Шлях до успіху. Видиборець Мілана

blank

Знайомимо Вас з маленькою та розумною переможницею кампанії “Ambassador 2023”. Студентка навчального центу Helen Doron English в м. Бровари, Видиборець Мілана захоплює своєю посмішкою та вмінням співати англомовні пісні з улюблених курсів Helen Doron English.

Є те, що не змінюється роками – вибір батьків в 33 містах України – вчити англійську з раннього дитинства і давати дітям освіту найвищого рівня.

Ми обрали “Англійська Хелен Дорон” дуже швидко, нам сподобався підхід, відгуки і найголовніше це тепло та професійність вчителів. З першого кроку, коли ми зайшли в школу “Англійська Хелен Дорон”, саме цю атмосферу відчули на всі 100% і далі навіть не хотіли розглядати щось інше, не було навіть думки. Це як кохання з першого погляду.

Мілана почала ходити на заняття в 1,5 роки і саме школа “Англійська Хелен Дорон” для неї стала стимулом до всього. З посмішкою і з великим бажанням вона біжить на заняття кожного разу і продовжує вчити англійську як рідну.

Чому круто бути амбасадором міжнородної мережі?– Тому що круто мотивувати маленьких діток займатися англійською з дитинства, коли ти ще не знаєш рідної мови, а вчиш іноземну. Круто бачити ці очі дитини, яка із захопленням говорить: «а коли нам на англійську мову?». За цей рік плануємо ще більше вчитись, так як Мілана жодного заняття не пропускає і є стимулом стати ще кращою та бути прикладом для когось.  Дякуємо школі за педагогів, які працюють з маленькими дітьми. Впевнена, що Мілана з “Англійська Хелен Дорон” надовго

icon-1
Scroll to Top