Англійська для дітей Троєщина

Англійська для дітей та підлітків в Дніпровському районі, Київ

Вітаємо!

Мабуть, у Вас є бажання, щоб дитина знала англійську мову? А у нас є бажання, щоб дитина думала, відчувала і вільно висловлювала свої думки англійською мовою, як рідною.

З цією метою ми відкрили новий комфортний для дітей навчальний центр за адресою проспект Червоної Калини 89-Б. Ми пропонуємо перевірену методику, доброзичливе ставлення і здатність чути кожну дитину. Насамперед ми зароджуємо у наших дітях інтерес до вивчення англійської, який потім дозволяє нам давати дитині знання.
Якщо Ви у пошуку ідеальної школи англійської мови, відчуйте вже зараз переваги навчання за методикою Хелен Дорон. Запрошуємо Вас на безкоштовне демонстраційне заняття. 

Англійська для дітей за авторською методикою

У нашому центрі діти не просто вивчають англійську – для нас важливо, щоб дитина вчилася думати, шукати рішення з різних ситуацій, вміла висловлювати свої бажання і думки.

Під час занять ми спілкуємось з учнями лише англійською, адже кожне заняття побудоване на іграх, наочних матеріалах та безлічі цікавих активностей, які занурюють дитину в англомовну атмосферу.

Ми впевнені, що перевірена методика, професійні викладачі та Ваша щира підтримка дозволять дітям радісно вивчати мову і рости щасливими!

Розмовна англійська для дітей

Головний акцент у навчанні ми робимо на розвитку та практиці розмовної англійської та подоланні мовного бар'єра. Наші учні успішно складають міжнародні іспити та з легкістю спілкуються з носіями мови.

Для наших учнів ми розробили унікальні курси з англійської мови та програми з урахуванням вікових особливостей та рівня володіння англійською.
Обирайте вже зараз той, що підходить саме для Вас!
Англійська Хелен Дорон - це весела англійська для дітей за авторською методикою.

blank

Наші новини

Набір на 2021-2022 навчальний рік!

У Центрі «Англійська Хелен Дорон Чернігівська» розпочато набір на 2021-2022 навчальний рік. Понад 35 років Методика Хелен Дорон доводить свою ефективність по всьому світу. Основний її принцип – вивчення англійської мови, як другої рідної через максимальне  заглиблення дитини в англомовне середовище завдяки ігровій

Літо з користю та зануренням у англійську!

Хочете, щоб Ваша дитина влітку не засиджувалася за гаджетами, а проводила час з користю? Тоді Центр Helen Doron на Чернігівській запрошує до  денного ЛІТНЬОГО ТАБОРУ! Тут Ваша дитина буде спілкуватися з однолітками, грати в цікаві ігри  та проводити час з максимальною користю, 

Безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”

Як же отримати найкращий результат від вивчення англійської мови? Запрошуємо Вас на безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”, який відбудеться 10 червня о 19.00. Основні питання вебінару: 1. Особливості сприйняття інформації відповідно до віку дітей.

Завантажуйте Checklist ігор на вулиці

Традиційно 1 червня відзначається День захисту дітей, і колектив Центру “Хелен Дорон” на Чернігівській вітає всіх діток з цим святом!   Разом з ним розпочинається безтурботна пора відпочинку, розваг та незабутніх літніх вражень! Тож ми підготували для вас невеликий сюрприз – Checklist

Англомовний літній табір 2021

Літо вже зовсім скоро, тож саме час обрати, як саме Ваша дитина його проведе! Англомовний літній табір у Центрі “Хелен Дорон” на Чернігівській – це чудова можливість провести його не тільки весело, але й з користю. Що саме буде робити Ваша дитина

Комікс від Helen Doron English

Любите читати? Ми підготували для вас яскравий комікс англійською за мотивами нашого мультфільму з курсу Alphaboat. Улюблені герої, пригоди та таємниці – все це чекає на Вас в нашому коміксі! Просто переходьте за посиланням нижче та завантажуйте! ЩОБ ЗАВАНТАЖИТИ КОМІКС АНГЛІЙСЬКОЮ НАТИСНІТЬ

Запишіться на безкоштовний урок!