Шлях до успіху. Тимофій Равлюк

blank

Продовжуємо Вас знайомити з нашими студентами, які взяли на себе важливу роль – бути обличчям компанії «Англійська Хелен Дорон» в Україні та світі.

В 2022 році Амбасадором став Тимофій Равлюк, студент навчального центру в м. Вишневе. Хлопці взагалі не дуже люблять фотографуватись, але тут перемогли знання, спрага до нового та допитливість. Тимофій та його мама Наталія насправді представляли бренд задовго до перемоги, рекомендували знайомим, демонстрували знання та вміння говорити англійською. Вже понад 5 років, курс за курсом, Тимофій вдосконалює свої знання, закохується в мову та відкриває світ можливостей.

blank

Ми задали декілька питань мамі Тимофія:

Англійська з дитинства? Навіщо це було Тіму та який вже бачите результат?

Англійська – міжнародна мова, а значить в майбутньому вона стане в нагоді скрізь: в подорожах, на роботі, у навчанні та повсякденному житті. Тому ми вирішили розпочати як раніше, оскільки діти не бояться помилятися, у них немає мовного бар’єру. Результат Тіма дуже відчувається в школі на фоні інших дітей: він читає, пише, робить це швидко і впевнено.

Перша перемога. Фото на макетах в усьому світі. Які емоції? Що кажуть рідні?

Тім не любить просто приймати участь в конкурсах, а любить перемагати. Це стосується і школи, і футболу, і так само сталося з перемогою в Helen Doron English! Тіму дуже приємно бачити себе на рекламних макетах улюбленої школи. Рідні пишаються і висилають фото макетів, які бачать.

Амбасадор. Це хто? Що може вплинути на перемогу?

blank

Амбасадор – це обличчя Helen Doron English, дитина, яка протягом певного часу займається в цій школі. На перемогу може вплинути лише удача! Секретів перемоги немає)

Бачити посмішки наших студентів – це наша перемога. Відкривати їм світ можливостей – це місія “Англійська Хелен Дорон”.

icon-1
Scroll to Top