Англійська для дітей та підлітків Рівне Північний

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Курси англійської для дітей – Рівне

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» навчає англійської дітей у Рівному (Північ, вул. Богоявленська, 30). Запрошуємо на заняття дітей від 3 місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною популярної міжнародної мережі, яка має 40-річний досвід успішного навчання більш як 3 мільйонів дітей у 40 країнах світу.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1350 грн / 1400 грн 

blank

Helen Doron English – ефективна методика

Завдяки яскравим прикладам, наочним образам та умілому проведенню занять виключно англійською мовою, діти легко розуміють викладача з першого уроку. Непомітно слова та вирази входять у повсякденну мову учнів. Оскільки діти різного віку обожнюють веселощі та спілкування, саме через ігри ми розвиваємо інтерес до занять англійською у Рівному та невимушено засвоюємо навчальний матеріал.

Центр англійської мови для дітей у Рівному (Північний)

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови, педагогіки та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти найкращого результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створені спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Навчальний центр англійської для дітей – особливості

Зацікавити заняттями англійською дітей (Рівне) можна тільки так, щоб їм сподобалось. Тому наші інноваційні курси не тільки навчають іноземної мови, а й розвивають світогляд, вибудовують правильну систему цінностей дитини.

  • Ігрова форма уроків англійської мови для дітей у Рівному.
  • Комплексне занурення в англомовне середовище.
  • Комунікативні програми з великою різноманітністю видів діяльності, підручників, посібників та лексичного матеріалу.

Завершивши певний курс англійської, ви точно будете знати, яким рівнем англійської мови буде володіти ваша дитина. Запрошуємо записатися на перше безкоштовне демонстраційне заняття!

icon-1
Scroll to Top