Англійська для дітей та підлітків, Вишгород

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

"Англійська Хелен Дорон" Вишгород

Наш навчальний центр “Англійська Хелен Дорон”, у м. Вишгороді, пр-т Шевченка 6-Б навчає англійській мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має успішний досвід навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу вже понад 35 років.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(45-60 хвилин / 90 хвилин)
становить: 2200 грн / 2500 грн

blank

Англійська для дітей та підлітків у місті Вишгород

Helen Doron English – міжнародна мережа шкіл англійської мови. У світі налічується понад 1000 центрів Helen Doron, де викладають англійську дітям і підліткам за унікальною авторською методикою. Ефективність методики підтверджена 3 мільйонами студентів в усьому світі. На нашому сайті ви зможете знайти всю необхідну інформацію про курси. 

Курси англійської для дітей у Києві, Вишгород

У нашому центрі англійської для дітей у Вишгороді хлопчики та дівчата від 3 місяців до 12 років і підлітки до 19 років вчать англійську як другу рідну мову – із задоволенням занурюючись в ігри та творчість. Ми проти зубріння англійських слів, ми також не вчимо дітей просто перекладати слова. Тому на курсах англійської для дітей говорінню та аудіюванню, прослуховуванню іноземної мови ми приділяємо багато уваги. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Англійська для дітей – в ігровій формі

Тематичні ігри – це найкращий спосіб зацікавити дітей і при цьому навчити їх. Тому на наших уроках англійської для дітей у Вишгороді дуже багато різноманітних занять: спортивні естафети, завдання на логіку, проєктні роботи в команді, малювання та багато іншого. Навіть граматику діти вивчають з інтересом за допомогою гри. Для підтримки та закріплення нового матеріалу вдома для кожного курсу англійської для дітей створено аудіозаписи для фонового прослуховування.

Вивчення англійської з позитивною мотивацією

Похвали та заохочення допомагають дитині набути впевненості в собі та стимулюють дізнаватися щось нове. Тому на курсах англійської для дітей у Вишгороді наші викладачі хвалять і підтримують учнів у кожному, нехай і найменшому, досягненні. А якщо викладачі виправляють помилки та підказують, як правильно, то це завжди відбувається у формі підтримки. 

icon-1
Scroll to Top