Англійська для дітей Рівне Північний район

Англійська для дітей та підлітків у м. Рівне

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорону м. Рівне, вул. Богоявленська, 30 навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою в категорії “Best Children’s & Education Franchise” у міжнародному конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Англійська для дітей – Рівне: методика Хелен Дорон

Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи природне англомовне середовище. На курсах англійської у Рівному звучить виключно англійська мова. Щоб кожна дитина мала достатньо часу й можливостей проявити себе, заняття проводяться в групах від 4 до 8 осіб.

Навчання й спілкування – тільки англійською

Для дітей з першого заняття не складає труднощів зрозуміти викладача. Незнайомі слова й поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на прикладах та за допомогою спеціально розроблених навчальних матеріалів. Поволі формується середовище, в якій English стає природною формою спілкування, вираження думок і почуттів. 

Серед безлічі сучасних напрямів розвитку дітей, курс англійської у Рівному за методикою Хелен Дорон є найбільш логічним і структурованим. Під керівництвом сертифікованого викладача міжнародного рівня діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. 

Англійська для дітей у Рівному: інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створені спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

 • Ігрова форма уроків англійської мови для дітей у Рівному.
 • Комплексне занурення в англійське середовище. 
 • Комунікативні програми з великою різноманітністю видів діяльності, підручників і лексичного матеріалу.
 • Завершивши певний курс англійської, ви точно будете знати, яким рівнем англійської мови буде володіти ваша дитина.

Англійська для дітей. Курси англійської

 

Курси англійської мови – Рівне, Північний район

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички. Уроки англійської для дітей – Рівне, від 3-х місяців схожі на навчання рідної мови. Завдяки невимушеному спілкуванню, English засвоюється дуже швидко. 
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську, поринаючи у веселі й фантастичні пригоди разом з улюбленими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси англійської у Рівному спрямовані не тільки на вивчення English. Інтерактивні заняття включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Все більше дбайливих батьків розглядають раннє навчання англійської для дітей у Рівному, як інвестиції у майбутнє дитини, успішне просування по життю. Запрошуємо Вас відчути переваги «Англійська Хелен Дорон» та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!