Курси англійської у Львові для дітей

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" у Львові на Чорновола

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові з 2010 року. Ми є частиною міжнародної франчайзингової мережі з понад 30-річним досвідом успішного навчання в більш ніж 37 країнах світу.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Вартість навчання на місяць,
(Online / Offline)
становить: 1520-1700 грн / 1690-1890 грн

blank

Англійська для дітей у Львові на Чорновола

Авторська методика вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена науковим дослідженням. Всі заняття проводяться виключно на англійською, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон мільйони дітей розмовляють англійською.

Навчальні матеріали розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи (від 4-х до 8-ми дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту та  використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови. Добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні учбові матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та можливість “відпрацювання” пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Святкування Днів народжень, Нового Року та проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою. Також організуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Навчальний центр розташований  на проспекті Чорновола, 67-б  у Львові. Це зручно для жителів Шевченківського району м. Львів ( Голоско, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Підзамче).

icon-1
Scroll to Top