15 років успішної роботи в місті Львів

blank

Як все почалося?

У 2007 році Наталія П’єц (Майстер Франчайзі) дізналась про навчальні центри “Англійська Хелен Дорон” у Польщі  та їх маленьких студентів і здивовано спостерігала, як вони “граються англійською”. Отак виникла ідея створити такі курси вивчення англійської для її 2-річного сина Яреми у Львові.

“Я почала шукати контакти і знайшла навчальний центр в Одесі – перший в Україні, відкритий за системою франчайзингу. І от я уже у потязі в Одесу. Відвідання заняття 4-річних дітей мене вразило і остаточно переконало  – “Англійська Хелен Дорон” – це унікальна, дуже ефективна методика, якій нема аналогів! Вона потрібна у Львові!” – згадує Наталія.

Далі були місяці підготовки, написання бізнес-плану, підписання договору франчайзингу. Знайшлися перші вчителі – Ліліана і Любава, з якими ми поїхали до Одеси на тренінг з методики викладання. Міжнародна тренерка Агата Коцятин – крутий професіонал, яка надала необхідні знання та крила, і нас було вже не спинити!

4 квітня 2008 року відбулося перше заняття “Англійська Хелен Дорон” у Львові на Сихові.

blank

Уже через рік в центрі навчалося 100 дітей на курсах від 3-х місяців до 14 років. Згодом, Освітня група Англійська Хелен Дорон розробила 4 нові блискучі навчальні рівні для підлітків до 19 років і навчальний центр змінює  локацію на більшу. Через 5 років в центрі навчалося вже 250 студентів.

blank

Керівництво центру активно організовували програми на канікулах. Всього було проведено 12 сезонів таборів у Карпатах, Скадовську, Хорватії, Італії. 

“З нами розвивалися наші викладачі та студенти. Яскраві особистості, активні та творчі вчителі завжди здобували велику любов і прихильність наших студентів та батьків. Варто згадати чудову Марію Пурій – багаторічну улюбленицю наших учнів, старшого викладача, директора по розвитку, а зараз – бізнес аналітика в Epam Ukraine; талановиту викладачку Уляну Значко, яка стала міжнародним тренером для вчителів всесвітньої мережі “Англійська Хелен Дорон”, Іванку Репетило, Славу Значко, які розвивають власні навчальні центри мережі у Тернополі.” –

blank

Маленький Ярема виріс, йому 17 і він вільно володіє англійською, підростає його сестра Тереза, вона теж вивчає англійську в “Англійська Хелен Дорон” на Сихові.

А скільки наших студентів здобули та здобувають міцні знання англійської, впевнено почувають себе у англомовному середовищі, успішно складають міжнародні іспити, вільно володіють англійською, навчаються у вузах та працюють з англомовними джерелами! У вирі життя часто губляться контакти, діти підростають та йдуть в доросле життя, але завжди залишається пам’ять про яскраві роки навчання в “Англійська Хелен Дорон”.

Попри виклики і труднощі, ми продовжуємо працювати, навчати, розвиватися, не зупиняючись. І плануємо це робити і надалі, як і попередні 15 років! 

icon-1
Scroll to Top