Англійська для дітей та підлітків Одеса Центр

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей – Одеса, центр

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» розташований в історичній частині Одеси – в центрі міста. Ми навчаємо англійської дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років з 2005 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 40-річним досвідом успішного навчання більш як 3 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1800 грн 

blank

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійської, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

Курси англійської мови в центрі Одеси

Наш сучасний, комфортний навчальний центр оснащений наочними матеріалами, великою кількістю іграшок, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для малюків. Заняття англійською для дітей в Одесі проходять у невимушеній доброзичливій атмосфері. Діти не сидять за партами, як у класичній школі, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою інноваційних навчальних матеріалів.

Спеціальні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти найкращого результату. Всі завдання, пісні, мультфільми з викладання англійської для дітей в Одесі створюються спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу та вимог відповідних програм.

Навчальний центр англійської для дітей в Одесі

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні та костюмовані вечірки, майстер-класи та екскурсії, святкування дня народження. Це робить вивчення англійської для дітей в Одесі (центр) ще більш цікавим і захопливим. Під час шкільних канікул ми практикуємо англійську в міських таборах чи на морі. Саме так пізнається світ і здобуваються нові знання.

Почати знайомство з іноземною мовою можна вже зараз!

icon-1
Scroll to Top