1542 Views

Як написати лист королеві

Ви любите отримувати листи? А уявіть собі, що ви відчуєте, отримавши лист від королеви Британії з офіційною печаттю Букінгемського палацу.

З усіх королев Великобританії Єлизавету II, мабуть, можна назвати найбільш народною. Саме їй вдалося скоротити дистанцію між Букінгемським палацом і звичайною публікою. І навіть якщо ви не можете потрапити в Букінгемський палац, то ваш лист – запросто може. Ми розкажемо Вам все, що потрібно знати.

Не всі листи потрапляють до королеви. Спочатку їх перевіряє спеціальна поштова служба. Вона забирає кореспонденцію, де пишуть про речі, на які королева не може вплинути – політичні суперечки, особисті проблеми тощо. Навіть на такі листи буде відповідь, але просто формальна.

Якщо ви хочете подарувати щось Її Величності, то це не найкраща ідея. Королівська поштова служба не допускає ніяких посилок до Єлизавети II з міркувань безпеки.

Тож, які правила написання листів Її Величності?

Адреса отримувача. 

Her Majesty The Queen 

Buckingham Palace

London SW1A 1AA

Стиль листа. Насправді не має значення, як саме ви напишете листа. Головне щоб тон був ввічливим та тактовним. У команди королеви, що відповідає за кореспонденцію немає особливого регламенту на цей рахунок. 

Рекомендується почати лист зі звернення ‘Madam’, а завершити ‘I have the honour to be, Madam, Your Majesty’s humble and obedient servant’. Текст послання може бути друкованим або рукописним.

Свою адресу краще писати всередині, так Ви полегшите роботу команді з кореспонденції. 

Про що написати? Ви можете писати про що завгодно, окрім політики та особистих проблем. Розкажіть про себе чи свою країну, маєте круті пропозиції чи ідеї, можете розповісти про них. Маєте питання про рутину, традиції, історію? Welcome!
Якою буде відповідь? За королеву зазвичай відповідають 9 її наближених помічниць, які мають титул Lady-in-Waiting. Це особливий статус, який існує вже багато століть. В минулому такі помічниці допомагали королеві одягатися, читали для неї, грали музику тощо. Зараз же ця роль набула нового значення і саме вони ведуть листування від імені королеви.

Тож, якщо хочете поставити галочку в списку крутих справ на 2021, сміливо пишіть королеві та діліться враженнями з нами у соціальних мережах.