Англійська для дітей у Петрівському кварталі

Англійська для дітей та підлітків Софіївська Борщагівка (Святопетрівське)

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в Бучанському районі, Софіївська Борщагівка, с. Святопетрівське, на бул. Лесі Українки, 8 (ЖК "Петрівський квартал") навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років з 2019 року. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 35-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр розташовано в одному з найбільших житлових комплексів України - "Петрівський квартал".  Якщо Ви мешкаєте у Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Білогородці - наш центр найближчий до Вас! Сертифіковані викладачі, якісні навчальні матеріали, а також просторі та світлі класи роблять навчання ефективним та цікавим.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття вже сьогодні та відчуйте переваги вивчення англійської мови з нами!

Методика вивчення англійської для дітей

Ми вивчаємо англійську, як рідну, саме тому заняття проходять виключно англійською мовою, створюючи мовне середовище. Заняття проводяться в групах від 4 до 8 дітей для максимально ефективного процесу навчання. Наші викладачі є сертифікованими спеціалістами, які пройшли тренінг у міжнародних тренерів. Вони люблять дітей та викладання, тому віддаються своїй справі на повну.

Інноваційні навчальні матеріали у центрі Хелен Дорон Петрівський квартал

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови у центрі в Святопетрівському (Софіївська Борщагівка)

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” Петрівський квартал та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank blank

Наші новини

Триває зимовий набір 2022 в групи!

Продовжується набір в групи для дітей від 3 місяців до 19 років! Наші уроки проходять весело та з користю, і вже на першому демо-уроці Ваша дитина познайомиться з групою та викладачем, багато гратиме англійською, при цьому вивчаючи новий матеріал, буде виконувати різні

Відкрийте для своєї дитини новий додаток Helen Doron TV!

У нас чудова новина! Відтепер можна завантажити додаток на свій Smart TV та безкоштовно насолоджуватися великою кількістю відео, пісень та унікального матеріалу від Англійська Хелен Дорон. Додаток Helen Doron TV забезпечує безпечне середовище для дітей, ми пропонуємо найкращий освітній контент без недоречних

Halloween 2021 – Trick or treat!

З 27 по 30 жовтня 2021 року в навчальному центрі Хелен Дорон Петрівський квартал пройшли тематичні заняття приурочені святу Хелловін! Уроки проходили з великою кількістю активностей, найулюбленішою з яких було традиційне випрошування цукерок (trick or treat) та вбрання у тематичні костюми.

Набір на 2021-2022 навчальний рік

В навчальний центр Англійська Хелен Дорон Петрівський Квартал триває набір на навчальний рік 2021-2022. Дайте дитині можливість стати успішною! Станьте частиною світової спільноти, яка налічує більше 3 млн. дітей в 39 країнах світу! авторська методика з досвідом роботи понад 35 років; інтерактивні

Безкоштовний вебінар з психологом та викладачем “Як отримати 100% результату від вивчення англійської?”

Вивчення англійської мови потребує постійної практики, занять та спілкування. Але, звичайно, матеріал, який діти вивчають в класі, пісні та завдання – це лише частина того, що можна зробити для досягнення 100% результату. Дуже велике значення мають також перегляд фільмів та мультфільмів, фонове

Як обрати професію майбутнього?

Запрошуємо Вас на безкоштовний онлайн-вебінар «Як обрати професію майбутнього?», який відбудеться 22 квітня о 19:00. На вебінарі профорієнтолог та викладач дадуть відповіді на такі питання: 1. Коли варто вирішувати питання вибору професії? 2. Емоційний стан дитини в школі, вдома та по відношенню

Запишіться на безкоштовний урок!