Курси англійської у Львові для дітей

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" у Львові на Чорновола

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові з 2010 року. Ми є частиною міжнародної франчайзингової мережі з понад 40-річним досвідом успішного навчання в більш ніж 40 країнах світу.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Вартість навчання на місяць,
(Online / Offline)
становить: 1520-1700 грн / 1690-1890 грн

blank

Англійська для дітей у Львові на Чорновола

Helen Doron English – це авторська методика вивчення англійської для дітей (Львів, Чорновола) як другої рідної мови. Її ефективність підтверджена численними науковими дослідженнями. Всі заняття проводяться виключно англійською, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон, мільйони дітей у світі вільно розмовляють та спілкуються англійською.

Інноваційні навчальні матеріали 

Всі навчальні посібники розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання та ігри, розповіді та веселі пісні, вірші та цікаві мультфільми, корисні онлайн матеріали створюються спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

  • Крім звичних мультиплікацій, Helen Doron пропонує також великий спектр додатків, які можна встановити на мобільні пристрої та повторювати пройдений матеріал з дитиною вдома у будь-який зручний час. 
  • Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Курси англійської для дітей у Львові на Чорновола

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» – це не звичайні курси чи класична школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської для дітей у Львові на Чорновола. 

  • У нас працюють талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.
  • Маленькі групи від 4 до 8 учнів надають можливість вчителям приділити увагу кожному студенту та вміло використати всі плюси роботи в групі.
  • Комфортні умови – у центрі добре обладнані, просторі та світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні навчальні матеріали. 
  • Ми влаштовуємо святкування днів народжень, Нового Року, проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою.
  • Також організуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Helen Doron English – сучасний навчальний центр

Ми пропонуємо зручний графік відвідування занять англійською для дітей у Львові (Чорновола) та можливість відпрацювання пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Наш навчальний центр розташований  на проспекті Чорновола, 67-б у Львові. Це дуже зручно для жителів Шевченківського району міста Львів – у мікрорайонах Голоско, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Підзамче.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Львів Чорновола
Average rating:  
 4 reviews
 by Iryna Kopychyn

Чудовий центр для вивчення англійської як для малюків, так і для підлітків!

 by Natali Bolehivska

Рекомендую,дітки задоволені та чекають на кожне заняття з нетерпінням.

 by Юлія Овчаренко

Чудові враження від школи. Моя донечка тепер приходить з занять і змушує бабусю розмовляти англійською. Ще сподобалось що в комлект з зошитами для занять входить зручний рюкзачок...

 by Анна Лутчин

Рекомендую кожному цей навчальний центр! Мені його порадили і тепер усіх відправляю лише сюди. Я відвідала багато таких навчальних центрів і у порівнянні можу сказати, що Helen Doron найкращий. Чудовий підхід викладачів та дуже результативні уроки, дитині дуже подобається, біжить з радістю на уроки ...

icon-1
Scroll to Top