Англійська для дітей та підлітків в Броварах

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон” в місті Бровари.

blank

Англійська для дітей та підлітків в Броварах,
три навчальні центри

Навчальні центри «Англійська Хелен Дорон» знаходяться за адресами:

м. Бровари, вул. Лагунової, 4-Б;

м. Бровари, вул. Москаленка, 39;

м. Бровари, вул. Чорновола, 2а.

Ми навчаємо англійської мови дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Ми є частиною міжнародної мережі, яка має 40-річний досвід успішного навчання більше 3-х мільйонів дітей у 40 країнах світу. 

blank

Вартість навчання на місяць,
2 рази на тиждень
(Online / Offline)
становить: 2450 грн для нових студентів

blank

Курси англійської для дітей, Бровари

Науково доведено, що діти-білінгви швидше запам’ятовують та аналізують інформацію, простіше приступають до нових завдань і легше концентруються на їх вирішенні. Адже малюк живе у величезному світі, відкривати та досліджувати який – велика радість. У майбутньому мовна інтуїція дасть змогу дитині правильніше граматично говорити та писати. Це те, що ми називаємо розвивальною англійською для дітей.

Цікава англійська для дітей

У дітей 3-6 років ще не виходить сконцентруватися на чомусь більше кількох хвилин, тому наші уроки англійської мови для дітей у Броварах, район Масив сповнені різноманітних занять, де вони танцюють, стрибають, бігають, займаються творчістю, але водночас навчаються мови. У заняття включені знання про навколишній світ: природа, музичні інструменти, тварини та багато іншого. Діти невимушено розвивають логіку та мислення.

Англійська для дітей та підлітків

У взаємодії один з одним у групі, на заняттях англійської для дітей (Бровари, Лагунової) підлітки навчаються міркувати, ділитися думками, застосовувати на практиці отриману інформацію – через творчість, ігри, кулінарні сесії, обговорення. Особливо ретельно працюємо зі змістом і матеріалами курсів. Заняття враховують теми, які захоплюють, стимулюють уяву, змушують замислитися. Все для того, щоб вивчення англійської для дітей стало по-справжньому цікавим.

Ми пропонуємо різні програми, в залежності від віку дитини та її рівня володіння англійською мовою: 

 • Англійська для малюків 
  Діти від 3 місяців до 3 років вивчають англійську мову, розвиваючи інтелектуальні здібності та моторні навички.
 • Англійська для дітей 
  Діти 3-6 років вивчають розмовну англійську мову, поринаючи у пригоди разом із яскравими героями.
 • Англійська для школярів 
  Діти 6-12 років покращують розмовну мову, читання та письмо. Книги з технологією доповненої реальності, спеціально розроблені Освітньою Групою Хелен Дорон, підвищують інтерес до навчання.
 • Англійська для підлітків 
  Студенти поглиблюють знання з англійської у веселій, творчій і дружній атмосфері. Вони досягають рівня A2-B2 міжнародної шкали володіння англійською мовою.

Наші курси спрямовані не тільки на вивчення англійської мови. Вони включають енциклопедичні знання з різних областей і розвиваючі завдання відповідно до віку.

Всі навчальні центри Києва та Київської області працюють за єдиною методикою.

Запрошуємо Вас відчути переваги “Англійська Хелен Дорон” та відвідати безкоштовне демонстраційне заняття.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Англійська Хелен Дорон Бровари
Average rating:  
 2 reviews
 by Оксана Савицкая

Син відвідує школу на вул. М.Лагунової. На кожне заняття іде з великим задоволенням- чи не це, головний показник роботи закладу освіти та його співробітників? Дитині подобаються викладачі та стиль роботи, тож відвідуємо і будемо відвідувати надалі...

 by Юлия Бабиенко

Я приємно вражена рівнем викладання в школі Хелен Дороги. Викладачі уважні та приємні дівчата, чудові адміністратори. Невеличкі групи в яких кожній дитині приділяється час. Матеріал подається в цікавому та зрозумілому форматі, а ще безліч пісень, мультиків-епізодів, ігр які надаються школою в спеціальному...

icon-1
Scroll to Top