Англійська для дітей Львів Франківський район

Англійська для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр Helen Doron English на території ринку "Південний" у Львові проводить заняття англійською мовою для дітей і підлітків, на яких учні не тільки весело і легко освоюють англійську мову, а й творчо розвиваються.

Наші досвідчені викладачі допомагають учням досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. Всі вчителі центру Helen Doron English на ТВК "Південний" пройшли спеціальний курс навчання, а також регулярно беруть участь у семінарах і конференціях.

Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.
Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті - ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете поспостерігати і задати питання викладачеві.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank blank blank blank blank blank

Наші новини

Нова іноваційна ранкова програма Helen Doron Plus!

Нова ранкова програма Helen Doron Plus вже з ВЕРЕСНЯ у нашому Навчальному Центрі! Для дітей від 3 до 6років 4 години 5 разів на тиждень До 10 дітей в групі. На заняттях за авторською методикою Helen Doron діти будуть вивчати: ? Математику

Англомовні табори у навчальних центрах!

У таборі Helen Doron English ми створюємо для кожного студента маленький світ англійської мови!!! У нашому денному таборі: – багато активностей; – англомовне середовище; – англійська на свіжому повітрі; – перегляд англомовних відеоматеріалів; – нові друзі та знайомства. Телефонуй! Проводь своє літо

Якщо ти не знаєш, як класно та весело провести час на літніх канікулах, давай до нас!!!!

В Helen Doron English протягом цілого літа працюють літні денні табори!!! – з понеділка по п’ятницю; – з 10:00 до 14:00; – нова тема кожного тижня; – повне занурення в мовне середовище; – активності на свіжому повітрі; – творча майстерня, рухливі ігри,

Випускні 2021 рік у Англійська Хелен Дорон!

Студенти Helen Doron English від 1 до 18 років успішно закінчили навчальний рік! Кожен з них старанно працював, та отримав сертифікат про закінчення курсу. Уся команда Helen Doron English радіє їхнім здобуткам, бажає гарного сонячного літа, та чекає у вересні на наступних

Як у нас проходить процес вивчення англійської для дітей у Львові.

Як у Вас проходить процес вивчення англійської? В Helen Doron English  англійську вивчають  у природній спосіб, як рідну мову . У нас на заняттях: унікальна методика вивчення англійської, кваліфіковані викладачі, розвиваючі ігри, вивчення лексики та граматики, інтерактивні та розвиваючі ігри. Не зволікайте.

Підлітки говорять англійською вільно!

У Helen Doron English студенти вільно говорять англійською, та відкривають для себе успішне майбутнє. Тільки тут: унікальна та ефективна методика навчання, індивідуальний підхід до кожного, досвідчені та кваліфіковані викладачі, емоційний та інтелектуальний розвиток . Телефонуйте та приходьте на безкоштовне демонстраційне заняття. “Південний”:

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!