуємо необхідні умови, скеровуємо та усіляко підтримуємо малечу.

Інтерактивний курс англійської для дітей

Діти віком від 15 місяців до 3 років вчать розмовну англійську за допомогою ігрових рим та оригінальних пісень. У цій програмі заняття англійською для дітей (Київ, Маяковського) перетворюються на захопливу гру з піснями, віршами та веселими завданнями. Доступ до застосунку для фонового прослуховування та навчально-ігрового порталу допомагає опановувати англійську весело та з цікавістю. Батьки отримують знання з раннього виховання дітей для розвитку їхніх батьківських навичок.

Курси англійської для дітей у Києві, Червоної Калини (Маяковського)

Заняття англійською для дітей (Київ, Маяковського) проводяться повністю в англомовному середовищі в невеликих групах із батьками, що зміцнює зв’язок між дитиною та близьким дорослим. Дуже скоро нові вправи стають звичними, іноземна перестає бути чужою, невимушено засвоюється як друга рідна мова. Навчання сприяє підготовці до читання, розвитку розумових здібностей, знайомить дітей з іншими культурами.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Троєщина
Average rating:  
 2 reviews
 by Rostyslav Grygorenko

Затишний новий центр англійської на Маяковського з фокусом на дітей. Навчання ведеться повністю англійською мовою за міжнародною методикою Helen Doron. Демо заняття - безкоштовно...

 by Maryna Savchuk

Чудове місце! Професійні викладачі й адміністратор. Діти тут дійсно понад усе!

icon-1
Scroll to Top