Англійська мова у Львові для дітей

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей – Львів, Рясне

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» навчає англійської дітей у Львові (Рясне) як другої рідної мови. Ми запрошуємо до навчання дітей від 3 місяців до 19 років з мікрорайонів поруч з нами: Рясне-2, Рясне-Руське, Підрясне, Паланки, Кожичі, Солуки, Бірки, Брюховичі, Кам’янка або вул. Брюховицька, Незалежності України, Кільцева дорога. За допомогою захопливих програм діти без стресу занурюються у вільне спілкування англійською.

blank
blank

Методика Helen Doron English

Разом із дітьми ми граємо, творимо, веселимося та створюємо проєкти, які дійсно захоплюють дітей. Розпочати заняття англійською для дітей у Львові (Рясне) в ранньому віці за допомогою продуманого ігрового формату – найпростіший та найефективніший спосіб опанувати English на високому рівні. Для вивчення мови надзвичайно важливою вважаємо музику. Ми вловлюємо інтонацію, синтаксис, риму, навички попереднього читання. Навчання стає набагато більш інтегрованим у саму нашу істоту – все це за допомогою музики.

Курси англійської для дітей у Львові, Рясне

Курси подобаються дітям, завдяки насиченій програмі, наповненій активними іграми, цікавими завданнями та експериментами, спілкуванню з однолітками. Батьки довіряють навчання англійської дітей у Львові (Рясне) нам, тому що цінують ефективність курсів і незмінно високу кваліфікацію вчителів, бачать щиру радість своїх дітей від занять.

Програми вивчення англійської для дітей – Львів (Рясне)

Центр навчання англійської для дітей та підлітків Helen Doron пропонує понад 20 програм навчання. Для кожного віку розроблено спеціальний курс за методикою Helen Doron. Програма також залежить від рівня володіння англійською та підбирається для кожної дитини індивідуально. Ціни на заняття англійською для дітей у Львові (Рясне) відрізняються та варіюються в залежності від обсягу абонемента, особливостей курсу та варіантів відвідування.

icon-1
Scroll to Top