Англійська для дітей та підлітків у Львові

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

Англійська для дітей у Львові, Сихів

На уроках діти спілкуються, танцюють, співають, грають і творять. Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.

Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті – ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете спостерігати і поставити питання викладачу.

blank
blank

Відгуки батьків

Мій син відвідує англійську Helen Doron на Сихові 3 роки. Заняття, окрім іншого, дають йому соціалізацію в суспільстві. Він вчить не тільки англійську, а й поведінку серед друзів, вчиться будувати відносини з однолітками. Заняття дуже цікаві та динамічні, відбуваються у формі навчальної гри, діти співають, активно працюють в яскравих робочих зошитах, спілкуються і грають англійською – це дає добрий старт в нашому непростому житті)! Дуже задоволена). 

Анна,  30.09.2019

Мій син відвідує Англійська Хелен Дорон, що на Сихові. Коли син пішов в школу, почалися домашні роботи із англійської мови (вдавалося дуже важко). Почали ходити в Хелен Дорон і дуже задоволені результатом навчання. Дитина вивчила багато слів і не боїться говорити англійською мовою. Дитина охоче йде на заняття. Я дуже задоволена навчанням, ставленням до дітей. Викладачі вміють знайти підхід до дітей. Я рекомендую Хелен Дорон тим, хто бажає своїй дитині полюбити вивчення англійської мови!

Юля, 13.07.2019

Двоє моїх дітей в захваті від Англійська Хелен Дорон! Колосальні результати завдяки чіткій та досконалій методиці і, звичайно, вчителям, які щоразу готують цікаві, насичені, веселі уроки! Ви – молодці! Дякую)

 Наталя, 17.12.2019
 
Заняття проходять в цікавій для дітей формі: різноманітні креативні завдання, ігри, співи. І все це лише англійською! Моїй дитині подобавється, а це для мене найголовніше.
 

Оксана, 15.05.2019

blank
blank
blank

Курси англійської мови на Сихові, у Львові

Запрошуємо до пізнавального світу англійської мови від Хелен Дорон! Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

  • Англійська для малюків. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.
  • Англійська для школярів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах і книгах.
  • Англійська для підлітків. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Якщо Ви мешкаєте на Сихові, на вул. Стрийській-Науковій, Броньовій, Дністерській чи на Новому Львові, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Як працює методика Helen Doron English

У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх регулярно. Ми допомагаємо дітям успішно навчатися  завдяки вивченню англійської для дітей (Львів, Сихів) за принципом “як рідної”. Діти навчаються говорити англійською та розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати.

На заняттях розмовляють лише англійською мовою. Методика викладання англійської мови Хелен Дорон передбачає багаторазове фонове прослуховування нової інформації у формі пісень, історій та діалогів, написаних спеціально для наших курсів англійської мови.

Англійська мова для дітей у Сихові – посібники

Всі сучасні навчальні матеріали для курсів “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків, розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Всесвітня мережа “Англійська Хелен Дорон” крім новітніх зошитів та підручників, розробила унікальні ресурси для того, щоб учні слухали правильну розмовну англійську мову.

Інноваційні аудіо- та відеоматеріали

Онлайн-ресурси та мобільні додатки, різноманітні аудіо- та відеоматеріали забезпечують доступ до успішного вивчення мови. Матеріали включають оригінальні пісні, ігри, мультфільми, розповіді, розроблені з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

  • Клуб пісень від “Англійська Хелен Дорон” пропонує найменшим учням віком від 3 місяців до 6 років різноманіття оригінальних пісень та відео.
  • Канал на You Tube наповнений матеріалами для додаткового перегляду та прослуховування, що надає можливість дітям вдосконалювати англійську для дітей (Львів, Сихів).
  • Для дітей від 3 до 5 років пропонується мобільний додаток для вивчення нових слів з англійської мови.
  • А для вікової категорії 4-9 років – мобільний додаток для вивчення та вдосконалення  читання і письма у дітей дошкільного та шкільного віку.
  • Також для дітей від 3 до 12 років  пропонуються розвиваючі ігри для стимуляції роботи мозку.  Для цього надається доступ до пізнавального порталу онлайн-ігор та вправ Kangi Club.
  • Для підлітків мотивуючим фактором є Хелен Дорон Радіо,  з яким вони вивчають англійську мову, розважаються, слухають чудову музику, історії, розповіді гостей та беруть участь у конкурсах.

Англійська для дітей у Сихові – найкращі вчителі

На спеціалізованому міжнародному тренінгу викладачі “Англійська Хелен Дорон” опановують ключові принципи роботи з дітьми та підлітками за авторською методикою Хелен Дорон. Як підтвердження своєї кваліфікації, педагоги отримують сертифікат, визнаний у 40 країнах світу.

На заняттях вчителі створюють веселу, динамічну, емоційну атмосферу, яка сприяє  ефективному вихованню та навчанню. Дуже важливим фактором прогресу у викладанні англійської для дітей у Львові (Сихів) є позитивний зворотний зв’язок, який студенти отримують від наших викладачів.

Ви вчитель, і Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Як проходить навчання англійської для дітей у Львові (Сихів)

Заняття відбуваються двічі на тиждень. Тривалість занять від 45 хв. до 90 хв. і залежить від вікової категорії учня, а також навчальної програми. Уроки проводяться в невеликих групах від 4 до 8 дітей. Така кількість дозволяє досягти найкращих результатів. Діти мають можливість спілкуватися один з одним, що не можливе під час індивідуального навчання. У маленьких групах викладач має можливість приділити увагу кожній дитині.

«Англійська Хелен Дорон» – корисне спілкування

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії, святкування дня народження. У період канікул завжди проводяться англомовні табори. В навчальному центрі – це 3 години англійської мови, що включає граматику, читання, усне мовлення, перегляд та обговорення уривків фільмів англійською мовою; ланч, прогулянка, цікава майстерня, екскурсій. Також табори проводяться у мальовничих Карпатах.

Англійська для дітей у Сихові – приголомшливі результати

Школа “Англійська Хелен Дорон” у м. Львові, на проспекті Червоної Калини, 62а, в ТЦ “Інтер-Сіті”, на ринку новітніх послуг з вивчення англійської мови вже 9 років. За цей період у нас навчалося близько тисячі учнів.

Студенти досягають хороших результатів завдяки навчанню в “Англійська Хелен Дорон”. В середньому за рік дитина освоює від 500 до 3 000 англійських слів та виразів в залежності від віку та курсу.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської для дітей у Львові (Сихів) на безкоштовний пробний урок!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон ТЦ “Інтерсіті”, Львів
Average rating:  
 3 reviews
 by Ольга Кондрат

Донечка з радістю відвідує заняття. Форма вивчення мови дуже подобається. Ввічливі адміністратори та хороші викладачі.

 by Galia Stegniy

Цікаві заняття, на які дитина іде з задоволенням. Зокрема, подяка викладачу Анні! Чудовий підхід до дітей!

 by Christina Osypchuk

Все супер! Дитина із задоволенням іде на заняття, користується цікавими додатками на телефоні (пісні/відео, вивчення слів). Прогрес помічають навіть у садочку - малий дуже полюбляє англійську мову, добре займається...

icon-1
Scroll to Top