Англійська для дітей Новоявірськ

Англійська для дітей у Новояворівську

Ласкаво просимо на сторінку навчального центру “Англійська Хелен Дорон” у місті Новояворівськ в ТЦ “Янтар” на вул. Шевченка, 8-г. Саме тут Ваша дитина із задоволенням вивчить англійську  мову за унікальною методикою, яка вже зарекомендувала себе у 37 країнах світу.

Наш дитячий центр є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання англійській мові більше 2-х мільйонів дітей. В Україні понад 10 000 дітей щороку вивчають англійську в навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон”.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Курси англійської мови у Новояворівську

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

Тривалість курсу від 10 місяців, що включає 80 – 130 занять на рік.

Методика вивчення англійської

Ми навчаємо англійській у ігровій формі, створюючи мовне середовище. Всі заняття проводяться на англійській мові. Діти від 3-х місяців та підлітки до 18 років вивчають англійську так само природно, як від народження вони вчать рідну мову.

Якісні учбові матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Сертифіковані викладачі

Всі наші викладачі  регулярно проходять міжнародні тренінги та семінари для підвищення кваліфікації.

Маленькі групи

Групи від 4 до 8 дітей дозволяють викладачам приділити увагу кожному студенту і використати всі плюси роботи в групі.

Комфортні умови

Затишні кімнати, сучасний інтер’єр і якісні навчальні матеріали – це не звичайні курси чи школа, а найефективніший спосіб вивчення англійської мови.

Ми пропонуємо зручний графік відвідування: Пн. – Пт. з 9.00 до 21.00. та можливість відпрацювання пропущених занять, зручну систему оплати і доступну вартість. Крім цього, батьки можуть перебувати на заняттях разом із маленькими дітьми.

Святкування

Творчі майстер-класи для дітей та дорослих. Святкування днів народжень наших студентів. Відкриті уроки, на яких діти мають змогу продемонструвати батькам і запрошеним гостям свої високі успіхи в навчанні. Щорічні випускні та урочисте вручення сертифікатів. Англомовні сімейні табори в мальовничих Карпатах.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття. Чекаємо на Вас у Пн. – Пт. з 9.00 до 21.00; у Сб. з 10.00 до 18.00.

Навчальний центр розташований в ТЦ “Янтар” на 2-го поверсі на вул. Шевченка, 8-г у Новояворівську. Це зручно для жителів вул. Липи, Шевченка, Шухевича, 50-річчя УПА, Бандери, Вербицького, Шептицького, Львівська, Мазепи.

Багато сімей обирають вивчення англійської мови саме в нас, із року в рік запрошуючи на навчання дітей друзів, приводять до нас братиків і сестричок. Саме тому навчання в “Англійська Хелен Дорон” давно стало родинним! Дякуємо Вам за довіру та прихильність, шановні батьки!

blank blank blank

Наші новини

Набір студентів на новий навчальний рік триває у Новояворівську!

Приєднуйтесь до захоплюючого світу англійської мови від міжнародної мережі навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Запишіться на безкоштовний урок!