Англійська для дітей та підлітків, Винники

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Винники

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, що у м. Винники, вул. Галицька, 23-А навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу вже понад 40 років.

blank
blank

Англійська для дітей та підлітків, Винники

Ми навчаємо англійської, як рідної мови, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська. Щоб кожна дитина мала достатньо часу та можливостей проявити себе, заняття англійської для дітей (Винники) проводяться в групах від 4 до 8 осіб. Англійська для дітей і підлітків у Helen Doron English – це інтуїтивне навчання малечі з нуля до ефективної підготовки до тестів та вільного володіння іноземною мовою.

Англійська для дітей – Винники 

Сертифіковані викладачі знайомлять дітей з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. На захопливих заняттях англійської для дітей (Винники) незнайомі слова та поняття учні розуміють з пояснення вчителя, в дії, на наочних прикладах та за допомогою спеціальних навчальних матеріалів. Навчити дитину розмовляти англійською мовою та розуміти її без перекладу – наше основне завдання.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Інноваційні курси англійської мови

Навчальні курси розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Програмні матеріали з вивчення англійської для дітей (Винники) продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм. 

Англійська для дітей – акцент на говоріння та аудіювання

Заняття англійською для дітей у Винниках побудовані так, щоб діти могли подолати страх спілкування іноземною мовою. Ми надаємо можливість дошкільнятам та молодшим школярам розвивати впевнене мовлення та аудіювання. Підлітків вчимо планувати та складати виступи перед слухачами, вести дискусію англійською та відповідати на запитання. Вхід відкритий усім охочим!

icon-1
Scroll to Top