Англійська для дітей Львів Чорновола

Англійська для дітей у Львові на Чорновола

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові з 2010 року. Ми є частиною міжнародної франчайзингової мережі з понад 30-річним досвідом успішного навчання в більш ніж 37 країнах світу.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Переваги “Англійська Хелен Дорон”:

Авторська методика вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена науковим дослідженням. Всі заняття проводяться виключно на англійською, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон мільйони дітей розмовляють англійською.

Навчальні матеріали розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи (від 4-х до 8-ми дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту та  використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови. Добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні учбові матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та можливість “відпрацювання” пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Святкування Днів народжень, Нового Року та проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою. Також організуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Навчальний центр розташований  на проспекті Чорновола, 67-б  у Львові. Це зручно для жителів Шевченківського району м. Львів ( Голоско, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Підзамче).

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Наші новини

Young Heroes 2021 від Helen Doron Ukraine!

Наші учні прийняли участь у щорічній акції Юні Герої Зібрали корм для тварин та віднесли тваринкам у притулок Головне завдання кампанії #YoungHeroes2021 —спонукати дітей робити прості вчинки доброти та надихати інших робити те саме. Людина, яка дбає про тварину – може змінити

Англомовний табір в Карпатах 2022 + Лижна школа

Запрошуємо у англомовний табір в Карпатах ⏰14 – 20 січня 2022 (7 днів відпочинку) ?‍?‍?‍? Сімейний відпочинок з Англійська Хелен Дорон ❤ у м. Орявчик, Львівської області. ?Готель Звенів у самому серці гір http://zveniv.com.ua/ Наш табір працює у форматі ВІДПОЧИНОК + ENGLISH!

Young Heroes 2021 від Helen Doron Ukraine

Допомагаймо тваринам разом з проєктом Young Heroes 2021 від Helen Doron Ukraine! Станьте справжніми героями, приносьте у наші центри:  корм для котиків  корм для собак  крупи Ми передамо усе звірятам, які живуть у притулку для тварин ЛКП “Лев”. Людина, яка дбає про тварину

День Відкритих Дверей у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон.

Запрошуємо на День Відкритих Дверей  у навчальному центрі Англійська Хелен Дорон. У програмі будуть цікаві майстер-класи, конкурси та призи для дітей. ВХІД ВІЛЬНИЙ!!! Тема події “Сміття прибирай – Землю захищай!” У програмі: – Ми будемо, говорити про сортування сміття та про нашу

Триває денний англомовний табір у Львові

Нагадуємо, що триває наш денний англомовний табір у Львові. Табір у розпалі,  діти вчаться говорити, читати і писати англійською. Справжня ігрова форма, інтерактивні завдання та яскравий навчальний матеріал допомагає дітям із задоволенням і ефективніше вивчати англійську мову. Кевін разом з учнями Англійська

Новий англомовний садок у Львові

Раді повідомити, що відкриваємо новий англомовний садок у Львові, за адресою проспект Чорновола 67Б. Вже з 1 вересня запускаємо нову ранкову програму від Helen Doron Education Group – Helen Doron Plus: для дітей від 3 до 6 років 4 години 5 разів

Запишіться на безкоштовний урок!