Англійська для дітей та підлітків, Вишневе

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” .

blank

Англійська для дітей та підлітків, Вишневе (Акварелі 2)

Якщо ви живете у Вишневому, Крюківщині, Гатному, Боярці, навчальний центр англійської для дітей у м. Вишневе у ЖК «Акварелі-2» на вул. Марії Приймаченко, 22/27 (Першотравнева) чекає ваших малюків від 3-х місяців та підлітків до 19 років.      

Історія успіху Ірини Андрюк -власника навчального центру “Англійська Хелен Дорон” в місті Вишневе.

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2100 грн / 2800 грн

blank

«Англійська Хелен Дорон» – міжнародна мережа навчальних центрів

Провівши безліч спостережень і взявши за основу методику викладання музики дітям, лінгвіст Хелен Дорон розробила унікальний метод викладання англійської мови для дітей. Він заснований на тому самому принципі, що й навчання рідної мови. Ці принципи вельми прості: занурення в англомовне середовище в природних, звичних умовах, де усі в оточенні розмовляють з дітьми англійською, і де фонові звуки, пісеньки та казки також звучать лише іноземною. 

Курси англійської для дітей – Вишневе, Акварелі 2

Заняття у нас проводяться повністю англійською. Завдяки яскравим прикладам і наочним образам, діти та підлітки легко розуміють викладача з першого заняття англійською для дітей (Вишневе, Акварелі 2). Непомітно для дітей слова і вирази англійською входять у повсякденне мовлення учнів, стають другою рідною мовою – без уявних перекладів або зубріння. 

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Вивчення англійської для дітей – у творчості та іграх

Наші учні занурені в англомовну атмосферу не тільки на уроках, а й удома – завдяки спеціальному додатку з фонового прослуховування. До кожного курсу англійської для дітей у Вишневому (Акварелі 2) розроблено комплект аудіозаписів із британською вимовою. Через спеціальні програми та ігри ми розвиваємо інтерес до занять і освоюємо навчальний матеріал. Саме таким чином викладається англійська мова для дітей у Вишневому (Акварелі 2) у нашому центрі.  

icon-1
Scroll to Top