Курси англійської Південний Львів

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

"Англійська Хелен Дорон" Львів Південний

Навчальний центр Helen Doron English на території ринку “Південний” у Львові проводить заняття англійською мовою для дітей і підлітків, на яких учні не тільки весело і легко освоюють англійську мову, а й творчо розвиваються.

Наші досвідчені викладачі допомагають учням досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. Всі вчителі центру Helen Doron English на ТВК “Південний” пройшли спеціальний курс навчання, а також регулярно беруть участь у семінарах і конференціях.

Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.
Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті – ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете поспостерігати і задати питання викладачеві.

blank
blank

Англійська для дітей – Львів, Південний

Запрошуємо до пізнавального світу англійської мови від Хелен Дорон! На уроках англійської для дітей у Львові (Південний) учні спілкуються, танцюють, співають, грають і творять. Наш навчальний центр Helen Doron English обладнаний зручними кімнатами, при викладанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.

Курси англійської мови у Львові

Ми пропонуємо різні програми вивчення англійської для дітей – Львів, Південний, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою.

  • Англійська для малюків. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей 3-6 років – учні вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.
  • Англійська для школярів – діти 6-12 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають у чарівних зошитах і книгах.
  • Англійська для підлітків. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Курси англійської для дітей з нуля

У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх систематично. Тому ми допомагаємо малюкам успішно навчатися, завдяки вивченню англійської для дітей у Львові – за принципом як рідної. Діти навчаються говорити англійською та розуміти мову ще до того, як почнуть читати та писати. На заняттях ми розмовляємо лише англійською мовою.

Англійська для дітей у Львові

Методика викладання англійської мови Хелен Дорон передбачає багаторазове фонове прослуховування інформації у формі пісень, історій та діалогів, написаних спеціально для наших курсів англійської мови. Всі програми «Англійська Хелен Дорон» – від немовлят до підлітків, розроблені групою експертів з лінгвістики, розвитку дітей, викладання англійської для дітей у Львові як іноземної.

Спеціальні програми вивчення англійської мови

Всесвітня мережа Helen Doron English, крім новітніх зошитів та підручників, розробила унікальні ресурси для того, щоб учні слухали правильну розмовну англійську мову. Аудіо- та відеоматеріали, онлайн-ресурси та мобільні додатки забезпечують доступ до успішного вивчення мови. Матеріали включають оригінальні пісні, ігри, мультфільми, розповіді, розроблені з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Інноваційні навчальні матеріали та посібники

  • Клуб пісень пропонує найменшим учням від 3 місяців до 6 років різноманіття оригінальних пісень та відео.
  • Канал на You Tube наповнений матеріалами для додаткового перегляду та прослуховування, що надає можливість дітям вдосконалювати англійську мову.
  • Для дітей 3-5 років пропонується мобільний додаток для вивчення нових слів з англійської мови.
  • Для учнів 4-9 років – мобільний додаток для вивчення та вдосконалення читання, письма у дітей дошкільного та шкільного віку.
  • Також для дітей від 3 до 12 років пропонуються розвиваючі ігри для стимуляції роботи мозку. Для цього надається доступ до пізнавального порталу онлайн-ігор та вправ Kangi Club.
  • Для підлітків мотивуючим фактором є Хелен Дорон Радіо, з яким вони вивчають англійську мову, розважаються та спілкуються, слухають чудову музику, історії, розповіді гостей та беруть участь у конкурсах.
blank
blank
blank

Висококваліфіковані педагоги

На спеціалізованому міжнародному тренінгу викладачі «Англійська Хелен Дорон» опановують ключові принципи роботи з дітьми та підлітками за авторською методикою Хелен Дорон. Як підтвердження своєї кваліфікації, вчителі отримують сертифікат, визнаний у 40 країнах світу.

На заняттях вчителі створюють веселу, динамічну, емоційну атмосферу, яка сприяє ефективному вихованню і навчанню. Дуже важливим фактором прогресу у вивченні іноземної мови є позитивний зворотний зв’язок, який студенти отримують від наших викладачів.

Якщо Ви вчитель англійської, і Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови – приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Навчання англійської для дітей у Львові (Південний)

Заняття відбуваються двічі на тиждень. Тривалість урока 45-90 хвилин та залежить від вікової категорії учня, а також від рівня навчальної програми. Уроки проводяться в невеликих групах від 4 до 8 дітей. Така кількість дозволяє досягти найкращих результатів викладання англійської для дітей у Львові (Південний). Учні з радістю спілкуються один з одним, що не можливе під час індивідуального навчання. Маленькі групи дають можливість викладачу приділити необхідну увагу кожній дитині.

Сучасний центр англійської для дітей

Процес навчання не обмежується цікавими заняттями англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії, святкування дня народження. У період канікул завжди проводяться англомовні табори. В навчальному центрі – це 3 години англійської мови, що включає граматику, читання, усне мовлення, перегляд та обговорення уривків фільмів англійською мовою; ланч, прогулянка, цікава майстерня, екскурсій. Також табори проводяться у мальовничих Карпатах.

Результати вивчення англійської мови

Студенти досягають хороших результатів завдяки навчанню в центрі «Англійська Хелен Дорон». В залежності від віку та курсу, в середньому за рік дитина освоює від 500 до 3000 англійських слів та виразів. Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті – ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете спостерігати та поставити питання викладачеві.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Львів Виговського
Average rating:  
 5 reviews
 by Іванка Матвіїшин

Чудова школа. Син дуже задоволений тому що заняття завжди цікаві і веселі. Викладання виключно на англійській мові, що дуже добре. Є спеціальні додатки для закріплення знань які з радістю використовуємо вдома. Дякуємо нашому викладачу Євгенії, яка чудово знаходить підхід до дітей і яка завжди привітна...

 by Ірина Поточняк

Моя донька вже третій рік навчається англійської мови в Helen Doron, що знаходиться по вул.Щирецькій, ринок Південний!!! Це дуже круто бачити як бажання навчатися моєї донечки тільки зростає, і я її розумію))) бо викладач Євгенія молодець! А ще хочу подякувати адміністратору Оксані, ця людина може в...

 by Nataliia Stoyka

Неймовірно раді що знайшли центр вивчення англійської для дітей Helen Doron у Львові (ТЦ Південний). Розуміючи необхідність володіння англійською у сучасному світі записали своїх двійнят до школи англійської з 4-х рочків. За 2 роки навчання результат дійсно тішить! У свої 6 діти розуміють побутову...

 by Яринка Бура

Гарний навчальний заклад для початківців у вивиченні англійської. Цікавий підхід, індивідуальний в тому числі. Хороші викладачі, які стають спершу друзями для діток, а потім вчителями. Привітні працівники рецепції, які з розумінням завжди ставляться до всіх висунутих питань батьками. Заклад для вивчення...

 by Марія Базиликут

icon-1
Scroll to Top