Курси англійської мови в Києві та Київській області

Курси англійської для дітей та підлітків в Києві та області.

Наші курси англійської мови адаптовані до віку, навичок та індивідуальних здібностей вашої дитини. Плануючи наші насичені діями уроки, ми враховуємо різні стилі навчання дітей, будь то візуальні, аудіальні чи кінестетичні. Діти мають природну любов до навчання, тому ми створили середовище, яке допомагає їм легко засвоювати нові поняття.

Методика “Англійська  Хелен Дорон” враховує природну допитливість і грайливість дитини, поєднуючи веселі уроки, які стимулюють почуття вашої дитини, з такими педагогічними матеріалами, як зошити, книги та мобільні додатки. Ваша дитина буде насолоджуватися радісним і невимушеним досвідом навчання, коли знання засвоюються природним шляхом через історії, пісні, танці та ігри.

В Києві та області на студентів від 3 місяців до 19 років чекає 35 навчальних центрів в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському районах міста, а також в містах: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Курси

Чого навчиться ваша дитина в центрах "Англійська Хелен Дорон" в м. Київ, Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське?

Відгуки батьків

Англійська для дітей Київ

Чим раніше дитина почне розуміти англійську, тим ширше стануть її можливості. Курси англійської мови з нуля у Києві для дітей Helen Doron засновані на принципі сприйняття іноземної як рідної мови. 

Для кого створено курси англійської для дітей у Києві

Перш за все, для батьків, зацікавлених в освіті своїх дітей. Для тих, хто хоче, щоб навчальний процес на курсах англійської мови для початківців у Києві йшов без будь-яких складнощів. Для турботливих батьків, які враховують психологію та її методи у вихованні дітей і, нарешті, для тих, хто вважає знання іноземної мови обов’язковим.

Англійська мова для дітей  

Зауважимо, що загальні поради щодо вивчення цікавої англійської для дітей 5-6 років, психологічні аналізи ситуацій, в які потрапляє дитина, підходи до корекції вивчення – усі ці матеріали розроблені професіоналами своєї справи. Рекомендації опанування веселою англійською для дітей дошкільного віку створені за участю компетентних викладачів наших центрів, а також фахівців інших напрямків.

Фундаментальні курси англійської мови для дітей у Києві

Весь процес навчання англійської з нуля для дітей не тільки теорія, а й практика, яка перевірена часом і працює на 100%. Наші центри випустили більше 3 мільйонів учнів по всьому світу, наш досвід і напрацювання в освітній сфері та у навчанні розвиваючої англійської для дітей величезні. Ми знаємо, про що говоримо!

Курси англійської мови у Києві

Англійська для дітей Helen Doron – це послідовні ступені на кожен вік і рівень володіння мовою. Навчальний матеріал логічно структурований. Ви точно знаєте, якими знаннями буде володіти ваша дитина, завершивши навчання англійської мови на курсах у Києві.  

  • Як збільшити словниковий запас?
  • Як підтягнути English на курсах розмовної англійської мови у Києві?
  • Як сприймати мову на слух і, нарешті, навчитися думати англійською, а не займатися перекладом?

На подібні теми ми спілкуємося з батьками, надаючи додаткові інструменти на шляху до досконалої англійської. Ділимося конкретними порадами й досвідом вивчення англійської мови у Києві. Ласкаво просимо на курси цікавої англійської для дітей від визнаного світового експерта Helen Doron.  

icon-1
Scroll to Top

Welcome to the World of Helen Doron English

blank