Англійська для дітей Одеса Говорова

Англійська для дітей у Одесі на Фонтані

Навчальний центр “Англійська Хелен Доронв Приморському районі Одеси навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові. Він є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

У нашому центрі на вул. Маршала Говорова, 10-Д справді комфортно й атмосфера сприяє  приходити сюди знову і знову. Приміщення центру дуже затишне, оснащене наочними матеріалами, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для малюків; великою кількістю іграшок.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

Курси англійської мови у Приморському районі Одеси

Ми пропонуємо чітко складені програми, підібрані індивідуально під рівень знань дитини:

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, слідкуючи за пригодами яскравих героїв.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову разом із читанням та письмом. За допомогою технології віртуальної реальності герої оживають в чарівних зошитах та книгах.
 • Англійська для підлітків
  Школярі 13-18 років поглиблюють знання з англійської мови  та досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали стандартів знань.

Якщо Ви проживаєте в Аркадії, Ланжероні, Отраді, Сахалінчику, Малому або Середньому Фонтані, на Черьомушках запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Секрет методики

На заняттях розмовляють виключно англійською мовою. Кожен урок – це справжнє свято, з іграми, піснями і спеціально розробленими розвиваючими заняттями. Дітки не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі. Завдяки ігровому наповненню уроку, а також принципу навчання англійської, як рідної мови, діточки краще сприймають англійську.

У центрі працюють малокомплектні групи від 4-х до 8-ми дітей, тому кожна дитина може проявити себе і отримати максимум уваги з боку викладача. Таким чином, дитина набагато швидше сама починає говорити англійською.

Центр “Англійська Хелен Дорон” в Одесі унікальний ще й тим, що крім регулярних занять,  також організовує веселі англомовні вечірки, пізнавальні заходи, зустрічі, відвідування музеїв і багато іншого. Головне, що все це англійською мовою!

Наші літні табори, під час шкільних канікул, дозволяють школярам постійно підтримувати знання англійської мови.

Новітні технології

Спеціальні програми, які встановлюються на планшет або телефон допомагають, граючи займатися вдома:

 • HelenDoronRadio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків по всьому світу.
 • HelenDoronStream – захоплюючі навчальні матеріали у цифровому форматі.
 • KangiClub – портал онлайн-ігор і додаткових завдань до уроків.
 • HelenDoronSongClub – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
 • HelenDoronRead – мобільний додаток з інтерактивними історіями та казками.

Сучасні навчальні матеріали

Підручники та зошити продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Вчителі, кращі в своїй галузі

У центрі працюють професійні викладачі, які проходять спеціалізовані міжнародні тренінги. Під час цих тренінгів викладачі отримують унікальні знання і вміння працювати з дітьми різних вікових груп. Наші викладачі вміють, а найголовніше — люблять працювати з дітьми, використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини.

Результати навчання

Багато дітей, які прийшли до нас в дитячому віці, продовжують вивчати англійську мову в нас і в підлітковому віці. Батьки маленьких одеситів  гідно оцінили ефективність методики Хелен Дорон. Тому досить швидко виникла необхідність у відкритті навчальних центрів у різних районах міста. На сьогоднішній день в Одесі працюють 5 навчальних центрів “Англійська Хелен Дорон”.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!