Англійська для дітей Львів Чорновола

Англійська для дітей у Львові на Чорновола

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на проспекті В’ячеслава Чорновола у Львові навчає дітей від 3-х місяців до 19 років англійській мові з 2010 року. Ми є частиною міжнародної франчайзингової мережі з понад 30-річним досвідом успішного навчання в більш ніж 37 країнах світу.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Переваги “Англійська Хелен Дорон”:

Авторська методика вивчення англійської мови як рідної. Її ефективність підтверджена науковим дослідженням. Всі заняття проводяться виключно на англійською, в ігровій формі. Завдяки методиці Хелен Дорон мільйони дітей розмовляють англійською.

Навчальні матеріали розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Завдання, ігри, розповіді, пісні, мультфільми, онлайн-додатки створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Навчальні програми відповідають рівням А2-В2 міжнародної шкали оцінювання володіння іноземною мовою (CEFR) та KET- FCE від Cambridge ESOL.

Талановиті викладачі, які регулярно приходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи (від 4-х до 8-ми дітей) дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту та  використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови. Добре обладнані, просторі, світлі кімнати, сучасний інтер’єр та якісні учбові матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови. Ми пропонуємо зручний графік відвідування та можливість “відпрацювання” пропущених занять, зручну систему оплати та доступну вартість. Батьки можуть перебувати на заняттях разом з маленькими дітьми.

Святкування Днів народжень, Нового Року та проведення тематичних вечірок і майстер-класів англійською мовою. Також організуємо англомовні сімейні табори у мальовничих Карпатах.

Навчальний центр розташований  на проспекті Чорновола, 67-б  у Львові. Це зручно для жителів Шевченківського району м. Львів ( Голоско, Замарстинів, Збоїща, Клепарів, Підзамче).

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Наші новини

Набір на курси «Англійська Хелен Дорон» триває

Новий рік – гарна нагода отримати нові знання! Запрошуємо на курси англійської мови для дітей, школярів та підлітків по авторській методиці «Англійська Хелен Дорон» у Львові. Наша методика довела свою ефективність та популярність у всьому світі, кількість навчальних центрів та студентів щороку

Запрошуємо в англомовний табір «Орявчик-Звенів» у Карпати!

Відпочивайте усією сім’єю у нашому зимовому таборі «Звенів-Орявчик» та з «Англійська Хелен Дорон»! Друзі, запрошуємо насолодитися комфортною та затишною атмосферою у мальовничих Карпатах на сучасному гірськолижному курорті, де ми приготували для вас насичені розважальну та розвиваючу програми. Наші маленькі студенти будуть раді

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!