Англійська для дітей та підлітків в Броварах

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” в місті Бровари.

blank

Англійська для дітей та підлітків в Броварах,
три навчальні центри

Навчальні центри «Англійська Хелен Дорон» знаходяться за адресами:

м. Бровари, вул. Лагунової, 4-Б;

м. Бровари, вул. Москаленка, 39;

м. Бровари, вул. Чорновола, 2а.

Ми навчаємо англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 30-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 38 країнах світу. 

blank
blank

Курси англійської для дітей, Бровари

Науково доведено, що діти-білінгви швидше запам’ятовують та аналізують інформацію, простіше приступають до нових завдань і легше концентруються на їх вирішенні. Адже малюк живе у величезному світі, відкривати та досліджувати який – велика радість. У майбутньому мовна інтуїція дасть змогу дитині правильніше граматично говорити та писати. Це те, що ми називаємо розвивальною англійською для дітей.

Цікава англійська для дітей

У дітей 3-6 років ще не виходить сконцентруватися на чомусь більше кількох хвилин, тому наші уроки англійської мови для дітей у Броварах, район Масив сповнені різноманітних занять, де вони танцюють, стрибають, бігають, займаються творчістю, але водночас навчаються мови. У заняття включені знання про навколишній світ: природа, музичні інструменти, тварини та багато іншого. Діти невимушено розвивають логіку та мислення.

Англійська для дітей та підлітків

У взаємодії один з одним у групі, на заняттях англійської для дітей (Бровари, Лагунової) підлітки навчаються міркувати, ділитися думками, застосовувати на практиці отриману інформацію – через творчість, ігри, кулінарні сесії, обговорення. Особливо ретельно працюємо зі змістом і матеріалами курсів. Заняття враховують теми, які захоплюють, стимулюють уяву, змушують замислитися. Все для того, щоб вивчення англійської для дітей стало по-справжньому цікавим.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Всі навчальні центри Києва та Київської області працюють за єдиною методикою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Залишити відгук
1
2
3
4
5
Залишити відгук
     
Скасувати

Залишити відгук

Англійська Хелен Дорон Бровари
Середня оцінка:  
 2 відгук(ів)
 by Оксана Савицкая

Син відвідує школу на вул. М.Лагунової. На кожне заняття іде з великим задоволенням- чи не це, головний показник роботи закладу освіти та його співробітників? Дитині подобаються викладачі та стиль роботи, тож відвідуємо і будемо відвідувати надалі...

 by Юлия Бабиенко

Я приємно вражена рівнем викладання в школі Хелен Дороги. Викладачі уважні та приємні дівчата, чудові адміністратори. Невеличкі групи в яких кожній дитині приділяється час. Матеріал подається в цікавому та зрозумілому форматі, а ще безліч пісень, мультиків-епізодів, ігр які надаються школою в спеціальному...

icon-1
Scroll to Top