Англійська для дітей Мінський масив

Англійська для дітей на Мінському масиві

Навчальний центр Helen Doron English (м. Київ, вул. Калнишевського, 7) відкрив свої двері у вересні 2013 року. Успішно навчаючи дітей від 3-х місяців до 19-ти років англійської мови, ми є частиною міжнародної мережі з 30-річним досвідом роботи  та навчальними центрами у 37 країнах по всьому світу. У 2019, 2020 та 2021 роках Helen Doron Educational Group визнана кращою дитячою мережею у світі на конкурсі “The Global Franchise Awards”.

Наші студенти на Мінському масиві – щасливі діти, які ходять на заняття з задоволенням та отримують захоплюючі уроки, затишну атмосферу і найголовніше – ґрунтовні знання, впевненість у собі та успішне майбутнє.

Приходьте на пробне заняття та переконайтесь самі!

Наші курси англійської на Мінському це:

  • маленькі групи від 4-х до 8-ми дітей;
  • життєрадісні, досвідчені вчителі, що розуміються як на лінгвістиці, так і на дитячій психології;
  • використання унікальних навчальних матеріалів;
  • комфортні кімнати, в яких цікаво навчатися;
  • тепла атмосфера, незалежно від погодних умов за вікном;
  • чітка система регулярних занять та, при потребі,  відпрацювань.

Анлійська для дітей Мінський

Викладачі англійської мови

Працюючи за методикою Хелен Дорон, наші вчителі, які пройшли міжнародний тренінг та отримали сертифікати, створюють унікальне середовище для цікавого і невимушеного вивчення англійської мови. Уроки англійської для дітей за нашою методикою проходять завжди цікаво та весело!

Англійська для дітей та підлітків

Навчальні програми "Англійська Хелен Дорон" розроблені відповідно до віку та розвитку дитини. Кожен з курсів містить книжки, аудіо та відео, які є невід’ємною частиною навчання та забезпечують якісні та цікаві заняття як в центрі, так і вдома.

Окрім основних навчальних матеріалів наші студенти в Оболонському районі користуються авторськими мобільними додатками, грають в тематичні ігри на англомовному порталі та слухають Helen Doron Radio – власну радіостанцію, яка об’єднує підлітків у всьому світі.

Анлійська для дітей Київ Мінський

Комплексне навчання

Більшість студентів, які одного разу стали клієнтами нашої школи, продовжують навчання, сприймаючи вивчення англійської, як невід'ємну частину свого щасливого дитинства. В нас навіть є англійська для малюків, а з шести років ми готуємо дітей до успішної здачі міжнародних екзаменів Cambridge ESOL, що є неспростовним доказом ефективності методики та високих результатів навчання.

Окрім занять за програмами відповідно віку та рівню підготовки, в Києві ми регулярно проводимо свята, тематичні та костюмовані вечірки, що дозволяють поринути у мовне середовище, використовувати знання та отримувати задоволення від володіння англійською.

Англомовний табір

Влітку працює англомовний літній табір, де діти інтенсивно вивчають англійську пізнаючи навколишній світ та здійснюють віртуальні подорожі різними країнами.
Ми команда бадьорих, щирих, захоплених своєю справою – дарувати подорож в неймовірний світ вивчення англійської мови.

Приходьте на пробне заняття й переконайтесь!

blank blank blank

Наші новини

Набір в групи на 2022-2023 навчальний рік

Відкрито набір в групи!   2022/2023 навчальний рік в наших центрах Helen Doron English буде проходити одразу у двох форматах: Online та Offline. Групи розпочнуть працювати вже 1 вересня! Дізнайтесь більше про методику та навчальні курси можна тут. Записуйтесь на безкоштовний демо-урок

Результати тестів Cambridge Assessment English

Кожного року студенти Англійська Хелен Дорон на Мінському масиві міста Києва складають міжнародні незалежні іспити від Кембриджського університету. 05.06.021 наші учні складали тести 3-х рівнів YLE (Starters PRE A1, Movers A1 та Flyers A2). Cambridge English: Young Learners — це екзамени, спеціально розроблені

Запишіться на безкоштовний урок!