Англійська для дітей Рівне Ювілейний

Англійська для дітей та підлітків

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у мікрорайоні Ювілейний м. Рівне навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2016 року. Ми є частиною міжнародної мережі навчальних центрів англійської мови, яка з 1985 року працює за авторською методикою британського лінгвіста Хелен Дорон. В її основі лежить принцип вивчення іноземної мови як рідної. В більш ніж 35 країнах світу майже 3 мільйони дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки цій методиці.

Чому наша методика працює?

З самого раннього віку діти вчаться говорити англійською і розуміти її ще до того, як вони почнуть читати і писати, – так само, як і на їхній рідній мові.

Заняття проходять виключно англійською мовою в ігровій формі через співи, танці та ігри. Програма складена таким чином, щоб діти не лише вивчали англійську мову, але й розвивали моторику, мовний апарат, асоціативне мислення.

Всі викладачі “Англійська Хелен Дорон” проходять ґрунтовний міжнародний тренінг, на якому детально вивчають авторську методику і практикують використання запатентованих навчальних матеріалів.

Курси англійської мови у Ювілейному, м.Рівне

Наше головне завдання полягає в створенні ідеальних умов для вивчення англійської мови.

Групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей розроблені спеціальні програми для кожної вікової категоріі дітей та підлітків. Вони враховують потреби та інтереси дітей різного віку та рівня володіння англійською.

Ми пропонуємо 13 програм для дітей віком від 3-х місяців до 12 років та 4 рівні підготовки підлітків у віці від 12 до 18 років. Тривалість кожного курсу залежить від віку дитини і складає від 10 до 16 місяців. Заняття проходять 2 рази на тиждень. По закінченню кожного курсу учні отримують іменний сертифікат.

Якщо Ви проживаєте у мікрорайоні Ювілейний, Боярка, с.Тинне, с.Вересневе, с.Городок, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Курси англійської мови у Ювілейному, м.Рівне

 

Навчальні матеріали, кращі в своїй галузі

Підручники і зошити продумані до найменших деталей, щоб Ваша дитина досягла максимального результату. Всі розповіді, пісні та мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Аналогічним чином розроблені завдання та ігри, щоб надати студентам цікавий досвід і в той же час спростити запам’ятовування слів.

За допомогою інноваційних мультимедійних розробок студенти можуть у будь-якому місці у зручний для них час поглиблювати знання англійської мови:

  • Helen Doron Stream – захоплюючий онлайн-додаток з аудіо- та відеоматеріалами до навчальних програм.
  • Kangi Club – портал онлайн-ігор та цікавих завдань.
  • Helen Doron Radio – власна радіостанція, яка об’єднує підлітків по всьому світу.
  • Helen Doron Song Club – пісенний клуб на YouTube з авторськими піснями та відеороликами.
  • Helen Doron Read – мобільний додаток з інтерактивними історіями і казками.
  • Перші слова англійською з Flupe – дивовижна гра, розроблена спеціально для найменших користувачів мобільних пристроїв.

Більше ніж уроки англійської

Процес навчання не обмежується цікавими уроками англійської мови у навчальному центрі. Додатково ми проводимо тематичні вечірки, майстер-класи та екскурсії. Під час канікул школярі розважаються у таборах у місті, на морі чи в горах.

Приєднуйтеся до нашої команди талановитих викладачів, яких люблять і поважають діти!

Результати навчання

Студенти люблять англійську мову. Вони з нетерпінням чекають наступного уроку, оскільки дітям передається ентузіазм вчителів, які роблять все можливе, щоб учні отримали максимальну користь та задоволення від занять.

В середньому за рік дитина освоїть від 500 до 3 000 англійських слів та виразів у залежності від віку та рівня знань.

Оцініть якість та стандарти навчання міжнародного рівня. Завітайте до нашої школи англійської мови набезкоштовний пробний урок!

blank blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

blank
blank
blank

Запишіться на безкоштовний урок!