Англійська для дітей в Запоріжжі

Англійська для дітей у Запоріжжі

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Запоріжжя на вул. Франко, 43 навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові з  2009 року. Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 38 країнах світу.

Методика вивчення англійської

Заняття в нашому центрі проходять в легкій, дружній, невимушеній атмосфері гри, за допомогою якої дитина пізнає навколишній світ. Діти знайомляться з англійською мовою через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова.

Наш викладацький склад – це відкриті, позитивно налаштовані педагоги, які постійно удосконалюють свої навички на семінарах, які проводяться Освітньою Групою Хелен Дорон.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Курси англійської мови в Запоріжжі

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для малюків складається з 3-х курсів. Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 3-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для школярів складається з 7 курсів. Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
  • Англійська для підлітків складається з 4-х курсів. Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Додаткові переваги

В нашому центрі обов’язково привітають вашу дитину з Днем Народження англійською мовою. А також їй неодмінно сподобаються цікаві тематичні уроки до свят.

Яскравий період в житті центру – літо. Саме тоді починається літній курс. У дітей є можливість весело проводити час в компанії однолітків, при цьому пізнаючи багато нового про різні країни світу. Також в супроводі педагогів діти раз на тиждень відвідують цікаві місця в рідному Запоріжжі.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

blank blank blank blank

Наші новини

Соціальна кампанія Young Heroes-2017 у Запоріжжі

Студенти “Англійська Хелен Дорон” Запоріжжя зі своїми батьками допомогли покращити наше місто.

Новорічна творчість

У вихідні дні наша школа перетворюється в творчу майстерню, де студенти створюють своїми руками прекрасні подарунки для своїх улюблених батьків. Перевагою наших майстер-класів є те, що вони проходять на англійській мові, що дозволяє вивчати англійську мову із задоволенням і хорошим настроєм! Одного

Святкова атмосфера Halloween в Запоріжжі

Школа англійської Helen Doron в Запоріжжі радує своїх студентів тематичними уроками на англійській мові, на яких діти знайомляться зі святковими традиціями, культурою і лексикою. Наші викладачі готують тематичні уроки і програми напередодні свят. На цих уроках студенти занурюються в святкову атмосферу, де

Запишіться на безкоштовний урок!