Про центр

Англійська для дітей та підлітків на Ушакова

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на вул. Миколи Ушакова, 1В (біля метро Житомирська та Академмістечко) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр – мальовничий куточок на березі озера, з видом на синє плесо води і сосновий ліс, в оточенні дитячих майданчиків у затишному куточку ЖК “Адмірал”. Наша практика на теренах столиці визначається досить невеликим періодом часу, але ми вже маємо цінний досвід, чудові результати, цікаві досягнення.

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали. В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Наші викладачі, які пройшли навчання в Міжнародному Центрі підготовки по методиці Хелен Дорон, завжди підтримають Вашу дитину, допоможуть їй проявити себе як особистість, шляхом індивідуального підходу зможуть зацікавити і переконати її, що вчити англійську можна весело та у процесі гри.

В нашому центрі ми підібрали команду, яка вірить в чудеса, в світ цікавої англійської і щиро вірить в дітей, Ваших дітей! Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно рухаємось вперед. Ми не просто займаємося англійською, а турбуємося про гармонійний розвиток Вашої дитини. Ми носимо міжнародне ім’я, тому дбаємо про результат і гарантуємо, що

Ваша дитина говоритиме англійською дуже скоро! Записуйтесь на демонстраційне заняття та переконайтесь самі!

Новини

Запрошуємо на відеоекскурсію нашим центром Англійська Хелен Дорон!

Завітайте на відеоекскурсію та дізнайтеся про переваги навчання з Хелен Дорон, наші додатки та навчальні матеріали, заняття та пісні!

Фокуси, ілюзії та дива англійською мовою під час Magic Quest!

Наші студенти відвідали магічний квест англійською мовою, де створили чарівні палички, зробили експерименти та фокуси і гарно повеселилися!

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Новорічні заняття в задоволення

Новий рік – чудове свято, яке є прекрасною можливістю підсумувати результати за половину навчального року. Наші викладачі та студенти підготували яскраві святкові заняття, на яких показали свої досягнення у вивченні англійської мови. Діти співали міжнародні новорічні пісні, танцювали, грали в ігри та

Вітаємо всіх жінок англійською

Наші студенти, від найстарших до наймолодших, вчилися виражати найтепліші почуття. На заняттях ми пригадали всіх членів родини і навчилися як можна порадувати мам, бабусь, сестричок, тітоньок та подружок англійськими привітаннями. Учні також виготовили яскраві листівки і самостійно їх підписали, адже найкращий подарунок