Англійська для дітей та підлітків, Київ, Печерськ

Навчальний центр міжнародної мовної школи “Англійська Хелен Дорон”.

blank

Англійська для дітей та підлітків – Київ, Печерськ

Навчальний центр «Англійська Хелен Дорон» у м. Київ на Печерську (вул. Матросова) навчає дітей від 3-х місяців та підлітків до 19 років. Наші викладачі усвідомлено обирають професію вчителя, насолоджуються своєю роботою, вкладають у заняття душу. Ми є частиною успішної міжнародної мережі, яка ефективно навчає дітей англійської мови вже понад 40 років у багатьох країнах світу.

blank
blank

Для кожного віку – унікальний курс англійської для дітей

Зацікавити дошкільнят та молодших школярів заняттями англійською можна тільки так, щоб їм сподобалось. Тому, викладаючи англійську для дітей (Київ, Печерськ), ми використовуємо спеціально розроблені програми, наочні матеріали та ігри. Такі заняття не тільки навчають іноземної мови, а й розвивають світогляд, вибудовують правильну систему цінностей дитини.

Навчальний центр англійської для дітей у Києві (Матросова)

Робота в невеликих групах з 4-8 учнів дає змогу отримати максимальні плюси від колективного навчання і при цьому приділити увагу кожній дитині окремо. Школярі вкрай чутливі до своїх успіхів, тому на заняттях англійської для дітей (Київ, Печерськ) викладачі концентрують особливу увагу на підтримці найменших успіхів учнів.

Викладання англійської – з любов’ю до дітей

Саме викладачі англійської для дітей у Києві (Печерськ) допомагають учням досягати високих результатів і прищеплюють інтерес до іноземної мови. Ми ретельно відбираємо людей і навчаємо їх у тій самій ігровій манері, що й дітей, але набагато інтенсивніше. Вчителі Helen Doron English проходять обов’язковий курс навчання перед отриманням сертифіката, регулярно беруть участь у семінарах і конференціях.

Запишіться зараз на пробне заняття – ми підберемо зручний час відвідування.

icon-1
Scroll to Top