Англійська для дітей та підлітків Одеса Центр

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Одеса Фонтан

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в історичній частині Одеси (у центрі мiста) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2005 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Наш сучасний, комфортний навчальний центр оснащений наочними матеріалами, новітнім обладнанням як для підлітків, так і для малюків; великою кількістю іграшок. Заняття проходять у невимушеній атмосфері, діти не сидять за партами, а зручно розміщуються у дружньому колі на килимі.

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії. Під час шкільних канікул ми практикуємо англійську в міських таборах чи на морі.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1650 грн 

blank

Курси англійської мови в центрі Одеси

Методика вивчення англійської для дітей

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу і можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Незнайомі слова і поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

icon-1
Scroll to Top