39253 Views

ТОП-5 найпопулярніших мов світу


У світі налічується більше ніж 7 тис. мов, серед них 40 мов є найбільш розповсюдженими й на них розмовляють приблизно 60 % населення світу.

У світі налічується більше ніж 7 тис. мов, серед них 40 мов є найбільш розповсюдженими й на них розмовляють приблизно 60 % населення світу. Не кожна мова є державною, та не в кожній державі розмовляють на одній мові. В багатьох країнах існують діалекти, які також рахують за окрему мову. І навпаки, в багатьох країнах офіційною є одна мова. Наприклад, англійська мова визнана офіційною у Великій Британії, США, Індії, Австралії, ПАР та інших країнах на всіх континентах світу.

Без знання іноземної мови складно уявити успішне навчання або кар’єрний зріст. З кожним днем знання іноземних мов вимагають найкращі навчальні заклади та найуспішніші підприємства. Навіть використання сучасних гаджетів передбачає знання іноземної мови. Саме тому, у сучасному світі, дуже важливо вивчення іноземної мови з самого раннього дитинства. Велику увагу необхідно приділяти способу вивчення мови, методикам викладання, навчальним центрам та педагогам, які в них працюють.

В першу чергу необхідно визначитись з мовою, яку будете вивчати Ви, або Ваші діти. На вибір мови може впливати компанія, в якій Ви працюєте або плануєте працювати, пріоритетні країни для подальшого життя або мандрівки, хобі, тощо. Якщо Ви ще не визначились, яку мову вчити, пропонуємо Вам познайомитись з 5 найпопулярнішими мовами. Список був сформований, спираючись на поширення мови, економічний і політичний вплив, простоті вивчення та корисності для окремої людини (наприклад, в подорожах або при влаштуванні на роботу).

  1. Англійська мова. Для 500 мільйонів мешканців планети англійська мова є рідною, а для 1 мільярда населення – є другою національною мовою. У світі англійською мовою розмовляють  більше 2\3 населення, англійською спілкуються в мандрівках, на ділових заходах, розмовляють в кіно. В будь якій країні, якщо Ви не знаєте національну мову, Ви, скоріш за все, зможете порозумітися англійською мовою. При  вступі у Вищі навчальні заклади та при влаштуванні на роботу найчастіше вимагають знання саме англійської мови. Крім того, англійська мова є офіційною мовою ООН.
  2. Іспанська мова – є найбільш простою для вивчення. Носіями іспанської мови є більше, ніж 700 мільйонів населення. Знання даної мови зробить мандрівку по Іспанії та Латинській Америці набагато цікавішою.
  3. Китайська мова, а саме мандарин (діалект). Китайською розмовляють 1,5 мільярди населення. Більшість країн світу мають бізнес-зв’язки з КНР, тому знання цієї, досить складної, мови може вигідно виділити Вас в бізнес-середовищі та при  прийомі на роботу.
  4. Арабська мова. На ній говорять близько 400 мільйонів людей. Останнім часом арабська мова набула великого значення для світових переговорів, пов’язаних з темою енергетики або безпеки. Люди, що знають арабську, сьогодні затребувані на ринку праці. Також знання мови допомагає у мандрівці по «Арабському світі»
  5. Французька мова має важливе історичне значення, адже вона була найпопулярнішою, до визнання англійської мови. Французькою мовою розмовляють до 270 мільйонів населення світу, як в Європі, так і в Африці та Америці. Французька є важливою у Євросоюзі, столицею якого є  франкомовний Брюссель. Для вивчення французька мова відносно проста і схожа на англійську.

Ви та Ваші діти повинні самі обирати мову, яку бажаєте вчити. Якщо для своїх дітей Ви обрали вивчення англійської мови, то Англійська Хелен Дорон з радістю допоможе Вашій дитині вивчити цю іноземну мову як рідну! Чекаємо Вас на безкоштовному демонстраційному занятті.