Англійська для дітей та підлітків в Запоріжжі

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків у Запоріжжі

Наш навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Запоріжжя, просп. Соборності, навчає англійської мові дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Для успішної кар’єри вивчення англійської для дітей з раннього віку є дуже важливим і корисним. Це актуально тому, що англійська є однією з найбільш поширених мов у світі, і володіння нею відкриває дітям більше можливостей у майбутньому.
blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2100 грн

blank

Переваги вивчення англійської з раннього дитинства

Діти найкращим чином навчаються мови, коли вони ще маленькі. У цьому віці діти здатні сприймати мову без зусиль, можуть легко засвоїти нові слова і вивчити граматику. Здатність інтуїтивно сприймати мову надає малюкам можливість створити міцну основу для подальшого вивчення англійської для дітей у старшому віці.

Курси англійської для дітей у Запоріжжі

Вивчення англійської мови з раннього віку сприяє підвищенню когнітивних навичок дітей. Вони розвивають власні здібності, такі як пам’ять, увага та креативність. Дослідження показують, що діти, які вивчають англійську для дітей у Запоріжжі з раннього віку, мають вищий рівень розумових здібностей. Через живе спілкування, ігри, творчість, цікаві завдання діти з перших уроків розуміють викладача та доволі легко починають розмовляти англійською.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Helen Doron English – підготовка до міжнародних викликів

Наші курси розроблені експертами з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей. Всі завдання, пісні, мультфільми створено спеціально для «Англійська Хелен Дорон» з урахуванням словникового запасу відповідних програм. Заняття з вивчення англійської у Запоріжжі з раннього віку надають дітям можливість успішно підготуватися до складних тестувань та іспитів. 

icon-1
Scroll to Top