Англійська для дітей Полтава

Англійська для дітей в Полтаві

Якщо ви мрієте про те, щоб ваша дитина освоїла англійську мову як рідну, уміла не тільки спілкуватися, але й мислити на ній, то ми знаємо як здійснити вашу мрію. Запрошуємо вас відвідати центр “Англійська Хелен Дорон“, який розташований в самому центрі Полтави на вулиці Соборності, 46-В.

Ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідомуспішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 37 країнах світу. В нас викладають сертифіковані вчителі, які успішно пройшли міжнародний тренінг. Ми навчаємо дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років.

Як проходить навчання

На безкоштовному пробному уроці ви зможете на власні очі побачити як відбувається навчання. Приходьте і переконайтеся, що наш центр незвичайний. Ми створюємо цікаві уроки з відчутним результатом для дітей, а для батьків пропонуємо комфортні умови перебування.

На заняттях звучить виключно англійська мова. Під керівництвом викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Ви здивуєтеся наскільки різноманітно наші викладачі подають матеріал і як позитивно на це буде реагувати ваша дитина.

Для дітей ми забезпечуємо англомовне середовище, а вас навчимо як виростити дитину білінгва. Ми робимо все можливе, щоб наші учні в майбутньому стали громадянами світу.

є

Курси англійської мови у Полтаві

Наша школа англійської мови стане гідним початком чи продовженням вивчення англійської мови для вашої дитини. Ми пропонуємо програми відповідно до віку та рівня підготовки кожної дитини:

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо Вас і Ваших дітей на безкоштовний демонстраційний урок! Спробуйте, щоб відчути душу нашого центру “Англійська Хелен Дорон” та пробудити інтерес Вашої дитини до вивчення англійської мови.

blank blank blank blank blank blank blank

Наші новини

Відкрито набір Англійська Хелен Дорон на 2021-2022 навчальний рік

Зробіть перший крок до щасливого та успішного майбутнього Вашої дитини. Англійська з Helen Doron English для дітей від 3 місяців до 19 років – це: ? авторська методика вивчення англійської як рідної ? понад 35 років успішного досвіду ? сертифіковані викладачі, які

Казкове вивчення англійської мови в Полтаві

Чудове свято провели студенти нашої школи. Діти вільно розказували свої слова, почували себе на сцені й зірвали море овацій і оплисків.

Соціальний проект від Helen Doron English в місті Полтава

Жителі міста Полтави охоче взяли участь в нашій акції. Наша поличка поповнилась новими книгами, а ще ми познайомилися з полтавським автором дитячої книги. І отримали величезне дякуємо від дитячого будинку Малютка в місті Кременчук.

Новорічне привітання англійською в Полтаві

Як знімалося наше новорічне відео не описати словами … У повітрі відчувався дух новорічних свят, радісних посмішок, серпантину та емоцій щастя.

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!