Англійська для дітей та підлітків Одеса Таїрово

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Одеса Таїрово

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” на Таїрова (м. Одеса, Вузовський район) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2008 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

“Англійська Хелен Дорон” на вул. Люстдорфська дорога, 140 A – це сучасний, комфортний, навчальний центр, де панує домашня атмосфера, діти із задоволенням відвідують заняття, а їх батьки насолоджуються створеним нами затишком в очікуванні свого чада.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1800 грн 

blank

Курси англійської мови в Одесі, Таїрово

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

icon-1
Scroll to Top