Англійська для дітей Печерськ

Англійська для дітей та підлітків

Жива англійська в активному суспільстві, уміння співпрацювати в грі і залишатися собою, отримувати нову цікаву і корисну інформацію щодня – це те, що пропонує наш Центр юним студентам.

Якщо готові подарувати своїй дитині таке майбутнє – записуйтеся на безкоштовний перший урок вже зараз!

Курси англійської на Печерську

За більш ніж 11 років роботи, центр Helen Doron English Pechersk заслужив довіру дітей і батьків, адже деякі з них разом з нами з 2012 року. З цікавих карапузів і дошкільнят вони перетворилися на впевнених у майбутньому підлітків.

Важливо і те, що серце нашого колективу складають викладачі, що працюють тут більше 4-8 років. Щорічні тренінги і сертифікації вчителів допомагають зростати в професійному і особистому аспектах. Центр неодноразово брав участь і вигравав у міжнародних конкурсах. Адже всім відомо, що нові покоління вимагають нових підходів.

Чому дітям завжди у нас цікаво? Протягом року за допомогою унікальної методики викладання, позитивної атмосфери на заняттях і неймовірної любові команди до своєї роботи, діти звикають думати, писати, читати англійською мовою, сприймати її на слух. Вони залишаються в центрі дії, навіть коли про це не підозрюють. Ми не зазубрюємо слова, а використовуємо їх в реальних життєвих ситуаціях.

Канікули та свята також не час забувати англійську. Вже п'ять років поспіль ми влаштовуємо літні табори англійської мови різних форматів, як виїзні, так і міські. І, звичайно, свята. Куди ж без них? Різдво, Хелловін, піжамні вечірки, ярмарки та різні знакові події – це те, що діти чекають з нетерпінням з самого початку навчального року.

На сьогоднішній день, завдяки співпраці з дитячим садком “Like”, ми влаштовуємо майстер класи, табори і вечірки на приватній території з басейном, сучасною кухнею і просторими приміщеннями, де діти відчувають себе як вдома.

Важливо також і розташування: центр міста, парковка, сучасний дизайн. Це зручне місце, куди легко дістатися і де можна залишити дітей в атмосфері затишку і безпеки.

Більше, ніж англійська

Ми не лише займаємося вивченням англійської мови. Ми виховуємо відповідальне ставлення до інших людей, природи, здорового способу життя. Щороку беремо участь у добродійних акціях на підтримку дитячих будинків та у створенні проектів змін суспільства на краще. Керівники нашого Центру неодноразово нагороджувалися грамотами за розвиток бренду Хелен Дорон Англійська в Україні.

З 2008 року ми навчили англійській мові 1135 студентів. Хто наступний?

Наші новини

Kids Winter Camp

Подаруйте веселі зимові канікули з англійською мовою, іграми, спектаклями, майстер класами, йогою та пригодами вашим дітям під час зимових канікул! “Англійська Хелен Дорон” на Печерську запрошує: Winter Fun! Зимовий денний табір на затишній локації: 📍Печерськ (приватний будинок 🏡зі своєю територією, дитячим майданчиком,

Набір на навчальний рік 2020-2021

Час повертатися до школи! Де б не знаходилась ваша дитина, ми приготувалися до всіх сценаріїв і готові розпочати навчальний рік з курсами від Helen Doron English, які ви добре знаєте і любите! Якщо ви вперше потрапили до нас, вас чекає безкоштовне демонстраційне

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Запишіться на безкоштовний урок!