Англійська для дітей та підлітків Рівне Ювілейний

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Рівне Ювілейний

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у мікрорайоні Ювілейний м. Рівне навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з 2016 року. Ми є частиною міжнародної мережі навчальних центрів англійської мови, яка з 1985 року працює за авторською методикою британського лінгвіста Хелен Дорон. В її основі лежить принцип вивчення іноземної мови як рідної. В більш ніж 35 країнах світу майже 3 мільйони дітей вільно розмовляють англійською мовою завдяки цій методиці.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(45 хв / 60 хв)
становить: 1200/1250 грн 

blank

Курси англійської мови для дітей та підлітків в Рівному, Ювілейний

Наше головне завдання полягає в створенні ідеальних умов для вивчення англійської мови.

Групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови як іноземної та розвитку дітей розроблені спеціальні програми для кожної вікової категоріі дітей та підлітків. Вони враховують потреби та інтереси дітей різного віку та рівня володіння англійською.

Ми пропонуємо 13 програм для дітей віком від 3-х місяців до 12 років та 4 рівні підготовки підлітків у віці від 12 до 18 років. Тривалість кожного курсу залежить від віку дитини і складає від 10 до 16 місяців. Заняття проходять 2 рази на тиждень. По закінченню кожного курсу учні отримують іменний сертифікат.

Якщо Ви проживаєте у мікрорайоні Ювілейний, Боярка, с.Тинне, с.Вересневе, с.Городок, запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top