Англійська для дітей Одеса Таїрово

Англійська для дітей в Одесі на Таїрово

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Таїрова (м. Одеса, Вузовський район) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 18 років англійській мові з 2008 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

“Англійська Хелен Дорон” на вул. Люстдорфська дорога, 140 A – це сучасний, комфортний, навчальний центр, де панує домашня атмосфера, діти із задоволенням відвідують заняття, а їх батьки насолоджуються створеним нами затишком в очікуванні свого чада.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

Для багатьох наших студентів Англійська Хелен Дорон – це другий дім, адже кожен урок – це цікаве розвивальне і різнопланове заняття. Додатково в центрі ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії.

Влітку, під час канікул, ми запрошуємо діточок в табір біля моря, де вони не тільки відпочивають і весело проводять час, але і продовжують вивчати англійську мову.

Методика вивчення англійської мови

В сучасному суспільстві знання англійської мови є не просто важливим, а необхідним як в роботі, так і в повсякденному житті. Враховуючи динаміку і ритм всього, що оточує нас, батьки вже з самого народження дитини починають пошуки розвиваючих занять і мовних курсів для свого малюка. І це правильно, оскільки фахівцями з різних областей доведено, що 70 % всієї інформації людина засвоює у віці до 3 -х років. Тому значущість всього, що відбувається з малюками в цей період, важко переоцінити.

У віці від 1 -го до 4 -х років дитина найбільш чутлива до розвитку мовлення. Вона сприймає будь-яку мову, яку чує регулярно – природно і легко, як рідну.

Тому в нашому центрі з раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і на їхній рідній мові. На заняттяхрозмовляють виключно англійською мовою. В нас діти не сидять за партами. Дітям та підліткам подобається вивчати англійську мову через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови на Таїрова в Oдесі

Якщо ви живете у районах Вузовський,Таїровський,  Радісний, Шкільний, Черноморка та Совіньон, запрошуємо Вас прямо зараз записатися на безкоштовне демонстраційне заняття та побачити на власні очі, як працює наша методика.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Вчителі, кращі в своїй галузі

Викладачі нашої школи англійської мови – це справжні професіонали, які проходять ретельний відбір, люблять працювати з дітьми, використовуючи індивідуальний підхід до кожної дитини. У школі “Англійська Хелен Дорон” – унікальний метод підготовки викладачів – це спеціалізовані міжнародні  тренінгі, де вчителі знайомляться з ключовими принципами роботи з дітьми різного віку за авторською методикою Хелен Дорон.

Результати навчання

На сьогоднішній день в центрі на Таїрова займається понад 300 студентів, які із задоволенням відвідують яскраві та насичені заняття. Деякі  наші перші студенти прийшли до нас у ясельному віці та продовжують вивчати англійську разом з нами і до тепер, а ми радіємо їх успіхам. Разом з нами діти вчаться спілкуватися, пізнають навколишній світ, розвиваються як самостійні, впевнені у собі і освічені особистості. І найголовніше – ми прищеплюємо дитині любов до процесу навчання, яка в майбутньому перейде на всі сфери її життя.

Переконайтесь у якості та стандартах навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови на безкоштовний пробний урок!

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!