Шлях до успіху. Шередько Дем’ян.

blank

Знайомтесь з наймолодшим переможцем кампанії “Ambassador 2023”. Дем’ян зачарував всіх своєю посмішкою та жагою до знань та пізнання нового.

Є те, що не змінюється роками – вибір батьків в 33 містах України – вчити англійську з раннього дитинства і давати дітям освіту найвищого рівня.

Саме такий вибір зробила Наталія, мама Дем’яна в 2021 році, розпочавши навчання в школі Helen Doron English в м. Вишневе, коли йому було всього 1,5 роки.

“Обрали цю школу бо подобається підхід до навчання. Діткам на ранньому етапі їхнього розвитку важливо все не лише сприймати зорово, а й відчувати на дотик. Ось саме за методикою цієї школи діти все можуть пощупати на заняттях. Все супроводжується дуже яскравою наочністю, не лише картки, а й дуже цікаві поробки, різні предмети тощо. Крім того дуже великим плюсом є інтерактивні додатки за допомогою яких завжди можна погратися і повторити вивчене.”говорить мама Наталія. “Ще однією з причин чому обрали цю школу є те, що вона міжнародна. По всьому світу працюють школи Helen Doron  за однією і тією ж методикою. Тобто,  в разі переїзду в іншу країну можна продовжити навчання вже у звичному для дитини режимі і по тій самій програмі.”

Бути обличчям “Англійська Хелен Дорон”це зародити в дитині впевненість у її можливостях і в здійснених мріях. Ми любимо нашу школу і неймовірно раді тепер не лише радити її друзям на гральних майданчиках, а й запрошувати до школи Helen Doron  з макетів розташованих по всіх містах України. 

Я впевнена, що англійська мова = майбутнє. У сучасному світі англійська мова стає не якоюсь надзвичайною навичкою – це стандартна опція якою має володіти кожна освічена людина. Тому Дем’янчик з самого дитинства вивчає цю мову майже на рівні з рідною щоб в майбутньому йому відкрилися різні можливості і перспективи.

У цьому році Дем’ян вперше піде до садочку і ми мріємо, щоб поруч відкрився повністю англомовний садочок Helen Doron Plus.

icon-1
Scroll to Top