Англійська для дітей та підлітків, Вінниця

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Вінниця

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у Вінниці навчає дітей та підлітків англійській мові як рідній. Ми є частиною міжнародної мережі шкіл, яка успішно навчає 3 мільйони студентів у 40 країнах світу. Ми працюємо за ефективною методикою, тому обіцяємо успішний результат та задоволеність студентів уроками!

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
становить: 2000 грн

blank

Англійська для дітей та підлітків, Вінниця

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» навчає дітей та підлітків англійської мови як рідній. Ми працюємо за ефективною методикою, тому обіцяємо успішний результат та задоволеність учнів заняттями англійської для дітей у Вінниці. Наші учні об’єднані в єдину спільноту школи Helen Doron English і мають можливість спілкуватися з однолітками з інших країн.

Helen Doron English для малечі

Метод Хелен Дорон – це метод занурення в мову, спосіб створення мовного фону, який допомагає засвоювати іноземну мову. Він полягає в тому, що діти слухають аудіозаписи англійською мовою фоном, поки граються, їдять або збираються спати. Лінгвісти сходяться на думці, що такий метод вивчення англійської для дітей у Вінниці одразу ж відправляє інформацію в довготривалу пам’ять і створює міцну базу в головному мозку для опанування мовою.

Навчальний центр англійської для дітей у Вінниці

Навички запам’ятовувати слова без осмислених асоціацій дає змогу малечі спершу просто запам’ятовувати та відтворювати звуки, які вони чують. Згодом вони стануть цілком осмисленими словами та реченнями. Оскільки таке прослуховування при вивченні англійської для дітей не потребує фокусування уваги, цей спосіб дуже близький до того, як ми засвоюємо рідну мову: легко, природно та без зусиль.

Курси англійської мови для дітей у Вінниці  

Для дошкільнят та школярів наші матеріали з вивчення англійської для дітей у Вінниці включають ще й мультимедійний контент, який супроводжує історії та пісеньки. Навчальні відео посилюють засвоєння мови, адже звукова доріжка супроводжується зображенням. Усі наші програми спираються на матеріали, підготовлені фахівцями Helen Doron. Це спеціально розроблені ігри, робочі зошити, книги з історіями, мультфільми та пісні. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.
icon-1
Scroll to Top