“Англійська Хелен Дорон” Київ

Англійська Хелен Дорон” – всесвітній лідер у галузі викладання англійської як іноземної мови. З 1985 року більше 3 млн студентів оцінили переваги навчання в понад 1 000 навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон” в 40 країнах світу.

В Києві та області на студентів від 3 місяців до 19 років чекає 35 навчальних центрів в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському районах міста, а також в містах: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Отримайте перше заняття у подарунок!

АНГЛІЙСЬКА ЯК РІДНА

Заняття для дітей від 3 місяців до 19 років проводяться виключно англійською за авторською методикою. Студенти розуміють викладача з першого заняття, завдяки мові жестів, яскравим навчальним матеріалам і наочним образам. Поступово слова і вирази входять в повсякденну мову дітей.

ФОНОВЕ ПРОСЛУХОВУВАННЯ

Студенти Англійська Хелен Дорон занурені в англомовну атмосферу не лише на заняттях, а й вдома, завдяки фоновому прослуховуванню автентичних аудіо- та відео-матеріалів, які спеціально розроблені для кожної навчальної програми та відповідають рівню знань дитини.

blank

НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ГРУ

Методика Хелен Дорон використовує рухливі ігри, музику, різноманітні види творчої діяльності, щоб максимально розвинути любов дітей до пізнання нового та вивчення мов. Під час одного заняття викладач проводить від 15 до 25 активностей: на увагу, логіку, аудіювання, командні завдання і багато іншого.

blank

APPS & Tech

Окрім занять в центрі, ми пропонуємо нашим студентам власну радіостанцію, 10 мобільних додатків та інформаційно-пізнавальний портал з понад 150 іграми англійською мовою для дітей різного віку. Навіть якщо батьки не знають англійської, подібні сервіси дозволяють дітям займатися самостійно.

blank

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ

Індивідуальність дитини - одна з основних цінностей методики «Англійська Хелен Дорон». Заняття проводяться в групах від 4 до 8 дітей. Викладачі об'єднують кращий досвід індивідуальних і групових занять. Така кількість учнів дозволяє відстежувати успішність і залученість кожного учня.

Курси англійської мови для дітей у м. Київ

Центри Хелен Дорон у м. Київ
та у Київській області​

35 навчальних центри у всіх районах міста Києва, а також в містах Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Знайдіть навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» поруч з Вами.

blank

Відгуки батьків

Хелен Дорон найкращі заняття з англійської мови для малюків. Донька із величезним задоволенням відвідує заняття. Рівень знань помітно підвищується. В щоденному спілкуванні дитина все більше слів вживає англійською мовою. Всі викладачі знаходять підхід до дитини. Від щирого серця рекомендую дані курси для вивчення англійської мови.
blank
Ольга
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Син займається в школі Англійська Хелен Дорон. Нам було важко повірити, що дитина, якій ще немає й двох років, яка і рідною мовою не дуже розмовляє, зможе сприймати інформацію англійською. А насправді вже після місяця занять було видно, що дитя все поглинає, як губка, швидко вчиться, любить заняття і свою вчительку. А вчителька наша – надзвичайна! Я всім рекомендую вірити в дітей, навчатись ніколи не зарано)))
blank
Жанна
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон
Дуже задоволені результатами навчання у центрі Хелен Дорон наших двох дітей в центрі в Києві. Син займається у центрі вже 8 років, доця – 4. Син вільно читає, сприймає на слух як англійські, так і американські джерела інформації, також може легко висловитись і порозумітись з іноземцями. У школі жодних проблем з предметом, один з найсильніших учнів з англійської, пару раз успішно приймав участь в олімпіадах. У дочки теж чудові знання, величезний словниковий запас, до прикладу, вона ще не зустрічала у шкільному підручнику незнайомих їй слів, чудово читає, сприймає на слух, вже вдаються побутові діалоги.
blank
Олена
мама дитини, яка навчається в Англійська Хелен Дорон

Англійська для дітей Київ

Чим раніше дитина почне розуміти англійську, тим ширше стануть її можливості. Курси англійської мови з нуля у Києві для дітей Helen Doron засновані на принципі сприйняття іноземної як рідної мови. 

Для кого створено курси англійської для дітей у Києві

Перш за все, для батьків, зацікавлених в освіті своїх дітей. Для тих, хто хоче, щоб навчальний процес на курсах англійської мови для початківців у Києві йшов без будь-яких складнощів. Для турботливих батьків, які враховують психологію та її методи у вихованні дітей і, нарешті, для тих, хто вважає знання іноземної мови обов’язковим.

Англійська мова для дітей  

Зауважимо, що загальні поради щодо вивчення цікавої англійської для дітей 5-6 років, психологічні аналізи ситуацій, в які потрапляє дитина, підходи до корекції вивчення – усі ці матеріали розроблені професіоналами своєї справи. Рекомендації опанування веселою англійською для дітей дошкільного віку створені за участю компетентних викладачів наших центрів, а також фахівців інших напрямків.

Фундаментальні курси англійської мови для дітей у Києві

Весь процес навчання англійської з нуля для дітей не тільки теорія, а й практика, яка перевірена часом і працює на 100%. Наші центри випустили більше 3 мільйонів учнів по всьому світу, наш досвід і напрацювання в освітній сфері та у навчанні розвиваючої англійської для дітей величезні. Ми знаємо, про що говоримо!

Курси англійської мови у Києві

Англійська для дітей Helen Doron – це послідовні ступені на кожен вік і рівень володіння мовою. Навчальний матеріал логічно структурований. Ви точно знаєте, якими знаннями буде володіти ваша дитина, завершивши навчання англійської мови на курсах у Києві.  

  • Як збільшити словниковий запас?
  • Як підтягнути English на курсах розмовної англійської мови у Києві?
  • Як сприймати мову на слух і, нарешті, навчитися думати англійською, а не займатися перекладом?

На подібні теми ми спілкуємося з батьками, надаючи додаткові інструменти на шляху до досконалої англійської. Ділимося конкретними порадами й досвідом вивчення англійської мови у Києві. Ласкаво просимо на курси цікавої англійської для дітей від визнаного світового експерта Helen Doron.  

Догори