Англійська для дітей Вишневе

Англійська для дітей у Вишневому

англійська для дітей вишневе

Живете у Вишневому, Крюківщині, Гатному, Боярці?

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Вишневе у ЖК “Акварелі-2” на вул. Першотравнева, 22/27 навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років англійській мові.

Ми є частиною міжнародної мережі з 35-річним досвідом успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу.

Ми знаємо, що ви хочете для вашої дитини найкращого!

Ми теж такі, у нас теж є діти. Ми хочемо дати їм всі можливості для успішного життя в майбутньому. А раннє вивчення англійської за працюючою методикою є невід’ємною складовою успіху в сучасному світі.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття вже сьогодні. 

Курси англійської мови Вишневе

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

  • Англійська для немовлят 3-15 місяців закладає фундамент розмовної англійської мови.
  • Англійська для малюків від 15 місяців до 3 років, які вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
  • Англійська для дітей складається з 4-х курсів. Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
  • Англійська для підлітків Діти від 12 до 19 років вдосконалюють свою англійську згідно з міжнародними рівням знанням мови.

Чому наші курси дають гарний результат?

Всі наші навчальні центри в Києві та області працюють за однією авторською методикою. Ми не тільки знаємо, як навчити дітей англійській мові, але й вміємо це робити. В Helen Doron English Akvareli 2 працюють сертифіковані викладачі. Вони пройшли навчання у міжнародних тренерів, постійно підвищують кваліфікацію. І просто люблять дітей!

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

Найближчий центр іноземних мов

Наш центр просторий, світлий. В ньому є все, щоб навчання дітей було комфортним та приємним. Якщо Ви живете у Вишневому, Акварелі 2, Крюківщині, Боярці, Євромісті, Піонерському кварталі, Сакурі, Молодіжному, Ihome, Оранж парку – наш новий центр саме для Вас. Приходьте до нас у гості та переконайтесь самі!

Вивчення англійської мови для дітей

Діти займаються два рази на тиждень у невеликих групах (до 8 дітей). Діти комфортно розміщуються біля вчителя на килимі (старші діти працюють за столом).
Під час заняття вчитель і діти спілкуються виключно англійською мовою. Діти багато розмовляють, грають, рухаються.

Що ще дає методика Helen Doron English?

Кожний студент Helen Doron English отримує доступ до онлайн матеріалів відповідно курсу, на якому навчається. Це інноваційні мультимедійні розробки, які дозволяють вивчати англійську мову граючись та із задоволенням у будь-якому місці в зручний для Вас час.

Запишіться на безкоштовне пробне заняття. Віримо, що Вам сподобається і Ви залишитесь з нами!

Наші новини

Наші вчителі теж постійно навчаються, щоб бути ще кращими для студентів!

Кожного року наші вчителі проходять активне навчання – підвищують свою кваліфікацію. Цього літа в Києві перебували два міжнародних тренера від Helen Doron English Global – саме вони оновлюють знання вчителів. Кожного року по всьому світу проходять тисячі семінарів та тренінгів для вчителів

Наші курси – не тільки про англійську!

Але й про любов до світу! Кожного року ми проводимо благодійну акцію. Цього року – на підтримку Притулку для тварин “В добрі руки”. Дякуємо нашим студентам та їх батькам за допомогу притулку! А ми вже привітали одного з наших студентів з місяцем

Як ми прощалися з 2020 роком та зустрічали новий 2021 рік!

У нас відбулися насичені новорічні заняття! Наші студенти встигли вивчити новорічну лексику, погратися сніжками, розмалювати власну прикрасу на ялинку та отримати такі бажані подарунки! Дякуємо студентам за яскраві костюми, гарний настрій та веселощі! Ми також згадували 2020 рік. Він був повний неочікуваних

Фото з нашої Хелловін вечірки!

Ось і пройшла наша Хелловін вечірка! Що ми тільки не робили! – розгадували тематичні загадки, – змагалися на знання англійської мови та хитрість, – шукали відьму, – зварили зілля з сюрпризом за допомогою кістки людини, – пили свіжу кров на швидкість, –

Англомовний майстер-клас по виготовленню піци у Вишневому

10 лютого у сімейному ресторані Бамбетель у Вишневому вчителі школи Helen Doron English Akvareli2 провели майстер-клас по виготовленню піци англійською мовою! Діти вчилися готувати смачну піцу та вчили нову лексику англійською. Такі майстер-клас ми проводимо часто, слідкуйте за новинами на наших соціальних

Запишіться на безкоштовний урок!