Англійська для дітей в Вінниці

Англійська для дітей у Вінниці на Поділлі

Навчальний центр "Англійська Хелен Дорон" у Вінниці навчає дітей та підлітків англійській мові як рідній. Ми є частиною міжнародної мережі шкіл, яка успішно навчає 3 мільйони студентів у 37 країнах світу. Ми працюємо за ефективною методикою, тому обіцяємо успішний результат та задоволеність студентів уроками!

Наш навчальний центр відкритий для кожної дитини, оскільки "Англійська Хелен Дорон" – це місце, де діти понад усе. Ми завжди готові підібрати зручний для Вас та Вашої дитини графік занять. Завітайте у наш центр вже сьогодні та отримаєте перше пробне заняття безкоштовно!

Як проходить заняття?

Діти займаються двічі на тиждень у невеликих групах (до 8 студентів), наші наймолодші студенти відвідують уроки разом з батьками. Тривалість одного заняття 45-60 хвилин (залежно від курсу та віку студентів). Під час занять діти спілкуються лише англійською мовою, виконують цікаві завдання, співають, грають, рухаються та займаються творчістю.

Методика вивчення англійської

Немовля вивчає рідну мову природньо, оскільки оточуючі постійно розмовляють з дитиною, співають пісні, розповідають казки, читають вірші, вказують на предмети, називаючи їх. Так само дитина може навчатися говорити англійською та розуміти її "як рідну" ще до того, як вона почне читати та писати.

На заняттях розмовляють лише англійською мовою, також діти виконують безліч завдань в ігровій формі, співають автентичні англомовні пісні та переглядають мультфільми, де звучить англійська літературна вимова.

Англійська для дітей. Курси англійської

Інноваційні навчальні матеріали

Кожен із курсів "Англійська Хелен Дорон" розроблений групою провідних експертів з лінгвістики, педагогіки та психології. Окрім унікальних авторських підручників, розроблених до кожного курсу, ми пропонуємо аудіо- та відеоматеріали, онлайн-ресурси та мобільні додатки, що допомагають студентам успішно та цікаво вивчати англійську мову.

Курси англійської мови у Вінниці

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою:

  • Англійська для малюків: діти до 3-х років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності, моторні навички та слух.
  • Англійська для дітей: діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у фантастичний світ пригод разом із улюбленими героями. На наших уроках студенти вивчають англійську в ігровій формі, поєднуючи навчання зі співами, танцями та творчістю.
  • Англійська для школярів: на заняттях діти шкільного віку вдосконалюють розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності та корисні додатки для вивчення англійської мови, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків: студенти поглиблюють набуті знання з англійської у веселій, креативній та дружній атмосфері. На заняттях студенти обговорюють соціально важливі теми, які турбують підлітків, розвивають вміння говоріння та аудіювання, вдосконалюють граматичні, лексичні та фонетичні навички володіння англійською мовою.

Школа англійської на Поділлі

Атмосфера у нашому центрі, який знаходиться за адресою вул. Академіка Ющенка, 16 комфортна та затишна.

Якщо Ви проживаєте на бульварі Свободи або вулиці Зодчих, Академіка Ющенка, Бортняка, Пирогова, Келецькій, Родіона
Скалецького, Академіка Павлова, Професора Шульги наш центр на Поділлі саме для Вас!

Приходьте до нас в гості та переконайтесь у цьому!

blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!