Англійська для дітей та підлітків в місті Вараш

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Вараш

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон», що у м. Вараші, (мікрорайон Вараш) навчає англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Діти вивчають іноземну як другу рідну мову. На заняттях спілкування відбувається тільки англійською, без перекладу. Це допомагає дітям інтуїтивно розуміти мову і думати нею. Усі курси англійської мови для дітей засновані на цьому підході.

blank
blank

Англійська для дітей – Вараш 

Методика навчання англійської для малечі схожа на процес опанування рідної мови. Ми формуємо середовище, в якому англійська мова для дітей (Вараш) перестає бути іноземною, стає мовою вираження думок. Зацікавити вивченням англійської мови можна тільки так, щоб дітям сподобалося. Тому, викладаючи англійську для дітей дошкільного віку, ми використовуємо спеціально розроблені наочні матеріали та ігри. 

Курси англійської для дітей – новий світ 

Вивчення англійської для дітей 6 років і початкових класів передбачає регулярну практику, цікаві уроки, підтримку викладачів і відповідні навчальні програми. А це гарантія високих результатів! Безліч ігор, пісень і захопливих вправ робить вивчення письмової та розмовної англійської для дітей (Вараш) простою і веселою.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Англійська для дітей у місті Вараш 

Курс англійської мови для школярів та підлітків призначений як для дітей, які тільки починають вивчати мову, так і для тих, хто продовжує вдосконалювати навички англійської для дітей. Інтенсивні уроки допоможуть збільшити словниковий запас, покращити фонетику, навички читання та письма. Наші заняття англійської для дітей не тільки навчають іноземної мови, а й вибудовують правильну систему цінностей вашої дитини.

icon-1
Scroll to Top