Англійська для дітей у Петрівському кварталі

Англійська для дітей та підлітків Софіївська Борщагівка (Святопетрівське)

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” в Києво-Святошинському районі, Софіївська Борщагівка, с. Святопетрівське, на бул. Лесі Українки, 8 (ЖК "Петрівський квартал") навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років з 2019 року. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 35-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 36 країнах світу.

Наш навчальний центр розташовано в одному з найбільших житлових комплексів України - "Петрівський квартал".  Якщо Ви мешкаєте у Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Білогородці - наш центр найближчий до Вас! Сертифіковані викладачі, якісні навчальні матеріали, а також просторі та світлі класи роблять навчання ефективним та цікавим.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття вже сьогодні та відчуйте переваги вивчення англійської мови з нами!

Методика вивчення англійської для дітей

Ми вивчаємо англійську, як рідну, саме тому заняття проходять виключно англійською мовою, створюючи мовне середовище. Заняття проводяться в групах від 4 до 8 дітей для максимально ефективного процесу навчання. Наші викладачі є сертифікованими спеціалістами, які пройшли тренінг у міжнародних тренерів. Вони люблять дітей та викладання, тому віддаються своїй справі на повну.

Інноваційні навчальні матеріали у центрі Хелен Дорон Борщагівка

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови у центрі в Святопетрівському (Борщагівка)

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” Петрівський квартал та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank

Наші новини

Продовжується набір на навчальний рік 2020-2021

В “Англійська Хелен Дорон” Петрівський квартал триває набір на навчальний рік 2020-2021. Якщо ви мешкаєте у Святопетрівському, Софіївській Борщагівці, Білогородці, у житлових комплексах Львівський маєток, Європейка, Софіївська сфера, Данія, Уютний квартал, Софія клубний, Київський маєток, Барселона, Оксамитовий, Park Residence, Софіївський квартал –

Набір на навчальний рік 2020-2021

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2020-2021. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Відкриття нового центру Helen Doron English в ЖК “Петрівський квартал”

Гарна новина! Новий навчальний центр Helen Doron Ukraine вже в серпні відкриє свої двері. Приєднуйтесь до найкращих! авторська методика унікальні мобільні додатки групи до 8 дітей міжнародна сертифікація викладачів Поспішайте вже сьогодні записатись на безкоштовний демонстраційний урок: Київська обл, Києво-Святошинський р-н, с.

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!