Шлях до успіху. Варя Ісламова

blank

Минуло два роки з того моменту, як компанія «Англійська Хелен Дорон» оголосила про перший старт кампанії «Амбасадор 2021».

Тоді, в 2020 році все було по-іншому: цінності та передноворічні бажання дорослих та дітей.

Є те, що не змінюється роками – вибір батьків в 33 містах України – вчити англійську з раннього дитинства і давати дітям освіту найвищого рівня.

Саме такий вибір зробила Олександра, мама Варі на початку 2020 року, розпочавши навчання в школі Helen Doron English в м. Хмельницький, коли їй було всього 2 роки.

Англійська з раннього дитинства? Навіщо це було Варі?

blank

Так, і чим раніше, тим краще! Нема страху, що в когось може вийти краще! Швидке та якісне запам`ятовування, моментальне відтворення.

Як кожна мама, хочу найкращого та найперспективнішого майбутнього для своєї донечки. Як фахівець в галузі іноземної мови, розумію, що мова – це не привілегія, це інструмент спілкування.

Перша перемога. Фото на рекламних макетах в усьому світі. Які емоції? Що кажуть рідні?

Коли нам повідомили, що Варя увійшла у фінал, я не повірила. Але щаслива набирала та набирала номера телефонів батьків, рідних, друзів. Робила репости зі сторінок : @ та @. Залишався крок до перемоги і я звернулася за допомогою до усіх із закликом перемоги! І МИ це зробили! Ми раділи, як діти льодяникам! Хвилювання та радість переповнювали!

Керівництво нашого навчального центру надало усі умови для зйомки, крутий яскравий реквізит. І перші фото просто привели нас у захват: перші пости з портретом доньки на офіційних сторінках відомої школи!

Результати. Що ви вже отримали під час навчання в Helen Doron English та чого очікуєте в подальшому.

Результати насправді колосальні: чималий словниковий багаж англомовних слів, вираження бажань та умінь англійською мовою, вміння легко представити себе (Варя мріє про зустріч з Королевою та Королем і знає, що це можливо лише при умові вільного володіння мовою). Більш того, вона допомагає з деякими словами школярам)))

Чого очікую?! – спілкування англійською мовою, як другою рідною мовою, читання літератури в оригіналі, перегляд фільмів та успішна професія в майбутньому.

Амбасадор. Це хто? Що може вплинути на перемогу?

Амбасадор – це обличчя, особа, яка не один день у середовищі школи! Дитина, яка любить усе: починаючи від процесу вивчення до того, хто навчає.

Амбасадор – це безкінечність не лише процесу вивчення та оволодіння, мовою, повага до того, хто навачє, але й процес її подачі, любові до своєї роботи та дітей, яких навчають!

Бажання дитини до навчання, зацікавлення батьків бачити свою дитину Переможцем та підтримка школи, яку відвідує Дитина.

Перемога дитина – це завжди приємніше та важливіше за власне досятнення!

icon-1
Scroll to Top