Англійська для дітей та підлітків, Київ, Печерськ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

"Англійська Хелен Дорон" Печерськ

Навчальний центр “Англійська Хелен Дорон” у м. Київ на Печерську,  навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років  з 2011 року. З цього часу ми безліч разів переконалися в ефективності методики Хелен Дорон.  Адже ми є частиної міжнародної мережі, яка  успішно навчає дітей англійській мові більш ніж 30 років у 40 країнах світу.  

Відчуйте переваги методики і Ви! 

blank
blank

Методика вивчення англійської мови для дітей в Києві

Ми навчаємо за міжнародними стандартами, оскільки є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом успішного навчання більше 2-х мільйонів дітей у 36 країнах світу. Ми навчаємо англійській, як рідній, створюючи мовне середовище. На заняттях звучить виключно англійська мова. Діти знайомляться з новими словами через живе спілкування, творчість, веселі завдання, ігри та музику.

У нашому центрі працюють сертифіковані вчителі, для яких робота є покликанням. Наші викладачі знаходять свій неповторний підхід до кожної дитини і бачать у кожній дитині талановиту особистість, яку намагаються ще більше розкрити на уроках англійської мови.

Інноваційні навчальні матеріали

Всі наші курси розроблені групою експертів з лінгвістики, викладання англійської мови та розвитку дітей. Навчальні матеріали продумані до найменших деталей аби досягти максимального результату. Всі завдання, пісні, мультфільми створюються спеціально для “Англійська Хелен Дорон” з урахуванням словникового запасу відповідних програм.

icon-1
Scroll to Top