Англійська для дітей та підлітків Новояворівськ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Львів Новояворівськ

Ласкаво просимо на сторінку навчального центру “Англійська Хелен Дорон” у місті Новояворівськ в ТЦ “Янтар” на вул. Шевченка, 8-г. Саме тут Ваша дитина із задоволенням вивчить англійську  мову за унікальною методикою, яка вже зарекомендувала себе у 40 країнах світу.

Наш дитячий центр є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання англійській мові більше 3-х мільйонів дітей. В Україні понад 10 000 дітей щороку вивчають англійську в навчальних центрах “Англійська Хелен Дорон”.

blank
blank

Курси англійської мови у Новояворівську

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

icon-1
Scroll to Top