“Англійська Хелен Дорон” Київ

Англійська Хелен Дорон” – всесвітній лідер у галузі викладання англійської як іноземної мови. З 1985 року більше 3 млн студентів оцінили переваги навчання в понад 1 000 навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон” в 40 країнах світу.

В Києві та області на студентів від 3 місяців до 19 років чекає 35 навчальних центрів в Голосіївському, Дарницькому, Деснянському, Дніпровському, Оболонському, Печерському, Подільському, Святошинському, Солом’янському, Шевченківському районах міста, а також в містах: Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Отримайте перше заняття у подарунок!

АНГЛІЙСЬКА ЯК РІДНА

Заняття для дітей від 3 місяців до 19 років проводяться виключно англійською за авторською методикою. Студенти розуміють викладача з першого заняття, завдяки мові жестів, яскравим навчальним матеріалам і наочним образам. Поступово слова і вирази входять в повсякденну мову дітей.

ФОНОВЕ ПРОСЛУХОВУВАННЯ

Студенти Англійська Хелен Дорон занурені в англомовну атмосферу не лише на заняттях, а й вдома, завдяки фоновому прослуховуванню автентичних аудіо- та відео-матеріалів, які спеціально розроблені для кожної навчальної програми та відповідають рівню знань дитини.

blank

НАВЧАННЯ ЧЕРЕЗ ГРУ

Методика Хелен Дорон використовує рухливі ігри, музику, різноманітні види творчої діяльності, щоб максимально розвинути любов дітей до пізнання нового та вивчення мов. Під час одного заняття викладач проводить від 15 до 25 активностей: на увагу, логіку, аудіювання, командні завдання і багато іншого.

blank

APPS & Tech

Окрім занять в центрі, ми пропонуємо нашим студентам власну радіостанцію, 10 мобільних додатків та інформаційно-пізнавальний портал з понад 150 іграми англійською мовою для дітей різного віку. Навіть якщо батьки не знають англійської, подібні сервіси дозволяють дітям займатися самостійно.

blank

НЕВЕЛИКІ ГРУПИ

Індивідуальність дитини - одна з основних цінностей методики «Англійська Хелен Дорон». Заняття проводяться в групах від 4 до 8 дітей. Викладачі об'єднують кращий досвід індивідуальних і групових занять. Така кількість учнів дозволяє відстежувати успішність і залученість кожного учня.

Курси англійської мови для дітей у м. Київ

Центри Хелен Дорон у м. Київ
та у Київській області​

35 навчальних центри у всіх районах міста Києва, а також в містах Бориспіль, Бровари, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Святопетрівське.

Знайдіть навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» поруч з Вами.

WordPress › Помилка

На сайті виникла критична помилка.

Дізнайтеся більше про усунення неполадок WordPress.