ТОП-10 ігор для покращення мовлення та розмовної англійської

blank

Всім відомо, що краще всього навчатись – граючи! Саме тому радимо Вам ТОП-10 ігор, які допоможуть розвинути мовлення та навчитись говорити швидко та правильно. Будь-яку гру можна адаптувати та зробити англійською мовою.

1. Alias

Чудовий варіант гри для розвитку мови – «Alias». Тут гравцеві необхідно пояснити своїй команді слово-завдання і зробити це треба швидко, коротко і максимально зрозуміло. Гра чудово вчить ясно викладати свої думки і розуміти один одного. А ще це багато позитиву і приємного спілкування!

Зверніть увагу, що гра є для різних вікових груп, різними мовами та в дорожньому форматі.

2. Scrabble

Допоможе поповнити словарний запас всесвітньо відома гра «Scrabble». Завдання гравців – складати слова і розташовувати їх на полі таким чином, щоб захопити клітини з найбільшою кількістю очок. Ця проста і розумна настільна гра до того ж ще й дуже цікава та весела! Про це говорить велика кількість міжнародних турнірів по грі в «Scrabble», в яких беруть участь як аматори, так і професіонали.

3. Dixit

“Dixit” – це прорив в світі настільних ігор, який завоював величезну кількість нагород і мільйони прихильників по всьому світу! Один з гравців стає Оповідачем і повинен вигадувати асоціацію до однієї зі своїх карт. Асоціацією може бути що завгодно – одне слово, ціле речення, рядок з пісні або вірша, пантоміма. Решта учасників вибирають одну зі своїх карт, яка найбільше підходить під сказане або показане. Ця гра неодмінно захопить усю сім’ю.

4. Mafia

Найпопулярніша гра серед дорослих та підлітків «Mafia» також допоможе у розвитку мовлення, стратегічного мислення та ораторських здібностей. Спробуйте пограти в цю гру англійською!

5. Еківоки

«Еківоки» – гра, яка об’єднує «Alias» та «Крокодил». Ця весела гра допоможе розвинути артистичність, вокальні дані, ораторські здібності, а ще весело провести час в колі друзів.

6. Linq

Настільна гра «Linq. Є контакт» допоможе не тільки розвинути усне мовлення, але й навчить налагоджувати контакт з іншими гравцями, розвине вміння домовлятись та вести діалог.

7. Story Cubes

Безліч варіантів гри «Story Cubes» вражає. Суть гри полягає в тому, щоб скласти свою власну історію по словам-підказкам. В гри немає залежності від мови, тому фантазуйте, вигадуйте власні історії, а можливо, й оформлюйте їх у власні книжки, практикуючи при цьому й навички письма.

8. Speech

Схожий принцип у гри «Speech», але тут історії необхідно створювати по карткам із цікавими зображеннями. Гра розвиває не тільки усне мовлення, але й фантазії та уяву.

9. Імаджинаріум Дитинство

Настільна гра “Імаджинаріум Дитинство” має схожий принцип з “Dixit” й розвиває риторику, уяву, ораторську і акторську майстерність.

10. Activity

Настільна гра «Activity» поєднує можливості багатьох ігор й полягає в поясненні слів за допомогою усного мовлення, пантоміми, малюнків, тощо.

Обирайте найкращий варіант для Вас та Вашої дитини та проводьте час із задоволенням і користю!

icon-1
Scroll to Top