Англійська для дітей та підлітків Рівне Ювілейний

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей – Рівне, Ювілейний

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у мікрорайоні Ювілейний м. Рівне навчає англійської дітей від 3 місяців та підлітків до 19 років з 2016 року. Ми є частиною міжнародної мережі навчальних центрів англійської мови, яка з 1985 року працює за авторською методикою британського лінгвіста Хелен Дорон. В більш ніж 40 країнах світу майже 3 мільйони дітей вільно розмовляють англійською мовою саме завдяки цій методиці.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1350 грн /1400 грн

blank

Авторська методика викладання англійської для дітей

В основі методики – принцип викладання англійської для дітей (Рівне) як рідної мови. Групою експертів з лінгвістики, педагогіки та розвитку дітей розроблені спеціальні програми для кожної вікової категорії учнів, опрацьовані інноваційні навчальні матеріали та посібники. Вони всебічно враховують потреби та інтереси дітей різного віку та рівня володіння англійською.

Центр англійської для дітей – Рівне

Наше головне завдання полягає в створенні ідеальних умов для вивчення англійської для дітей у Рівному. Ми пропонуємо 13 програм для дітей віком від 3-х місяців до 12 років та 4 рівні підготовки підлітків у віці від 12 до 18 років. Тривалість кожного курсу залежить від віку дитини та складає від 10 до 16 місяців. Заняття проходять 2 рази на тиждень. По закінченні кожного курсу кожний учень отримує іменний сертифікат.

Курси англійської для дітей у Рівному, Ювілейний

Ми пропонуємо перевірену методику, доброзичливе ставлення та здатність почути кожну дитину. Якщо Ви у пошуку ідеального викладання розмовної англійської для дітей (Рівне), не втрачайте чудову можливість для вашої дитини. У нашому центрі зручно навчатися дітям з мікрорайонів Ювілейний, Боярка, парк Хімік, також тим, хто проживає біля ТЦ «Екватор» та «Епіцентр», у с. Тинне, с. Вересневе, с. Городок.

Запрошуємо Вас відчути переваги «Англійська Хелен Дорон» та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top