Про центр

Англійська для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр Helen Doron English на території ринку "Південний" у Львові проводить заняття англійською мовою для дітей і підлітків, на яких учні не тільки весело і легко освоюють англійську мову, а й творчо розвиваються.

Наші досвідчені викладачі допомагають учням досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. Всі вчителі центру Helen Doron English на ТВК "Південний" пройшли спеціальний курс навчання, а також регулярно беруть участь у семінарах і конференціях.

Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.
Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті - ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете поспостерігати і задати питання викладачеві.

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Новини

Вітання від наших чудових тінів!

Всіх з Новим роком і Різдвом Христовим! ????????????

Зимовий англомовний табір

Запрошуємо у англомовні табори на час зимових канікул для дітей від 6 років! У програмі: медичний день,  кулінарний день, мистецький день,  музичний день та інші. Вивчимо що потрібно для кожної професії. 4 години занять з англійської мови, перегляд відео та майстерки. Адреси: ТВК “Південний”,

Halloween – 2019!

Святкувати так святкувати! Було усе: гарбузове божевілля, моторошно-веселий настрій, надзвичайні костюми, страшенний грим, конкурси і переможці, а також смачні тістечка “Повна пащека”!

Запрошуємо на Halloween!

Наймоторошніше свято малюків Halloween! Приходьте, буде страшно весело!    

Чекаємо усіх у нашому осінньому англомовному таборі “Континенти”!

У таборі ми: Здійснимо мандрівку до різних куточків планети. Познайомимося з 6 континентами земної кулі. Вивчимо країни і столиці. Пізнаємо культуру, мови, традиції та кухню. Зустрінемося з видатними людьми – представниками усіх континентів. А також граматика, ігри, прогулянки, крафти та ланч!

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку