Курси англійської мови Вишневе

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків, Вишневе

Центр вивчення англійської мови Хелен Дорон у місті Вишневе (Акварелі 1) гостинно відкрив свої двері для усіх дітей від 3-х місяців до 19 років у 2014 році. Методика навчання англійської дітям у Вишневому схожа на процес опанування рідної мови. 

“Англійська Хелен Дорон” – це міжнародна мережа навчальних центрів, які більше 30 років працюють за методикою лінгвіста Хелен Дорон.

Запрошуємо поринути у неймовірний світ англійської мови в центрі Хелен Дорон у Вишневому та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття!

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 1800 грн / 1800-1900 грн

blank

Індивідуальність дитини – цінність методики Helen Doron

Заняття англійською для дітей (Вишневе, Акварелі 1) проводяться в міні-групах від 4 до 8 діток. Педагоги об’єднують найкращий досвід індивідуальних і групових занять. Ми формуємо середовище, в якому англійська мова для дітей перестає бути іноземною і стає мовою вираження думок. Невелика кількість учнів дає змогу відстежувати успішність і залученість кожної дитини. 

Англійська для дітей у Вишневому – позитивний зворотний зв’язок

На курсах англійської для дітей у Вишневому педагог дає кожному учню позитивний зворотний зв’язок: «Молодець! У тебе вийшло!» Ми не робимо акцент на помилках, а акуратно їх коригуємо. Ми хвалимо дитину, а не оцінюємо. Такий підхід мотивує дітей будь-якого віку навчатися нового, не боятися помилитися. На уроках англійської для дітей змінюється до 25 активностей: на увагу, логіку, аудіювання, командні та тематичні завдання. 

Курси англійської для дітей у Вишневому 

Щире бажання дитини відвідувати заняття англійською для дітей в центрах Helen Doron English – одне з основних завдань. Для учнів розроблено пісенний клуб, власне радіо, 10 мобільних застосунків та ігровий портал із більш ніж сотнею ігор англійською мовою для дітей різного віку. Навіть якщо батьки не знають англійської, подібні сервіси дають змогу дітям займатися самостійно.  

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Запрошуємо поринути у неймовірний світ англійської мови для дітей у Вишневому, Акварелі 1 та відвідати безплатне демонстраційне заняття

icon-1
Scroll to Top