Англійська для дітей та підлітків, Київ, Академмістечко

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей у Києві, Академмістечко

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Київ (Академмістечко, вул. Миколи Ушакова, 1В, біля метро Житомирська) запрошує дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років вивчати англійську як рідну мову. Методика Хелен Дорон – це спосіб створення мовного фону, повне занурення в іноземну мову, який допомагає невимушено засвоювати English.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2100 грн / 2600 грн

blank

Особливості авторської методики Хелен Дорон

На основі численних спостережень, взявши за основу методику викладання музики дітям, лінгвіст Хелен Дорон розробила унікальний метод викладання англійської мови для малюків. Вивчення англійської для дітей (Київ, Академмістечко) ґрунтується на тому ж принципі, що й навчання рідної мови. В комфортному англомовному середовищі поступово незнайомі слова та звуки стають зрозумілими, з часом сприймаються дітьми як друга рідна мова.

Англійська для дітей раннього віку

Завдання та програми англійської для дітей та підлітків спеціально розроблені для дітей з різним рівнем сприйняття інформації. Обов’язково враховуються психологічні та емоційні аспекти викладання англійської дітям (Київ, Академмістечко) в залежності від віку. Інтерактивні заняття проводяться в ігровій формі в маленьких групах з 4-8 учнів.

Курси англійської для дітей та підлітків – Київ, Академмістечко

Діти, які розмовляють двома мовами з самого раннього віку, показують високі результати в навчанні, вони більш розвинені та швидше навчаються нового. Викладання англійської для дітей (Київ, Академмістечко) з раннього віку закладає базу для подальшого успішного опанування англійської та всебічно розвиває дитину.

Приєднуйтесь до найкращих!

icon-1
Scroll to Top