Революційний стрибок у навчанні на основі штучного інтелекту.

blank

Ізраїльський стартап Curiosity Robotics презентував свій новий продукт – доброзичливого балакучого маленького робота для навчання англійської мови як іноземної дітям дошкільного віку. Ім’я йому – Aico, чарівний навчальний інструмент зі штучним інтелектом, який був розроблений на основі трирічних досліджень у лабораторіях Curiosity Labs при Тель-Авівському університеті.

Основою навчання Aico є спеціальний метод, розроблений відомим британсько-ізраїльським педагогом Хелен Дорон, яка пропагує вивчення другої мови з віку трьох місяців. Команда розробників відзначає, що до п’яти років у дітей розвивається близько 90% мозку, що робить цей період ідеальним для початку навчання. Таким чином, Curiosity Robotics вважає, що є важливою місією скористатися цим періодом та розпочати навчання якомога швидше.

Зазначено, що сам Aico є значно меншим за середнього трирічного малюка, не має ніг, але має руки та виразне усміхнене обличчя на екрані в голові. Роботом керує вчитель у класі через спеціальний мобільний додаток. Aico застосовує пісні, ігри та картки з простими словами для навчання дітей англійської мови, створюючи захоплюючий досвід, який схожий на природний спосіб засвоєння мови найменшими дітьми.

Компанія Curiosity Robotics має плани не обмежуватися лише викладанням англійської мови. Вони мають намір адаптувати свій педагогічний підхід для інших предметів, таких як математика та наука. Це відкриває широкі можливості для розвитку педагогічних технологій та використання роботів як ефективних навчальних інструментів.

Крім того, варто зазначити, що інший дослідницький колектив з Університету Каліфорнії у Сан-Дієго (США) також займався створенням робота, якому передні “кінцівки” схожі на лапи черепахи. Це підкреслює ростучий інтерес до застосування робототехніки в навчанні та розвитку дітей.

Прихильники інновацій в освіті вітають появу таких доброзичливих інтерактивних роботів, як Aico, які можуть допомогти вдосконалити процес навчання і забезпечити дітям більш захопливий та результативний досвід вивчення іноземних мов та інших предметів. Науковці й розробники продовжують займатися розробкою нових технологій, щоб забезпечити ще більше можливостей для ефективного навчання та розвитку молодого покоління.

icon-1
Scroll to Top