Англійська для дітей Львів Франківський район

Англійська для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр Helen Doron English на території ринку "Південний" у Львові проводить заняття англійською мовою для дітей і підлітків, на яких учні не тільки весело і легко освоюють англійську мову, а й творчо розвиваються.

Наші досвідчені викладачі допомагають учням досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. Всі вчителі центру Helen Doron English на ТВК "Південний" пройшли спеціальний курс навчання, а також регулярно беруть участь у семінарах і конференціях.

Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.
Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті - ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете поспостерігати і задати питання викладачеві.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank blank blank blank blank blank

Наші новини

Святкові уроки Helen Doron English на Південному

Прийшла зима,🌨🎄⛄а з нею і новорічні свята🥳. Останні відео з наших святкових занять 🤶🎅в Helen Doron English. Ми дуже щасливі😊, що влаштували маленьке свято🥳 для кожного нашого курсу! Чекаємо на кожного 😉 у нашому LC. Деталі за 📲: +380674478954

Святкові уроки Helen Doron English

🥳Свята наближаються🥳!!! А учні Helen Doron English провели свої останні святкові 🎅🎄уроки перед канікулами🌨⛄🌨: ❄ вбравши новорічні костюми; ❄у святковій атмосфері; ❄з щирими посмішками; ❄️ отримавши тематичні знання. Приєднуйся до нас🤗😉!!! Деталі за телефоном📱:+380674478954

Цікаві заняття на курсі More Jump with Joey!

Вже відомо, що тільки в Helen Doron English найефективніші заняття! Де є: -інноваційні ігри; -спеціальні онлайн-додатки; -англомовна атмосфера; -малі групи; Англійська засвоюється швидко та якісно! Окрім цього – це нові знайомства та підтримка викладачів Чекаємо Вас на безкоштовне демонстраційне заняття!!!  

Курс для підлітків Teen Choice

У Helen Doron English є 4 ефективні навчальні рівні для сучасної молоді . Вивчаємо: лексику; граматику; вдосконалюємо розмовну англійську ; Результат не примусить себе довго чекати . Запрошуємо на демонстраційне безкоштовне заняття. Деталі за телефоном: +380674468954  

Відео з занять на курсі Paul Wards Explore

☝️ Чому у нас мова вивчається легко? Бо у нас цікаво! Paul Wards Explore – насичений та захоплюючий курс, який обожнюють учні! 🎉 Кожен урок – це нові пригоди разом з Paul, це подорож світом, це зустрічі нових друзів, культур, країн! Курс

Читання англійською

Навчання читанню може бути цікавим та ефективним через пізнавальні і рухливі ігри! Англійська для немовлят дітей та підлітків – приєднуйтесь до нас! Сихів 067 320 05 82 Південний 067 320 04 59

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!