Яким рівням CEFR відповідають наші курси для школярів?

blank

Шукаєте ідеальні курси англійської поряд з домом, що не лише покращать знання вашої дитини, але й підготують до міжнародних іспитів та навчання за кордоном? Тоді вам до нас. Команда педагогів та психологів, які працювали над розробкою та створенням навчальних курсів та програм Англійська Хелен Дорон побудувала навчальний процес так, що матеріал, який ми проходимо на заняттях відповідає шкільній програмі, а дуже часто випереджує її, тож наші студенти з легкістю складають ДПА, ЗНО та міжнародні іспити Cambridge. 

Під час вибору курсу багато батьків керуються рівнями володіння англійською за CEFR. Тому ми вирішили підготувати для вас інфографіку щодо відповідності навчальних програм Англійська Хелен Дорон рівням CEFR.

blank

Декілька слів про наші курси:

  • Paul Ward Explores для дітей від 8 до 14 років, які досягли рівня Pre-A1 за європейською шкалою оцінювання знань англійської мови (CEFR).Теми курсу: частини тіла, сім’я, професії, щоденний побут, прогулянки містом та в музеї, дні тижня, одяг та взуття, пори року, місяці року, дикі та свійські тварини, ступені порівняння прикметників, спорт, вечірка, в готелі, в ресторані.*
    Впродовж курсу студенти вивчать понад 1800 нових слів та виразів, покращать вимову, опанують граматику та вдосконалять навички читання і письма англійською мовою.Інтерактивні матеріали та цікаві заняття допомагають школярам легко та весело вивчати англійську мову.
  • Paul Ward’s Adventures для дітей від 10 до 14 років, які досягли рівня A1 за європейською шкалою оцінювання знань англійської мови (CEFR). Навчальна програма розрахована на учнів, які вже достатньо добре читають та розмовляють англійською мовою. Вони будуть поглиблювати свої знання з граматики англійської мови, навчатися легко та невимушено спілкуватися англійською на різноманітні теми, гратимуть у веселі та інтелектуальні ігри.Теми курсу: школа та шкільні предмети, види тварин, професії, локації в місті, шопінг, види споруд, складні кольори, риси характеру, види спорту та спортивне приладдя, подорожі, Сінгапур, Мексика, Перу, Колумбія, Італія, Греція, Шотландія, Південна Африка.Курс триває 80 занять по 60 хвилин, впродовж якого школярі вивчають понад 2000 нових слів та виразів англійською мовою.
  • Teen Talent для дітей віком від 11 років, які досягли рівня A1 за Загальноєвропейською шкалою оцінювання знань англійської мови (CEFR).Студенти вчаться висловлювати свої думки, мислити і розвиватися англійською мовою. Також вони вчаться техніці читання, яка відповідає рівню А2 (для лексики та граматики) від CEFR та YLE Flyers/KET від Cambridge ESOL.Теми курсу: риси характеру, подорожі, національності, країни англійською, музичні стилі та інструменти, надприродне та створення власної історії, навколишнє середовище, види тварин та їх захист, фінанси та валюти світу.Курс триває від 80 до 120 занять, в залежності від тривалості заняття (від 60 до 90 хвилин), впродовж якого школярі вивчають понад 3000 нових слів та виразів англійською мовою.
  • Teen Choices для дітей віком від 13 років, які досягли рівня A2 за Загальноєвропейською шкалою оцінювання знань англійської мови (CEFR).Це курс, розроблений для дітей з високим рівнем володіння англійською мовою відповідно до вимог Cambridge English Language Assessment (PET), допоможе вдосконалити знання з граматики, лексики та розширити кругозір.Теми курсу: їжа, реклама та шопінг, космос та планети, кіно та театр, зовнішня та внутрішня краса, доля та везіння, дім та кімнати, сновидіння.Курс включає від 80 до 120 занять, в залежності від тривалості заняття (від 60 до 90 хвилин), впродовж якого підлітки вивчають понад 3000 нових слів та виразів англійською мовою.
  • Teen Express для дітей віком від 15 років, які досягли рівня B1 за Загальноєвропейською шкалою оцінювання знань англійської мови (CEFR).На заняттях діти багато дискутують, вчаться обґрунтовувати свою точку зору, описувати свої враження, вести діалоги і монологи. Вони знайомляться з різними техніками читання, новими граматичними структурами, які відповідають рівню В1+ Загальноєвропейських рекомендацій з мовної освіти (CEFR).Теми курсу: зовнішність та індивідуальність людини, навколо світу, протести та повстання, свобода та права людини, Лондон, монархія, пригоди та екстрим, мотивація, дії та їх наслідки.Курс включає від 80 до 120 занять, в залежності від тривалості заняття (від 60 до 90 хвилин), впродовж якого підлітки вивчають понад 3000 нових слів та виразів англійською мовою.
  • Teen Success для дітей віком від 17 років.Під час занять учні вивчають граматику та лексику на рівні вище середнього (Upper- Intermediate/B2), адже цей рівень необхідний для вступу до багатьох зарубіжних навчальних закладів, пишуть есе, формальні та неформальні листи, вивчають пунктуацію англійської мови, а головне багато спілкуються англійською.Теми курсу: фактори успіху, спорт та спортивне приладдя, винаходи та інновації, захист навколишнього середовища, альтернативні джерела енергії, тварини та їх захист, кохання та стосунки, мотивація, таємниці та легенди, активний та пасивний стиль життя.Курс включає від 80 до 120 занять, в залежності від тривалості заняття (від 60 до 90 хвилин), впродовж якого підлітки вивчають понад 3500 нових слів та виразів англійською мовою.

Чекаємо Вас на заняттях! Реєструйтеся вже зараз на безкоштовне демонстраційне заняття!

icon-1
Scroll to Top