Англійська для дітей Мінський масив

Англійська для дітей на Мінському

Навчальний центр Helen Doron English (м. Київ, вул. Калнишевського, 7) відкрив свої двері у вересні 2013 року. Успішно навчаючи дітей від 3-х місяців до 19-ти років англійської мови, ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом роботи  та навчальними центрами у 37 країнах по всьому світу. В 2019 році Helen Doron Educational Group визнана кращою дитячою мережею в світі на конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Наші студенти на Мінському масиві – щасливі діти, які ходять на заняття з задоволенням та отримують захоплюючі уроки, затишну атмосферу і найголовніше – ґрунтовні знання, впевненість у собі та успішне майбутнє.

Приходьте на пробне заняття та переконайтесь самі!

Наші курси англійської на Мінському це:

  • маленькі групи від 4-х до 8-ми дітей;
  • життєрадісні, досвідчені вчителі, що розуміються як на лінгвістиці, так і на дитячій психології;
  • використання унікальних навчальних матеріалів;
  • комфортні кімнати, в яких цікаво навчатися;
  • тепла атмосфера, незалежно від погодних умов за вікном;
  • чітка система регулярних занять та, при потребі,  відпрацювань.

Анлійська для дітей Мінський

Викладачі англійської мови

Працюючи за методикою Хелен Дорон, наші вчителі, які пройшли міжнародний тренінг та отримали сертифікати, створюють унікальне середовище для цікавого і невимушеного вивчення англійської мови. Уроки англійської для дітей за нашою методикою проходять завжди цікаво та весело!

Англійська для дітей та підлітків

Навчальні програми "Англійська Хелен Дорон" розроблені відповідно до віку та розвитку дитини. Кожен з курсів включає в себе книжки, аудіо та відео, які є невід’ємною частиною навчання та забезпечують якісні та цікаві заняття як в центрі, так і вдома.

Окрім основних навчальних матеріалів наші студенти в Оболонському районі користуються авторськими мобільними додатками, грають в тематичні ігри на англомовному порталі та слухають Helen Doron Radio – власну радіостанцію, яка об’єднує підлітків у всьому світі.

Анлійська для дітей Київ Мінський

Комплексне навчання

Більшість студентів, які одного разу стали клієнтами нашої школи, продовжують навчання, переходячи з рівня на рівень, сприймаючи вивчення англійської, як невід'ємну частину свого щасливого дитинства. В нас навіть є англійська для малюків, а з шести років ми готуємо дітей до успішної здачі міжнародних екзаменів Cambridge ESOL, що є беззаперечним доказом ефективності методики та високих результатів навчання.

Окрім занять за програмами відповідно віку та рівню підготовки, в Києві ми регулярно проводимо свята, тематичні та костюмовані вечірки, що дозволяють поринути у мовне середовище, використовувати знання та отримувати задоволення від володіння англійською.

Англомовний табір

Влітку працює англомовний літній табір, де діти інтенсивно вивчають англійську пізнаючи навколишній світ та здійснюють віртуальні подорожі різними країнами.
Ми команда бадьорих, щирих, захоплених своєю справою – дарувати подорож в неймовірний світ вивчення англійської мови через ігри, музику, настрій та враження!

Приходьте на пробне заняття й переконайтесь!

blank blank blank

Наші новини

Набір на навчальний рік 2019-2020

В “Англійська Хелен Дорон” триває набір на навчальний рік 2019-2020. Методика Хелен Дорон базується на максимальному заглибленні дитини в англомовне середовище, щоб створити умови, аналогічні тим, в яких діти в англомовних країнах стають носіями мови, через що навчання можна починати з тримісячного віку

Перша дитяча велобібліотека на Крістеровій гірці у Києві

“Англійська Хелен Дорон” не тільки навчає дітей та підлітків спілкуватися англійською мовою, але й вчить важливим цінностям та прагне, щоб наші студенти росли кращими, активними громадянами світу. Тому в рамках соціальної кампанії “Young Heroes. Readers are Leaders” наш центр англійської мови підтримує проект

Запишіться на безкоштовний урок!