Англійська для дітей та підлітків, Святопетрівське

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" ЖК "Петрівський Квартал"

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в Бучанському районі, Софіївська Борщагівка, с. Святопетрівське, на бул. Лесі Українки, 8 (ЖК “Петрівський квартал”) навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років з 2019 року. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 35-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр розташовано в одному з найбільших житлових комплексів України – “Петрівський квартал”.  Якщо Ви мешкаєте у Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Білогородці – наш центр найближчий до Вас! Сертифіковані викладачі, якісні навчальні матеріали, а також просторі та світлі класи роблять навчання ефективним та цікавим.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2600 грн

blank

Інноваційні навчальні матеріали у центрі Хелен Дорон Петрівський квартал

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови у центрі в Святопетрівському (Софіївська Борщагівка)

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” Петрівський квартал та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

icon-1
Scroll to Top