Англійська для дітей Святошинський район

Англійська для дітей та підлітків на Ушакова

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на вул. Миколи Ушакова, 1В (біля метро Житомирська та Академмістечко) запрошує дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років вивчати англійську як рідну.

  •  авторська методика з досвідом роботи понад 35 років
  •  інтерактивні заняття в ігровій формі;
  •  емоційний, інтелектуальний та фізичний розвиток дитини;
  •  маленькі групи (4-8 учнів);
  •  понад 75 навчальних центрів по Україні!

Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше 3 000 000 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Англійська Хелен Дорон у Святошино, вул. Ушакова

Від самого початку ми розвиваємося разом з нашими дітками — саме наші маленькі студенти надихають нас на створення нових, більш цікавих, персоніфікованих курсів. Саме наші безпосередні і талановиті дітки підштовхують нас підключати фантазію і творчість, яскраві поробки і цікаві демонстраційні матеріали.

В такий спосіб ми намагаємось продовжити дитинств дітей, даючи їм максимум знань без надзвичайно трудоємних домашніх завдань, бо перевагою нашого центру є вивчення англійської мови легко і невимушено, як рідної. Багаторівневна програма сприяє всебічному поглибленню знань, а додаткові граматичні класи допоможуть заповнити прогалини і покращити шкільні показники.

Курси розмовної англійської для дітей у Святошинському районі

Наші викладачі, які пройшли навчання в Міжнародному Центрі підготовки по методиці Хелен Дорон, завжди підтримають Вашу дитину, допоможуть їй проявити себе як особистість, шляхом індивідуального підходу зможуть зацікавити і переконати її, що вчити англійську можна весело та у процесі гри.

В нашому центрі ми підібрали команду, яка вірить в чудеса, в світ цікавої англійської і щиро вірить в дітей, Ваших дітей! Ми не зупиняємося на досягнутому, постійно рухаємось вперед. Ми не просто займаємося англійською, а турбуємося про гармонійний розвиток Вашої дитини. Ми носимо міжнародне ім’я, тому дбаємо про результат і гарантуємо, що

Ваша дитина говоритиме англійською дуже скоро! Записуйтесь на демонстраційне заняття та переконайтесь самі!

Новини

Приєднуйтесь до навчання у 2022! Відкрито зимовий набір!

Ми запрошуємо Вас приєднатися до навчання з Англійська Хелен Дорон вже зараз! На безкоштовному демонстраційному занятті Ваша дитина матиме можливість познайомитися з методикою, групою та викладачем.

Англомовний денний табір на Святошино

Запрошуємо дітей віком від 4 років в англомовний денний табір на Академі, де діти не лише розширять свої знання з англійської мови, але й дізнаються багато цікавих фактів про світ навколо.

Карантин – не канікули. Навчання продовжується, змінюється лише формат навчання.

Запрошуємо Вас приєднатися до навчання. Навіть під час локдауну ми продовжуємо активно працювати та надавати якісні освітні послуги. Наші учні навчаються за авторською методикою та досягають найкращих результатів.

Відкрито зимовий набір

Відкрито «Зимовий набір» в навчальному центрі «Англійська Хелен Дорон» по вулиці Ушакова в місті Києві. Перше заняття в ПОДАРУНОК!

В центрі Англійська Хелен Дорон на Святошино пройшли Хеловінські заняття англійською

Тематичні заняття в центрі Англійська Хелен Дорон на Святошино. Яскраві костюми, круті та інтерактивні завдання і багато веселощів! Дивіться, як це було!

Вітаємо з початком навчального року!

Відкрито набір в групи 2020-2021! Запрошуємо Вас відчути переваги навчання з Хелен Дорон! Записуйтеся на пробний урок вже сьогодні!

Запишіться на безкоштовний урок!