Моя історія Успіху

blank

Зараз ви можете прочитати те, про що не скажуть на тренінгах про успіх. Адже, є популярна думка, що коли робиш щось з любов’ю – успіх та визнання обов’язково прийде. Треба просто чекати.

Але життя показує, що навіть пристрасть та любов до справи, якою займаєшся, не замінить постійної праці та роботи над собою. І треба бути готовим і до визнання своїх помилок, і до того, що це нормально – не знати все. Треба постійно вчитися.

Не можна зупинятися на «достатньо нормально» у бізнесі, бо ця зупинка буде початком кінця.

В роботі навчального центру «Англійська Хелен Дорон» в м. Вишневе я завжди тримаю високу планку. Прагну кращого. 

Це стосується не тільки нашого приміщення – ми постійно вносимо якійсь поліпшення. 

Я дивлюся на нього очима наших студентів, батьків, персоналу. Щоб в школі було комфортно та безпечно. Приділяю увагу таким важливим дрібницям. Прислухаюся до клієнтів.

Також я знаю, що спілкування з нашими клієнтами – це важлива складова. Наша мета – зробити життя батьків простішим, дати їм відчуття того, що нам не всі рівно – we care.

Так само уважно я ставлюся і до створення нашої команди. Проходить багато співбесід, поки ми не знайдемо свого кандидата. 

Ми не беремо до себе людей, які, можливо, професійно на високому рівні, але не поділяють наші цінності. Нам важливо, хто буде поряд з дітьми та нами кожного дня.

Успіх нашої школи – це по перше, успіх методики та компанії Хелен Дорон. 

Це надбання усієї нашої команди – від Центрального офісу до вчителів та адміністраторів нашої школи.

Ми всі щиро любимо та поважаємо дітей як особистостей. Наша робота приносить нам радість та задоволення. А ще, ми постійно розвиваємося, вчимося та прагнемо бути кращими. 

Мабуть, це відчувається.

Ірина Андрюк, власник навчального центру в м. Вишневе.

icon-1
Scroll to Top