Книги, які варто прочитати дітям до 10 років

blank

Дитинство – це той період, в якому потрібно прищеплювати любов до читання. У цей час у людини формується літературний смак, і завдання батьків простежити не лише за тим, щоб дитина періодично брала до рук книгу, а й за тим, що саме вона обирає.

Діти люблять хороші й захоплюючі книги, а ще вони добре засвоюють іноземні мови. Багато успішних методик засновано на цих двох фактах. Однак важливим є не помилитися з вибором книги, яка обов’язково повинна припасти до душі вашому малюкові. Найкраще орієнтуватися на перевірені й усіма улюблені твори.

Ми ж у свою чергу пропонуємо вам звернути увагу на такі дитячі книжки:

1. Green Eggs and Ham

Ця оригінальна книга-діалог знаходиться на 4 місці в списку «Кращих дитячих книг» за версією Publishers Weekly. Мова її максимально адаптована для розуміння дитиною, а обсяг оптимальний для сприйняття. Зазначена книга вкрай ефективна для поповнення базового словника дитини.

2. Danny and the Dinosaur

Це історія про дружбу маленького хлопчика й динозавра, які їдять морозиво, грають у хованки, хочуть на бейсбол і в зоопарк. Мова книги різноманітна, але проста, а діалоги можна вчити й інсценувати.

3. The Cat in the Hat

Перед вами постане цікава історія відносин між двома дітьми, братом і сестрою, і котом у смугастому капелюсі й метелику. Книга сповнена комічних ситуацій, описаних простою, доступною мовою. Читання принесе задоволення як дітям, так і дорослим.

4. Frog and Toad Are Friends

Книга складається з п’яти незвичайних історій про пригоди двох друзів, в яких за комічними ситуаціями можна знайти прості й такі необхідні істини життя. Мова книги образна й яскрава, а деякі діалоги можна інсценувати або навіть заучувати напам’ять.

5. One Fish, Two Fish, Red Fish, Blue Fish

Це збірка коротких віршів про пригоди хлопчика, дівчинки і безлічі незвичайних тварин. Мова її проста, яскрава, а форма подачі тексту зручна для запам’ятовування, що без зайвих складнощів допоможе розширити не лише словниковий запас дитини, а й її пам’ять та образне мислення.

6. Bink Gollie

Весела книга про пригоди двох подружок, які постають перед нами допитливими, неймовірно кмітливими дівчатками, що не уявляють життя без роликових ковзанів. Мова доступна, без надмірностей і граматичних тонкощів. Без сумнівів, ця книга сподобається дорослим не менше, ніж дітям.

7 .Henry and Mudge: The First Book

Блискуче проілюстрована книга пригод маленького хлопчика і його величезної життєрадісної собаки. Читається легко, а картинки самі надихають на образний переказ змісту.

8. Happy Pig Day!

Зворушлива історія відносини між поросятком і слоником, які будучи такими різними, завжди поруч один з одним. Словник книги простий та в свою чергу насичений корисними фразами для повсякденного вживання.

9. The Very Hungry Caterpillar

Ця книга історій є джерелом ненав’язливих, цікаво оформлених моральних уроків для дітей. Пригоди чудернацької гусениці чудово проілюстровані в цій книзі й беззаперечно варті уваги маленьких читачів.

Слушним перед початком читання з дитиною буде прочитати книгу самим, щоб при необхідності мотивувати малюка короткою розповіддю про описувані в книзі події або натяком на те, що ж буде далі.

Ідеальний вчитель викладач

Пам`ятайте, що процес читання не тільки збагачує новими знаннями, він тренує пам`ять, логіку, мислення, та й просто приносить задоволення.

icon-1
Scroll to Top