Англійська для дітей Львів Сихів

Англійська для дітей на Сихові у Львові

Перший на теренах Західної України навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Сихові (м. Львів) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2008 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу.

Навчальний центр Helen Doron English на Сихові у Львові - це школа англійської мови, з якої ваша дитина полюбить навчання, навчитися вільно розмовляти англійською мовою і розширить свій кругозір. У нашому центрі на пр. Червоної Калини заняття проходять повністю в ігровій формі і дозволяють природним чином освоїти англійську мову.

На уроках діти спілкуються, танцюють, співають, грають і творять. Усі навчальні центри Helen Doron English обладнанні зручними навчальними кімнатами, а у навчанні використовуються підручники з авторською методикою та сучасні електронні додатки.
Ви можете оцінити методику Helen Doron English на безкоштовному пробному занятті - ваша дитина візьме участь в уроці, а ви зможете поспостерігати і задати питання викладачеві.

Курси англійської мови на Сихові, у Львові

Запрошуємо до пізнавального світу англійської мови від Хелен Дорон! Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

  • Англійська для малюків. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.
  • Англійська для школярів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах і книгах.
  • Англійська для підлітків. Студенти поглиблюють знання з англійської мови у веселій і творчій атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Якщо Ви мешкаєте на Сихові, на вул. Стрийській-Науковій, Броньовій, Дністерській чи на Новому Львові, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Чому працює наша методика?

У зовсім ранньому віці дитина може освоїти будь-яку кількість мов, якщо вона чує їх регулярно та систематично. Ми допомагаємо дітям успішно навчатися  завдяки вивченню англійської мови за принципом “як рідної”. Діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати. На заняттях розмовляють лише англійською мовою.

Методика викладання англійської мови Хелен Дорон передбачає багаторазове фонове прослуховування інформації у формі пісень, історій та діалогів, написаних спеціально для наших курсів англійської мови.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі курси “Англійська Хелен Дорон” – від немовлят до підлітків – розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей.

Всесвітня мережа “Англійська Хелен Дорон” крім новітніх зошитів та підручників, розробила унікальні ресурси для того, щоб учні слухати правильну розмовну англійську мову. Аудіо- та відеоматеріали, онлайн-ресурси та мобільні додатки забезпечують доступ до успішного вивчення мови. Матеріали включають оригінальні пісні, ігри, мультфільми, розповіді, розроблені з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Клуб пісень від “Англійська Хелен Дорон” пропонує найменшим учням віком від 3 місяців до 6 років різноманіття оригінальних пісень та відео.

Канал на You Tube наповнений матеріалами для додаткового перегляду та прослуховування, що надає можливість дітям вдосконалювати англійську мову.

Для дітей від 3 до 5 років пропонується мобільний додатокдля вивчення нових слів з англійської мови. А для вікової категорії 4-9 років — мобільний додаток для вивчення і вдосконалення  читання і письма у дітей дошкільного та шкільного віку.

Також для дітей від 3 до 12 років  пропонуються розвиваючі ігри для стимуляції роботи мозку.  Для цього надається доступ до пізнавального порталу онлайн-ігор та вправ Kangi Club.

Для підлітків мотивуючим фактором є Хелен Дорон Радіо,  з яким вони вивчають англійську мову, розважаються, слухають чудову музику, історії, розповіді гостей та беруть участь у конкурсах.

Вчителі, кращі в своїй галузі

На спеціалізованому міжнародному тренінгу викладачі “Англійська Хелен Дорон” опановують ключові принципи роботи з дітьми та підлітками за авторською методикою Хелен Дорон. Як підтвердження своєї кваліфікації, вчителі отримують сертифікат, визнаний у 35 країнах світу.

На заняттях вчителі створюють веселу, динамічну, емоційну атмосферу, яка сприяє  ефективному вихованню і навчанню. Дуже важливим фактором прогресу у вивченні іноземної мови є позитивний зворотний зв’язок, який студенти отримують від наших викладачів.

Ви вчитель, і Ваше серце наповнене пристрастю передати учням любов до англійської мови? Приєднуйтесь до нашої команди-мрії!

Як проходить навчання англійській мові

Заняття відбуваються двічі на тиждень. Тривалість занять від 45 хв. до 90 хв. і залежить від вікової категорії учня, а також від рівня навчальної програми. Уроки проводяться в невеликих групах від 4 до 8 дітей. Така кількість дозволяє досягти найкращих результатів. Діти мають можливість спілкуватися один з одним, що не можливе під час індивідуального навчання. Маленькі групи дають можливість викладачу приділити увагу кожній дитині.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії, святкування дня народження. У період канікул завжди проводяться англомовні табори. В навчальному центрі – це 3 години англійської мови, що включає граматику, читання, усне мовлення, перегляд та обговорення уривків фільмів англійською мовою; ланч, прогулянка, цікава майстерня, екскурсій. Також табори проводяться на Чорному морі у м. Скадовськ та в мальовничих Карпатах.

Результати навчання англійській мові

Школа “Англійська Хелен Дорон” у м. Львові, на проспекті Червоної Калини, 62а, в ТЦ “Інтер-Сіті”, на ринку новітніх послуг з вивчення англійської мови вже 9 років. За цей період у нас навчалося близько тисячі студентів.

Студенти досягають хороших результатів завдяки навчанню в “Англійська Хелен Дорон”. В середньому за рік дитина освоює від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та курсу.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

blank blank blank blank blank blank blank blank

Наші новини

Нова ранкова програма Helen Doron Plus

Нова ранкова програма Helen Doron Plus вже з ВЕРЕСНЯ у нашому Навчальному Центрі! Для дітей від 3 до 6років 4 години 5 разів на тиждень До 10 дітей в групі. На заняттях за авторською методикою Helen Doron діти будуть вивчати: ? Математику

Якщо ти не знаєш, як класно та весело провести час на літніх канікулах, давай до нас!!!!

В Helen Doron English протягом цілого літа працюють літні денні табори!!! – з понеділка по п’ятницю; – з 10:00 до 14:00; – нова тема кожного тижня; – повне занурення в мовне середовище; – активності на свіжому повітрі; – творча майстерня, рухливі ігри,

Англомовні табори у наших навчальних центрах!

У таборі Helen Doron English ми створюємо для кожного студента маленький світ англійської мови!!! У нашому денному таборі: – багато активностей; – англомовне середовище; – англійська на свіжому повітрі; – перегляд англомовних відеоматеріалів; – нові друзі та знайомства. Телефонуй! Проводь своє літо

Випускні 2021 рік у Англійська Хелен Дорон!

Студенти Helen Doron English від 1 до 18 років успішно закінчили навчальний рік! Кожен з них старанно працював, та отримав сертифікат про закінчення курсу. Уся команда Helen Doron English радіє їхнім здобуткам, бажає гарного сонячного літа, та чекає у вересні на наступних

Онлайн-навчання під час карантину, англійська мова для дітей у Львові!

Тільки погляньте, які наші студенти молодці ?. Незважаючи на карантин, усі підтримали ідею приготувати смачний?лимонад. Пропонуємо і вам спробувати!!! А ще, ви можете поповнити свій словниковий запас словами: ✨lemonade – лимонад ✨water – вода ✨mineral water – мінеральна вода ✨lemon – лимон

Заняття на курсі Alphaboat

Лише в Helen Doron English ? діти розмовляють англійською ?? та отримують задоволення від навчання ?? ?Лише у нас? ? індивідуальний підхід до кожного ?; ? англомовне середовище ? з найкращими викладачами??‍?; ? кожна програма відповідає рівню знань дитини ?‍?; ? емоційний

Запишіться на безкоштовний урок!